Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lemonthree

Każdy facet to ch** tylko w innym opakowaniu.

Polecane posty

Gość Ćwiąkalszczak
tylko chuje majom inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się.Każdy,wcześniej czy później,okazuje się skurczybykiem.To nie generalizacja,tylko święta prawda. smutne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszyscy są tacy sami :P ja taki nie jestem :P Andrzej z Aleksandrowa ----> szczera prawda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko--------chyba na złych facetów trafiasz,ale to nie znaczy,żeby zaraz generalizować...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta lisiczka-----> nie dość że to gatunek wymierający to jeszcze nikto go nie chce przygarnąć :( (znam to z autopsji :/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyglądam jak model, nie mam 185 cm wzrostu, nie mam kaloryfera na brzuchu. Na każdym kroku staram sie być miły, sympatyczny, pomocny- zwłaszcza w towarzystwie kobiet i co ? Mają to totalnie gdzieś !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meteeusz
Troche prawdy to malopowiedziane... ale co z tego jesli wiekszosc kobiet potrafi wyczuc takiego faceta i sponiewierac... nie wiem czy to robicie dla zasady czy sprawia wam to przyjemnosc... ehhh szkoda slow... prawda jest jedna ... normalny facet ma zawsze pod gorke i albo jest zupelnie niezauwazony przez kobiety zajmujace sie wypatrywaniem "dobrych genow" albo kobiety szukaja w nim przyjaciela... kurcze nie wiem co gorsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może nie wszystkie ale spora ich część

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graf-------bo po prostu nie trafiłes na tą jedyną.Uwierz,że sam wygląd,jakieś śmieszne 185 wzrostu są drugorzędną sprawą.Ważniejsze jednak jest to co masz w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej----------czyli wszystko przed Tobą ;)....tylko przestań już narzekać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meteeusz
kurcze teraz dowiaduje sie nowych rzeczy ... nagle istnieja jakies uczycia?? ... prawda jest taka ze bez wygladu to laska nie bedzie chetna nawet pogadac!! zastanow sie dobrze... powiedzmy sytuacja w pubie... podchodzi malourodziwy facet niski okulary mina średniorozgarniętej jaszczurki ... i co bedziesz z nim gadac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×