Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalujezecieznalam

pytanie o MĘSKI ORGAZM !

Polecane posty

Gość zalujezecieznalam

czy orgazm u mezczyzny zawsze jest spowodowany wytryskiem? nie smiejscie sie, ale ja po prostu nie wiem, nigdy nie interesowalam sie tym. mam chlopaka od dosc dawna i zaczelismy wspolzyc, niestety nie wiem czy osiagnal orgazm, chcialam sie go spytac ale nie moglam bo nie chce zeby myslal ze tylko chodzi mi o jego orgazm. czy zawsze orgazm to wytrysk? podczas seksu odczuwa ze jest mu dobrze? prosze, pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalujezecieznalam
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerla2
a kochacie sie z gumą??jak tak to chyba widać czy cos jest w środku. a tzw,,suche orgazmy" zdarzaja sie rzadko. A jak bez ogumienia lecicie to z pewnościa po byś poczuła, jak sperma z Ciebie wypływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qill
zdarza się, że jest wytrysk a nie ma orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"hmm wiesz kiedys jak robilismy to z laska z 5 razy poz rzad\" no no jaka autoreklama :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z krwi i kosci
no więc powiem jak ja to odczuwam - najpierw jest fajne uczucie jak sperma płytnie z jąder do penisa ;) potem jest orgazm, a potem wytrysk. Teoretycznie jakby ktoś panował nad tym to może mieć orgazm bez wytrusku, ale mi się nie zdarzyło :P Zresztą po co się powstrzymywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy
a czy facet czuje przyjemnosc z sexu mimo ze nie ma wytrysku na koniec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z krwi i kosci
w sumie trochę (ale tylko trochę), ale nie uważałbym tego za coś super. Do orgazmu to się ma jak 1/100. Jakbym nie miał orgazmu to w życiu bym tego nie robił , już wolałbym rękę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLO21
wytrysk je usatysfakcjonowaniem przyjemnosci.JUz samo wsadzenie kutaska do cipki daje przyjemnosc ale podczas stosunku nasila sie.Wytrysku nie ma gdy jadra sa juz oproznione(kilka razy facet sie spuscil w krotkim czasie).Ale orgazm na sucho tez jest.Tak samo przyjemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytrtygbfdcll
czy przed orgazmem facet czuje radosc z seksu to zalezy od kobiety. wspolczesna seksuologia bardzo nasz meski seks deprecjonuje i nie rozumiem dlaczego. seks ma byc skoncentrowany na kobiecie od poczatku do konca. on ma sie martwic wylacznie o to co ona odczuwa a swoje potrzeby trzymac na wodzy za wszelka cene. dopiero jak ona uzna ze "no dobra, juz" on ma teraz cos tam sobie zrobic - co to juz ja nie za bardzo obchodzi bo o tym sie nie pisze a poza tym ona juz przeciez jest po i srednio jej sie chce(jakies nieslychanie dlugo ustepujace jej podniecenie chowam miedzy bajki z wlasnego doswiadczenia, i dowodem na to jest szybko narastajaca u niej suchosc). nie wiem skad to dziwne podejscie do tematu meskiego seksu ale takowe jest- najlepszy dowod ze pada pytanie czy my wogole odczuwamy przyjemnosc z seksu czy tylko ze spuszczania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhfhh
no raczej orgazm to wytrysk. pozatym musi byc milo . tak podczas calego seksu mu jest milo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ten top generalnie podsumowu
je kto na tym forum siedzi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilStreetFighter
facet przez cały czas odczuwa przyjemność z seksu. Zawsze orgazm u nas kończy się wytryskiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość checki
przyjemnosc jest w trakcie dupczenia, pierwszy wytrysk to jest rownoznaczne z orgazmem (po warunkiem ze jest wzwod) ale jak jest jazda na calego (o ile ktos moze) to dlasze orgazmy moga byc bez samego wytrysku bo przeciez nie ma juz czym tryskac :) Z tego mozliwe jest zatem ze mezczyzna moze udawac orgazm mowiac ze orgazm mial ale wytrysku jako takiego nie bylo. Z drugiej strony to jak byl wytrysk to wiadomo ze nie mogl udawc orgazmu ... chyba ze wytrysk byl w flaku wtedy pewnie nie wiele sie czuje ... np. tzw. polucje nocne, budzisz sie, koldra zapaprana a nic nie czules ... no ale w tym przypadku to nie warto nawet wspominac ... ja osobiscie nigdy nie mialem tej "przyjemnosci".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczkaaaaaaaa
jakby faceci nie czulu przyjemnosci z samego sexu to nie lubiliby tak bardzo lodzików hhehe a moj to uwielbia przed sixem lodzika ale bez wytrysku lodzika, dopiero pozniej przy stosunku pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×