Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matkaChłopakówww

co sie dzieje ze teraz rodza sie same chłopaki??????

Polecane posty

baderka oj cos czuje ze tylko w zoologicznym kanarka albo papuge :D:D:D:D ale sie okaze za meisiac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catherine78
Czesc, mieszkam we Francji i tutaj tez rodza sie jak na razie same chlopaki! Od roku wokol mnie przybylo na swiat DWANASCIE chlopcow, i ZERO dziewuszek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to te krakowianki co teraz rodzą sie na potegę staną się kiedyś naszym "towarem" (z góry przepraszam za określenie) eksportowym nr 1...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beda mialy w czym przebierac :D:D nawet we francuzach :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no rzeczywiście
A ja marzę o córeczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jesli maleństwo jeszcze nie jest w drodze a dopiero w planach to uderzaj do Krakowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kazdym kraju od poczatku prowadzenia danych statystycznych ZAWSZE rodziło się więcej chłopców. Tyle w temacie. Oczywiscie w malych grupach badawczych typu osiedle obraz moze byc przeklamany na korzysc dziewczynek jednak przy duzej grupie badawczej jak panstwo (lub nawet duze miasto) powiedzmy zawsze rodzi sie wiecej dziewczynek. Wystarczy spojrzec na strukture demograficzna kazdego kraju zawsze i wszedzie jest wiecej chlopakow wsrod noworodkow (nie liczac pewnie jakis ingerencji ludzkich pokroju Herodota ). tendencja ta utrzymuje sie chyba do 40 roku zycia gdzie wzrasta smiertelnosc mezczyzn i nastepuje przewaga kobiet nad mezczynzami. Takze wojny zmieniaja strukture demograficzna jeszcze bardziej na korzysc kobiet. Ale z checia przeczytam jakis przykladd panstwa gdzie rodzi sie wiecej dziewczynek. Rok moze byc dowolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi się rodzić więcej chłopców bo biologicznie to słabsza płeć i natura tą przewagą podczas narodzin rekompensuje straty wynikające z częstszych poronień płodów męskich, poporodowych przypadków śmiertelnych na które bardziej narażeni są chłopcy jak i sam fakt że mężczyźni umierają szybciej niż kobiety (statystycznie) więc suma sumarum wychodzi na to że w społeczeństwie i tak więcej jest kobiet tyle że nie w grupie niemowlęcej i dziecięcej. Ot cała tajemnica którą przekazano nam jeszcze w podstawówce na biologii :) (tylko chlopcy byli rozczarowani powodem dla jakiego matka natura dba o ich większość ) :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam za granicą i powiem że rzadko widzę mamusię Polkę z córką czy córkami, nawet w przedszkolu mojej córki (jestem chyba jedną z mniejszości) jest kilkoro polskich chłopców i tylko dwie dziewczynki w tym moja . Chodzi o dodatkowe polskie przedszkole oczywiście, 15 osób w grupie. Zwykle jest tak że kobiety które tu przyjeżdżają lub mieszkają już latami, to dziewczyny z środowisk wiejskich i nie wiem jak to się ma do siebie ale takie kobiety bardzo często rodzą pierwsze czy drugie dziecko chłopca. Obecnie poznałam przemilą dziewczynę, mieszka tu od pół roku, dopiero się zagnieżdżają, pochodzi ze wsi , ma synka i obecnie w ciąży również oczekuje na drugiego syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w moim otoczeniu same dziewczynki :) Sama mam 3 corki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj to współczuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wina chromosomów! x-żeńskie y-męskie Plemniki z chromosomem X są wolniejsze, ale żyją dłużej. Pomimo że stosunkowo większa liczba zarodków płci męskiej ulega poronieniu, i tak na świecie rodzi się więcej chłopców niż dziewczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej autorko coś w tym jest co mówisz. Ja już od kilku lat się nad tym zastanawiam. Mój mąż kiedy się poznaliśmy w czasie studiów to miał paczkę znajomych. Potem po studiach wszyscy się pożenili. I niesamowita sprawa ale wszystkim tym znajomym dosłownie, jeny muszę policzyć ile to było par... chyba ze sześć, a więc wszystkim tym parom po ślubie urodził się syn. Któraś z dziewczyn to zauważyła i zaczęłyśmy się zastanawiam kiedy któremuś się trafi córa. Potem 3 dziewczyny zaszły w drugą ciążę no i możnaby pomyśleć teraz już nie ma bata któremuś musi się trafić dziewczynka ale to nie samowite ale każda z tych trzech dziewczyn urodziła drugiego syna. Na szarym końcu ja z mężem razem z inną parką zaczęliśmy się starać o pierwsze dziecko. Myślałam sobie no to teraz nie ma bata po tylu chłopakach to mąż się chyba wyróżni i spłodzi córkę, bo to biorąc rachunek prawdopodobieństwa nieprawdopodobne żeby w całej tej paczce urodził się znów kolejny chłopak. I co ? Urodziłam też syna! A ta druga parka co tuż po nas się starali to też się okazało że będą mieli syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak rodziłam w maju 2013 r, urodziłam dziewczynkę, 11 dni wcześniej moja siostra również dziewczynkę, i w moim szpitalu i u siostry był głównie wysyp dziewczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś mówili, że jak się rodzą chłopaki, to wojna idzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko wyjęłaś mi to z ust . Ja wczoraj z koleżanką rozmawiałam na ten temat bo tydzień temu urodziła synka i mówiła że na 11 dzieci dwie dziewczynki się urodziły reszta to chłopcy . Podobno lekarze się śmieli że idzie wojna . Druga sprawa mam dwie koleżanki które są obecnie w ciąży i każda z nich się spodziewa chłopca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy to macie powalo.e teorie z jakimis chromosomami x i y :D Baby wezcie sie do garow bo myslenie nie jest wasza mocna strona. Oczywiscie ze jak rodzi sie duzo wiecej chlopcow to adekwatnie musi byc wiecej poronien :D ale glupia baba ci wytlumaczy co innego :D Po drugie mezczyzni zyja krocej nie z powodu ze sa slabsi tylko ze maja zony :D (to taki zart :D A tak serio to zyja krocej bo wykonuja ciezsze prace, przechodza na emeryture pozniej Kobieta nawet jak jest ciapa to z uroda faceta sobie znajdzie zaradnego u facetow najczesciej konczy sie to bezdomnoscia lub samobojstwem (brak pracy czy srodkow do zycia). Osoby w zwiazkach zyja dluzej bo maja mniejsze wydatki jako para niz singiel a ze kobiety maja wiekszy wybor to latwiej im stworzyc zwiazek. W armiach sluza jako frontowi zolnierze glownie mezczyzni. Jak kogos nie przekonuja te argumenty to niech wraca do garow gdzie jego miejsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klar
Kiedyś mówiono, że jak się rodzą chłopcy to będzie wojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale bez przesady, kurnik za oknem czy kafeteria to nie cała Polska :D. Jedna zaobserwuje że rodzą się same dziewczynki, inna że chłopaki a jeszcze inna że pół na pół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×