Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ggiuguhi

mam 19 lat i jestem w ciazy

Polecane posty

Gość ggiuguhi

dlaczego moj temat zostal zabolokowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo się nie pisze
w ciąży tylko w cionży - takie standardy narzucili moderatorzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba bylo sie brac za nauke
a nie bzykać sie !!! i to bez zabezpieczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ale ja do szczereeej: Jestes dziewicą - ok. Ale dlaczego krytykujesz osoby które się kochają? to tylko swiadczy o twoim poziomie! autorka topiku nie pieprzy sie z kim popadnie tylko ze SWOIM chłopakiem z którym jest od trzech lat!!! Musiałam bo mnie wkurzyła;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale robicie dziewczynie jakieś wyrzuty.... Jest szczesliwa teraz to z dzieckiem tez bedzie, nie wiem o co wam chodzi w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggiuguhi
Rozumiem ze nie podoba sie komuś i ciąża i kazirodztwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta co was obchodzi czy z kim sie autorka pieprzy, ona sie was pyta o opinie na temat 19stek w ciazy a nie na temat swojej osoby :O ktos tu chyba ma skrzywiony obraz moralnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczeraaaaaaaaa
Niech się kochają ale mogli pomyśleć o zabezpieczeniu. Z tego co wiem to bardzo małe szanse, żeby autorka tematu była dobrą matką w wieku 19 lat. Sama ledwo co skończyła dzieciństwo a trzeba będzie się zmierzyć z obowiązkami, którym może nie podołać. A jeśli nie podoła to co ? Będzie kolejne skrzywdzone, nieszczęśliwe dziecko, które się na świat nie prosiło a zostało stworzone przez dwójkę nieodpowiedzialnych ludzi. Takie mam zdanie na ten temat. Może faktycznie kurestwo to za mocne słowo, ale nie jestem zwolenniczką robienia sobie dzieci samemu będąc dzieckiem a przynajmniej osobą infantylną. Przykładem jest zakładanie topików na Kafeterii ''Mam 19 lat i jestem w ciąży, czy to zbrodnia? '' :-O To mówi samo za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba bylo sie brac za nauke
to po co napisala wiek...po to by wzbudzic w nas wspołczucie...ze ma 19 latek i cale zycie przed nią...a tak masz co chciałas... Anula17 wielce dorosła sie odezwala... i z glowa na karku...to jak ci to pasuje to pobzykaj sie...bez zabezpieczenia oczywiscie !!!...i bedziesz miala to co ma m autorka...dzidziusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra rozumiem. Za ostro wyjechałaś z tym kurestwem. ok. Ale po czym sądzisz ze ona bedzie złą matką?? Nie koniecznie znam dziewczyne która jak urodziła miała 17. i jest wspaniała matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za nauke bys sie wzięła...--------> dużo wiesz naprawde.... Nie chce mi sie komentować. ;/ A autorce zycze szczescia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczeraaaaaaaaa
Anula17 wyżej napisałam dlaczego tak sądzę. Trudno jest się wcielić w rolę opiekunki i matki kiedy to tej właśnie opieki się nie tak dawno samemu potrzebowało. Poza tym, żeby myśleć o dzieciach należy być dojrzałym i co by nie powiedzieć ustawionym jeśli chodzi o sprawy materialne. Dziecka na powietrzu nie wychowa. No właśnie dojrzałym- tak jak pisałam u autorki dojrzałości tej nie dostrzegam właśnie ze względu tej ''wpadki'' oraz zakładaniu takiego tematu na forum. Poza tym nie napisałam, że na 100% będzie złą matką ale jest tego wielkie prawdopodobieństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjatki potwierdzają regułe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bla bla bla :O od razu widać, że kafe dzieli się na tolerancyjnych i życzliwych i zgredziałych, plujących jadem :O Moja koleżanka urodziła dziecko kiedy miala 18 lat --> jest szczesliwą matką, z szczęsliwym dzieciaczkiem, z facetem z którym jest od 5 lat ... Druga kolezanka takze urodzila, w wieku 19 ... i jakoś nie było problemu :O 19 lat to wcale nie tak mało, jeżeli dziewczyna jest odpowiedzialna to będzie dobrą matką. Wiek wcale nie jest wyznacznikiem macierzyństwa :O Wystarczy popatrzeć na tematy zakładna przez 25- latki w których rozpaczają nad ciążą i pytają o sposoby usunięcia ... bo życie im się wali, bo są za młode :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są jakieś konkretne kryteria wiekowe na bycie dojrzałym i godnym posiadania potomstwa? Ja urodziła córkę jak miałam 18 lat fakt wpadka, ale dziecko jest tak samo kochane i obdarzane ciepłem jak nie jednej/jednego z was bez wpadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESTEM W TWOIM WIEKU
I GDYBYM BYLA W TWOJEJ SYT TO NIE WIEM ...ZALAMALABYM SIE DLA MNIE ZA WCZESNIE NIE MA MOWY O DZIECKU ;/ WSPOLCZUJE NO CHYBA ZE TY SIE CIESZYSZ TO INNA SPRAWA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjatki potwierdzają regułe
gratuluje słoikowi i koleżankom delicious...ale wyjatki potwierdzaja regułę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo, że pierwsze reakcje to strach, niepewność i wściekłość, ale stało się, co mam zrobić? urodzę, pokocham, wychowam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D i ten tekst " trzeba było się brać za naukę" :P A cooo? nie można być dobrą uczennicą i kochac się z chłopakiem? spadnę z krzesła zaraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczeraaaaaaaaa
Napisałam, że nalezy być DOJRZAŁYM a zakładanie tematów na Kafeterii dotyczących swojej wpadki :-O Tę dojrzałość wyklucza i nie powiecie mi, że jest inaczej. Ja jej źle nie zycze juz to napisalam, ale nie bede zachwalała zachodzenia w ciąze mając tyle lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha czyli twierdzisz ze zakladanie tematow o wpadce to okazanie niedojrzałości :P wiesz co kobieto, nie wiem ile masz lat, ale smieszna jesteś niesłychanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym będąc w ciąży znała kafe też bym pewnie założyła temat o mojej wpadce i bynajmniej nie uważałabym tego za przejaw głupoty a strachu i chęci wygadania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam 19 lat jek zaszlam w ciaze teraz nasz synek ma roczek i co za mloda jestem smieszne to jest hehe!!!! czuje sie bardzo dobrzew roli matki i zony i uwazam ze BARDZO DOBRZE radze sobie w domu I BARDZO DOBRZE radze soebie w szkole i oczywiscie BARDZO DOBRZE radze sobie z maluszkiem wiec nie rozumiem tych ktorzy uwazaja ze jestes za mloda na dziecko!!! a te ktore twierdza ze jestes za mloda na dziecko to sa jakies zdewociale babska!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulacje
:-) Nie przejmuj się idiotkami,które Cię krytykują :-o Skąd wiecie jaką autorka będzie matką? Znam osoby,które urodziły dziecko po dwudziestym roku życia i w ogóle się nimi nie zajmują. Podam przykład: jedna miała 25 lat jak zaszła w ciąże,po rodzeniu dziecka chciała iść na impreze i podrzucić dziecko swojej matce ale ta nie zgodziła sie więc nie zrezygnowała tylko zostawiła dziecko w bagażniku samochodu i poszła się bawić. Dobrze że ludzie usłyszeli płacz dziecka i wezwali policję :-0 Moja znajoma urodziła dziecko w wieku 18 lat i jest super mama,poza dzieckiem świata nie widzi. Nie chodzi tu o wiek,tylko o odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczeraaaaaaaaa
'' Mam 19 lat i jestem w ciąży czy to zbrodnia? '' No proszę Was. Nie powiecie mi, że to okaz dojrzałości. Chcecie ją bronić za wszelką cenę- proszę bardzo. Ja wyraziłam swoje zdanie na jej temat. Od tego służy forum. zaneta21 - cieszę się, ze Ci sie powodzi i dałas sobie radę z wychowaniem dziecka. To jednak nie oznacza, ze autorka topiku również sobie poradzi. ja jej współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggiuguhi
cieszę się ze są osoby które mnie rozumieję z czego bardzo się cieszę. Nie boje się ciąży, porodu i tego ze np moge sobie nie poradzic bo wiem ze sobie poradze - wiem że wszyscy trzej sobie poradzimy i będziemy razem :) Tylko nie wiem co zrobic z wytykania palcami "o to ta co zaszła przed ślubem" ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×