Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy powinnam

Czy dajecie napiwki za usługę w salonie fryzjerskim?

Polecane posty

Gość czy powinnam

W restauracji zawsze daję. I zastanawiam się czy w salonie fryzjerskim też powinnam. A co z salonami kosmetycznymi w tym temacie? Czekam na Wasze opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletta---
ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawanie napiwków to jakas bzdura...przecież Ci ludzie dostają normalną wypłate c miesiąc za swoją pracę...czy będąc w sklepie kasjerce też powinnam dać napiwek?? :O paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania24.
Fryzjerka gdy strzyże topless to oczekuje 100pln za strzyżenie. A jak chce się ją wymacać to kwoty sięgają 150 do 200 pln za macanko. Nigdy jednak do pełnego stosunku nie dopuszcza. A w domu mówią że dobry napiwek dostały, bo tak się robi w zwykłych salonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie fryzjerki zarabiaja $5 wiec zyjaz napiwkow, podobnie jak kelnerki..... poza tym, ogolnie jak gdzies ide i jest dobra , mila i szybka obsluga to daje napiwek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznik1901
W Polsce nie ma takiego zwyczaju, na Zachodzie tak, ale tam wiecej zarabiaja, wiec danie napiwku to dla nich pryszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na całym świecie
daje sie napiwki za usługi tego rodzaju jak np.fryzjerstwo,kelnerswo!!!Ludzie innych narodowosci maja to we krwi wiem bo pracowalam jako fryzjerka za granicą!Jak ktos jest zadowolony z obsług to stara sie zostawici!!!Oczywiscie w naszym kochanym kraju nigdy sie nie przelewało wiec ludzie nie sa nauczeni zostawiac,a co najsmiesniejsze zostawiaja zawqsze ci co maja najmniej kasy bo ci co maja to nie zostawia ci nawet 0,50gr reszty tylko czeka jak sep:) a ja mam gdzies jego 50 gr i zawsze mu wydaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocznik1901 - o tak krocie zarabiamy a do tego mamy drzewa , na ktorych rosnie kasa, wiec nawet nie trzeba sie schylac ..... eeeeeeeeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×