Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

myszsza

pilnie poszukiwana opiekunka-Sosnowiec/Katowice

Polecane posty

witam serdecznie! szukam opieki dla mojego synka 2 miesięcznego na 4-5 godz dziennie od pn-pt, mieszkam na Klimontowie w Sosonowcu, mogę dziecko dowozić; mozliwa rowniez praca 9 godz zainteresowanych prosze o inf na mail pawelecanna@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataschka
Witam.Mam 20 lat,jestem z Dabrowy Gorniczej.Chetnie podejme sie pracy jako opiekunka.Jestem mila,sympatyczna,ciepla,wrazliwa,otwarta,usmiechnieta,pogodna,odpowiedzialna osoba bezkonfliktowa i bez nalogow.Bardzo kocham dzieci a one mnie lubia,umiem z nimi postepowac,czasem zajmuje sie dziecmi znajomych.Bardzo bym chciala byc opiekunka Pani dziecka gdyz zawsze podobala mi sie praca w byciu opiekunki do dzieci i zawsze o tym marzylam.Chce robic cos co lubie.Jesli mnie Pani zatrudni obiecuje ze Pani mala pociecha bedzie mial wspanial opieke a ja zawsze dotrzymuje obietnic,gdzyz jestem naprawde odpowiedzialna sympatyczna dziewczyna.Bardzo prosze o odpowiedz,jestem dyspozycyjna tzn w tej chwili ucze sie 3 razy w tyg ale to nie przeszkadza.Bardzo prosze o jak najszybasza odpowiedz.Z gory dziekuje i czekam cierpliwie.Ucalowania dla Pani i malej pociechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataschka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataschka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zainteresowana mieszkam w Sosnowcu na Zagórzu, praca u mnie, moja oferta znajduje sie na serwisie niania.pl nick Żabolek więc w razie czego prosze o kontakt 515938800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zainteresowana mieszkam w Sosnowcu na Zagórzu, praca u mnie, moja oferta znajduje sie na serwisie niania.pl nick Żabolek więc w razie czego prosze o kontakt 515938800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la la la lsa lsa
Za 5 zl baba chyba oszalala To jest opieka nad niemowlakiem Kurwa mac ludzie to sa pojebani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty myszsza
umyj zeby, sa strrrraszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no comments
do Pani pod pseudonimem" la la la lsa lsa" osobie z takim słownictwem i na takim poziomie nie zapłaciłabym nawet złotówki za godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym że osoba o nicku
la la la ma rację :D Chyba jakaś kpina, 5 zł za godzinę opieki nad niemowlakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kpinakpina
jak mozna oferować pracę za 5 zł za godzinę????!!!!!Toż to skandal!!!!A już za opiekę nad dzieckiem!!!!!!!Co to za matka,która chce żeby opiekować się jej dzieckiem za takie marne grosze!!!I czego oczekuje za takie psie grosze? Ale ludzie maja tupet!!!!! A ci co się godzą na takie marne grosze to ŚMIECIE bez ambicji i honoru. Póżniej się dziwić,że w naszym kraju jest wyzysk!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cud-dziewczyna
5 zl za opieke nad dzieckiem,skoro na 5 zl wyceniasz twoje dziecko,to wspólczuje kobiecie która ma sie nim opiekowac.mam nadzieje ze ty tez zarabiasz 5 na godzinę,i zostawiasz dziecko pod czyjąs opieka bo chcesz sie rozerwac.żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj joj
Szkoda, ze co niektóre kobiety nie rozumieją innych matek. Może dziewczyna nie ma wyjścia i nie ma pieniędzy, jestem młoda matką, musze wrócic do prcay, aby za cokolwiek żyć, mojej córci nie przyjęli do żłobka!!! również szukam opiekunki na 8 godzin( tyle pracuje) i nie jestem w stanie zapłącić jej więcej, jak sama zarabiam 1200 zł netto KOBIETY OPANUJCIE SIĘ!!! Gdyby było mnie stać, to zapłąciłabym każdą cene, gdyż Dziecko jest bezcenne!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_o2
Opiekunek najlepiej jest szukać na specjalnych portalach dla nich przeznaczonych a nie na forum ogólnotematycznym. Dobrym, znanym i jednym z większych jest portal http://yetsi.com i to tam radzę zajrzeć wszystkim opiekunkom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opiekunek najlepiej szukac w sprawdzonych firmach, ale tez takie sie tam cenia. Zadna opiekunka z prawdziwego zdareznia nie podejmie sie pracy z niemowlakiem za 5zl. masakra jakas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam na portal www.babycare24.pl....zarówno rodziców, opiekunów jak i nianie...obecnie w przebudowie, ale polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×