Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość asiula81

jaki prezent na ślub

Polecane posty

Witam wszyskie kobitki! 2 tygodnie temu byłam gościem na weselu, ponieważ nie byłam z bliskiej rodziny na prezent wydałam 300zł. Kupiłam prezent gdyż "młodzi" właśnie wprowadzili się do nowego mieszkania i powiem Wam, że nie zdawałam sobie sprawy że moje zakupy okażą się tak trafione. Kupiłam toster oraz czajnik firmy Russell Hobbs seriia Purple Passion- są to produkty w kolorze ślicznego filoletu ( podałabym link do sklepu w którym kupiłam te rzeczy w super cenach ale nie chcę być posadzona o czarny PR ;). Naprawdę polecam- wszyscy którzy widzieli u "młodych" te urządzenia byli pod wrażaniem- jestem z tego powodu DUMNA JAK PAW heheheh ;) Cena uważam była jka na tego typu towar nie wygórowana a czajnik jest to rzecz która ZAWSZE się przyda. Prezenty typu Pościel lub Ręczniki- wybaczcie- ale jest to tak oklepany prezent że szok;) Polecam coś nietypowego !!

Wiecie co, jeśli chodzi o prezent na ślub to dobrym rozwiązaniem jest zakup wszelkiego rodzaju sprzętu AGD :) Takie rzeczy zawsze się przydadzą byle by tylko para młoda nie dostała na przykład trzech ekspresów do kawy ;) Taki sprzęt można przejrzeć sobie na medialux.pl i na pewno coś odpowiedniego się wybierze.

Gość witwoj77
Byłam ostatnio na ślubie brata i widziałam jak dostał piękny obraz składający się z 3 części ( tryptyk) tam maja takie obrazy www.obrazo.pl

jamaica86, powiem Ci, że tez trafiłam w necie na te właśnie skrzynie - osobiście jak dla mnie byłby to prezent wymarzony, a nawet jeśli dana osoba nie jest fanem motywów ludowych to i tak nie musi przecież trzymać tej skrzyni na środku salonu ;) jest to na pewno super opcja do przechowywania pościeli czy innych rzeczy, których nigdy nie wiemy gdzie schować :)

Gość mediatorka
To wystarczający budżet żeby im zafundować przelot do Mediolanu chociażby http://www.tanie-latanie.net/! Moim zdaniem takie szalone prezenty i akcje, typu jedno miasto w jeden dzień, to coś w sam raz dla świeżo upieczonego małżeństwa. W związku przecież wszystko odbywa się dynamicznie!

Ja również jestem zwolenniczką prezentów praktycznych. Większość moich koleżanek powychodziła już za mąż i wiem, że po ślubie najbardziej przydały im się prezenty praktyczne. Dlatego też jak idę na ślub to zerkam sobie na magicznaplaneta.pl i tam szukam inspiracji na prezent.

Gość hejaaaaaahooooooo
Ja kupilem dla brata Pismo Swiete www.edycja.pl , (wybralem biale) chcialem cos konkretnego a nie chcialem dac kasy bo nie mialem ich za wiele...

Jej, a mnie niedługo już czeka taki dylemat i jeszcze nie wiem jak to rozwiążę ale myślę, że pewnie damy parze młodej po prostu pieniądze. Wiem, że to najprostsze rozwiązanie. No ale chyba będzie też najlepsze.

Gość mam dylemat
za 10 dni jest ślub cywilny mojej siostry, po nim idziemy na obiad i po wszystkim. nie wiem co im kupić bo nie mam za dużo kasy, a kasa jako prezent odpada bo oni mieszkają w Anglii to w przeliczeniu na funty to będzie lipa. Chciałabym kupić coś oryginalnego z lekkim humorem. Pościel raczej odpada.

jamaica86 - faktycznie fajna ta skrzynia. Wygląda przepięknie. W sumie teraz wchodzą do mody wnętrzarskiej motywy folkowe, więc wydaje mi się, że taka skrzynia nawet w nowoczesnym mieszkaniu może mieć zastosowanie np. jako stolik kawowy.

Fakt, że folklor jest teraz w cenie ale jednak jeśli dobrze nie zna się państwa młodych to nie ma sensu tak ryzykować. Pieniądze to jednak chyba najlepesze rozwiazanie bo jak to ktoś napisał - młodzi moga uzbierać sobie w ten sposób pieniądze na podróż poślubną czy cokolwiek innego - co jest im akurat potrzebne. Inna sytuacja jest natomiast wtedy, gdy państwo młodzi przygotowują listę prezentów - zazwyczajw takiej sytuacji kupuje się jakiś sprzęt kuchenny (jak chce się zaoszczędzić to moze na magicznej planecie?) albo coś do wnętrza, ew. kupony lotto :)

Gość Madziol
Ja bym postawiła na coś z humorem i jednoczesnie z klasą jak np. gazetka z artykułem o młodej parze i ich zdjęciem na okładce. Zamówiłam kiedys cos takiego w gazetomanii na urodziny dla siostry i wyszło naprawde fajnie;)

Gość Hanikara
Ja zgodze sie, ze najlepiej kupowac agd, ewentualnie multimedia - tylko trzeba wiedziec co. Kazdy musi poszukac. Wejdźcie na strone z zakupami grupowymi typu mergeto i tam sprawdzcie oferte. Może nawet dostaniecie jakies gratisy czy cos uszczkniecie w konkursach

Gość Mariola1961
Moja chrześnica właśnie brała ślub w ostatni weekend. Do nowego mieszkania które dostała od swoich rodziców kupiłam jej fajny telewizor (taki urok chrzestnej że trzeba kupować dość drogie prezenty), ale taki plus że skorzystałam z grupowych zakupów na mergeto i wszyło taniej niż w sklepie. A wy jak sądzicie? Czy na prezent lepiej dać młodej parze pieniądze czy lepiej kupić im jakieś akcesoria do nowego domu ?

Gość Herbaciaraa
wszystko zalezy od zasobności naszego portfela ale też od młodych, czy są "rozrzutni" czy mają jakis cel określony, a o mergeto i grupowych zakupach słyszałam od męża, sam cos tam wystawia do sprzedaży i jeśli miałabym kupować prezent to na pewno odwiedziłabym ten portal, bo można kupić dużo taniej niż normalnie

Gość infokasia
Ja na swoje wesele chciałam kasę, jak się potem okazało, połowa z kopert była pusta. Dostałam 3 rzeczowe prezenty: wieeeelką kapę na łóżko, komplet sztućców Gerlach i pościel z jedwabiu - z tych rzeczy jestem najbardziej zadowolona i mimo, że jesteśmy 11 lat po slubie mam te rzeczy do dzisiaj a kasa się rozwaliła przez tydzień nad morzem... tak więc ja teraz daję prezenty rzeczowe - o ile młodzi nie zażyczą sobie pieniędzy. Do 150 zł kupisz zestaw sztuśców w walizce, zestaw do fondue, parowar, ekspres dokawy, itp.

Gość coś wyjątkowego
Ja bym nie kupowała raczej pościeli, narzut, blenderów itd. bo na takie pomysły wpada więcej niż jedna osoba. Też się ostatnio rozglądam za prezentem dla znajomych i znalazłam takie naczynia z podgrzewaczami http://tnij.org/mtio mi się to strasznie podoba. Można na imprezie postawić ciepłe danie na stole bez nastawienie że wszyscy muszą jeść od razu, a do tego elegancko wygląda.

Gość beata112
Pościel nie nadaje się na prezent bo nie wiadomo jakie będą mieli łóżka.Z ręcznikami to tez ciężko powiedzieć bo zależy w jakim kolorze będzie łazienka.Teraz ręczniki do łazienki kupuje się pod kolor .Trzeba naprawdę dobrze znać młodych żeby kupić prezent.Wiele osób oddaje większość prezentów.Uważam że lepiej dać 100 zł niż jakiś prezent.

Gość zośka_74
Witam serdecznie forumowiczów, W ostatnią sobotę byliśmy zaproszeni na ślub w Garwolinie (niestety tylko ślub, ale w dobie kryzysu trzeba być wyrozumiałym :)) ). Szukaliśmy odpowiedniego prezentu i wpadliśmy na coś wyjątkowego. Kamasutra w której nasi znajomi (młoda para) są bohaterami tej książki. Dodaliśmy do tego kupon lotto, kwiaty i gotowe. Uważam, że to wyjątkowy i niepowtarzalny prezent, a koleżanka (panna młoda) to potwierdziła :). Kupiliśmy to tu: http://www.dreamproject.pl/index.html

Gość Tomilia
zdecydowanie lepiej dać mniejszą kwotę w kopercie niż szukać prezentu. Zwykle sa nietrafione. trzeba bardzo dobrze znać parę by wiedzieć co im się przyda. Tostery, czajniki , ręczniki i pościel lubię wybierac sama. zwykle takie prezenty są odstawiane i puszczane w obieg przy najbliższej okazji.

Gość tak wlasnie zrobil moj kuzyn
No wlasnie :O Zwykle Ci, ktorzy daja prezenty wybieraja posciel- rzecz jasna pojedyncxa :O za 80zl z satynobawelny. Ja uwazam,ze w dzisiajeszych czasach naprawde lepiej dac kase- niech kazdy kupi to co mu sie podoba. Tym bardziej, ze ja np wolalabym dolozyc, i zamiast kiczowatego serwisu obiadowego kupic markowy Villa italia, zamiast sztuccow 'sklepowych" gerlacha, a zamiast plastikowego ekspresu do kawy dolozyc, i kupiec Miele do zabudowy.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować