Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kropla zlota

jak go zaskoczyc gdy wroci? jak wykorzystac czas bez niego?

Polecane posty

moj mezczyzna wyjechal na cztery dni... macie jakies fajne pomysly co zrobic zeby mnie kochal jeszcze bardziej jak wroci? co zrobic przez te cztery dni zeby nie tesknic jak glupia? zaznaczam ze mieszkamy razem ale jest to zwiazek dosyc zwiezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jezeli pytam na forum to zeby miec fajne odpowiedzi bo uwazam ze forumowicze maja poczucie humoru i sa dosyc inteligentni, a nawet ze nie brakuje im (wam? nam?)pomyslow i pepsu wlasciwie to pytam dla zabawy ale moze ktos bedzie mial jakis nietuzinkowy pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njikmlo
Też mnie to pepsu fascynuje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njikmlo
Świnkowa, a co to wszytsku? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o idzcie sie utopcie :D :D :D przygotuj mu kolacje na brzuchu :) a przez te 4 dni poodwiedzaj stare kolezanki,idz do kina, do kosmetyczki, na spacer....przefarbuj wlosy...poczytaj ksiazki, obejrzyj titanica 100 raz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki swinkowa, sory za literowki ale chyba nie bylo tak trudno domyslec sie o co chodzi, tak zwiezy to swiezy a nie zwierzecy, peps-sprawdzcie w slowniku. no wlasnie o cos takiego mi chodzilo, wlosow nie przefarbuje, ksiazki czytam i tak, kolezanek nie mam za duzo bo mieszkam w nowym miescie od niedawna... siedemnastego zaczynam nowa prace wiec mam mase czasu jeszcze przez 10 dni, generalnie chcialabym dobrze wykorzystac ten czas do niedzieli kiedy wraca ON i do nastepnego poniedzialku kiedy stane sie niewolnica pracy generalnie chcialabym zmienic troche moje zycie... wydaje mi sie ze trace mase czasu, mam nadzieje ze generalnie rozumiecie o co mi chodzi nawet jesli ja nie do konca rozumiem... dawajcie pomysly roznego rodzaju, na wszystko, jeeeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może idź na jakieś warsztaty zainteresowań, są czasami takie rzeczy organizowane w weekendy. Albo wybierz się na masaż czy inny tego typu zabieg, byle by był przyjemny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzym
zapros koleznake do trojkacika, zrobcie razem striptiz itepe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×