Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MagdalenaST

Poszukuje niani - Wrocław Krzyki

Polecane posty

Gość MagdalenaST

Poszukuje niani do 1,5 rocznej dziewczynki. 8 godzin dziennie w godzinach 9-17 od poniedzialku do piatku .Krzyki, okolice Akademii Ekonomicznej. Wynagrodzenie ok. 1200 zl. Tel.600 931 336

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrocławianka1
Witam, jestem zainteresowana ofertą. Proszę o szczegóły (jaka osoba jest preferowana, wiek, zakres obowiązków, możliwość w pewnym stopniu elastyczności godzin) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdalenaST
Nie mamy preferencji jesli chodzi o wiek opiekunki.Obowiazki to zajmowanie sie dzieckiem w godzinach 9-17 oraz często (choc nie zawsze) gotowanie dla dziecka obiadów. Mysle, ze jesli jest Pani zainteresowana oferta o najlepiej byloby sie spotkac. Pozdrawiam Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrocławianka1
Rozumiem. Jestem studentką zaoczną pedagogiki i warunki są według mnie bardzo dogodne, lecz pojawia się jeden problem. W piątki rozpoczynam co tydzień zajęcia od godziny 15 i ważne jest dla mnie, czy stanowi to duży problem. Oprócz opieki nad dzieckiem mogę zaoferować pomoc w sprzątaniu i innych pracach domowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdalenaST
Prosze w takim razie o telefon to umowimy sie na spotkanie. Moj numer 600 931 336

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmundrak
witam,jestem zainteresowana oferta.czy jest jeszcze aktualna?jestem studentka 3-go roku filologii polskiej.szukam pracy na wakacje!prosze o kontakt mailowy SZMUNDRAK@WP.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×