Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matkaChłopakówww

co sie dzieje ze teraz rodza sie same chłopaki??????

Polecane posty

Gość matkaChłopakówww

no nie wytrzymam słuchajcie , dopiero co 3 moje kolezanki urodziły chlopców, 2 kuzynki są w ciazy i tez im wyszedł chłopak, sąsiadki z bloku tez spacerują z chłopakami , szefowa jest w ciazy- ma byc chlopak , z tego co widze na forum tez rodza sie chlopaki same , co sie dzieje???aha i ja tez mam 2 synów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h.and
wspolczuje. Chlopak nigdy nie bedzie mial takiej wiezi z matka jak corka, a jak tak, to bedzie uznawany za mieczaka i maminsynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe zastanawiałam się nad tym samym :D Wszystkie znajome urodziły chłopaków. Na naszym topiku sierpniowym narazie te co wiedzą płeć, to będą chłopcy :D Hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzozefina von der hausen
to wspolczuje, szykuja wam sie starzy kawalerowie :p .... lub geje;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg pewnej teorii chlopcy rodza sie w czasach dobrobytu. Jak jest zle na swiecie, to jest wiecej dziewczynek, zeby gatunek ludzki nie wyginal ;) Wiadomo- wiecej dziewczynek = wiecej potencjalnych matek. Mysle, ze to ciekawa teoria. Ale czy prawdziwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano na forum sierpniówek na 20 dziewczyn chyba 18 czy 19 spodziewa się chłopaków.Wojna idzie, czy jak? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam, że miałam na myli inne sierpniowe forum, niż tu, na kafe. Ale dobrze wiedzieć, że na kafeteryjnym też chłopy :-)Ja mam niespodziankę jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bul bul bul bul
a ja słyszałam, że dużo chłopców się rodzi dlatego, że w przyszłości ma być wojna ech te przesądy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielu chłopców owszem, rodziło się ale W CZASIE wojny.Natomiast więcej w stosunku do dziewczynek - zawsze się rodziło. Niestety umieralność wśród dzieci płci męskiej jest większa, niż wśród żeńskiej i się wyrównuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauwazylam to samo, sami chlopcy sie rodza wokol. Ja tez bede miala drugiego chlopaka. Kiedys czytalam artykul ze rzeczywiscie wiecej rodzi sie chlopcow. Byc moze zanieczyszczenie srodowiska ma cos z tym wspolnego. Co innego ze np w Chinach czy Indiach usuwa sie zenskie plody, tam to juz wogole Ci chlopcy nie znajda sobie zon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O Maj Gad
Jakies nieswiadome jestescie czy co ? Dziewczynki sie USUWA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka17
usuwa się w innych krajach. W Polsce nie ma aż takiej odrazy do córek chociaż jak się zastanowić głębiej ludzie chcą żyć na jak najwyższym poziomie mieć maksymalnie jedno dziecko więc wolą żeby to był chłopiec. też bym wybrała chłopca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w moim otoczeniu rodza sie same dziewczynki. kolezanka urodzila corke. dwie kolezanki z osiedla maja coreczki. Ja mam Manie. ciocia meza ma Natalke... Mnie się wydaje ze wlasnie wiecej dziewczynek sie rodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
mam termin na 3. kwietnia, urodzę najprawdopodobniej dziewczynkę ;) ale w wątkuw którym piszę- na innym forum- też jest wyraźna przewaga chłopców...za to w szkole rodzenia w mojej grupie ćwiczeniowej- same dziewczynki się zapowiadały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rodziłam w lipcu 2007 i wtedy na 12 porodów w tym czasie co mój było 10 dziewczynek...więc teraz natura wyrównuje chyba proporcje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli muszę chyba przyspieszyć zajście w drugą ciążę, bo bardzo chcemy chłopca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderka i myslisz ze to cos da? ja jestem pewna ze bede miala córcie nawet jakby sie na calym swiecie rodzili tylko chłopcy to ja i tak corcie urodze :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwactwooooo
moja siostra urodzila w poniedzialek dziewczynke, na oddziale gdzie jest na 40 dzieci jest tylko 6 chlopcow!!!! wokol same dziewczynki, do lipca wsrod moich znajomych bedzie jeszcze 5 porodow i wedlug USG tez beda to dziewczynki!! dojze ze wysyp dzieci w tym roku to przynajmniej w Krakowie same dziewczynki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w mojej rodzinie poki co dominuja same panny ale jak rodzilam w szpitalu to byla tylko 1 dziewczynka wsrod kolezanek np z bylej klasy sa prawie sami faceci i tylko jedna dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwactwo to juz wiem dlaczego tez mam takie wrazenie ze same kobiety sie rodzą (sexmisja) :D:D tez jestem z Krakowa :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani, mam nadzieję, że się uda z tym chłopcem... iskierka nadziei zaświeciła mocniej, gdy mojemu braciszkowi, który ma w domu juz 3 córki udało się w końcu zmajstrować chłopca... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderka ja tyle szans co twoj brat nie mam :D:D jak sie nie udalo teraz to juz "po ptokach" doslownie i w przenośni :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to aż tak żle z tym ptokiem? no nie mów, przecież jeszcze się przyda chyba...:) ja też mam jeszcze tylko jedną szansę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
a ja z okolic Krakowa :D :D :D coś ta Małopolska będzie bogata w panny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderka nie z mezowym "ptokiem" tylko z dzidziusiowym. jak nie ma "ptoka" to juz "po ptokach" i beda dwie cory :D:D:D hehe malopolska zaopatruje Polske w kobietki :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×