Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość akle

Jakie zarobki salony ERy, Orange, Plus ???

Polecane posty

Gość akle

Ile można zarobić w takich salonach na stanowisku obsługi klienta?? Wiecie moze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akle
w orange 1000 zł razem z premią?? to trochę mało mi się wydaje? czy zależy to również od miasta? czy wszędzie jest podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttttttttttttttttttttttttttt
I jeszcze jedno, jesli to jest salon AP to bardzo czesto wynagrodzenie jest w granicy 1000 zł, w firmówkach jest znacznie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wililikkaaa
od 1000 do max 2000 wiecej sie nie da i szkoda nerwow olej to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyśśśśśśś
A wiecie ile w PLAY płacą na początek. Takiej osobie bez doświadczenia jeśli takowe zatrudniają. Proszę o jakieś wypowiedzi dotyczące w PLAY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuję w Orange od 2.5 roku,zarabiam na poziomie 2000netto jako Kierownik,który oczywiście też sprzedaje(podstawa 1300+premie)Niestety jest to niewdzięczna praca,klienci są okropni,Firma ma także swoje minusy także każdy po jakimś czasie się wypala.Dlatego też zmieniam pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oloaoaoaoa
a w Plusie jak tam jest z zarobkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orangeeeee
Ja pracuje 10 m-cy w salonie Orange, mam 1400 zł brutto + premia z ta premia to roznie bywa, mimo tego iż zawsze mam ponad 100% aktywacji i utrzymań...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dodam od siebie
Play 1600 brutto plus premia zależna od planów sprzedażowych. Kolega aplikował, pomimo braku jakiegokolwiek doświadczenia w tej branży. Dostał pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artistix
Poznań salon Plusa, dział klientów biznesowych. 1300 netto + premia= 1800-2700zł Na premie składa się prowizja z umów oraz z telefonów. Jest to bardzo fajny system dla ludzi, którzy potrafią dobrze doradzić zainteresować klienta propozycją oraz rozwiązaniami oferowaną przez operatora. Niestety nie mogę podać szczegółowo jak naliczają premie ale są słabi co mają samą podstawę i ci się zmieniają co 1-2 mieś oraz mistrzowie w tej branży co jedzą śniadania przez 4 godziny dziennie i są na kawie i papierosie kolejne 3 i wyrabiają w godzinę tyle ile jeden pracownik w cały dzień, trzeba wiedzieć, że biznesowych przeważnie umawia się na spotkania. Jeśli masz super wyniki nikt złego słowa ci nie powie, że się obijasz i jesteś leń tylko trzeba wyrabiać z 200%< a to potrafią nieliczni >. Praca fajna tylko szybko dopada w tej branży tzw. wypalenie zawodowe czyli brak motywacji i chęci do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ar
ja pracuje w aps ery i sie zastanawiam jak wyglada pensja konsultanta w salonie firmowym ery wie ktos moze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juniorsprzedawca
Zarobki sklepie firmowym ery krztałtują się na poziomie 2700-4500netto razem z premiami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie...
O rany! To wychodzi ok. 12zł od umowy? Ostatnio byłam w salonie... cała procedura z wyborem telefonu i podpisywaniem papierów trwała ponad poł h. Przy 200 umowach, 24dniach pracy, tj. ok. 9 umów dziennie, ok. 5h pracy, a wiadomo, że jak nie ma klienta to też są papierki do obrobienia, obsługa stałych klientów... Można przeżyć, ale kokosów nie ma. Ciekawe jak z awansami... Nie łatwy kawałek chleba. A Pan był taki miły. Chyba następnym razem przyjdę z kawą i bombonierką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczka159
Może miał audyt i po twoim wyjściu dostał zjebe że nie zaproponował żebyś usiadł( usiadłeś zanim zaproponował) w czasie gdy musiał przedstawić się z imienia i z nazwiska oraz w czym może pomóc.Standardy orange to dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuje w orange ap zarabiam 1700-1850netto, w słabszych miesiącach 1300netto,podstawa to najniższa krajowa,klienci zawsze narzekają,zdarzają się jednostki z którymi można pożartować i porozmawiać jak cywilizowani ludzie,są też tacy którzy kłócą się i mają rację, operator wystawia faktury w cenach niepromocyjnych i każe klientowi zapłacić a później wystawi korektę faktury-chore, każe również płacić za usługi które włączane są okresowo, a później jak klient nie wyłączy usługi to musi płacić, pod tym względem klient jest na ostatnim miejscu, operator powinien wyłączać takie usługi z automatu, nie uchodziłby wówczas za złodzieja, a praca ludzi w salonach byłaby lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeteriowicz
szkoda czasu, szkoda nerwów, tragiczne zarobki... jakikolwiek temat by się nie założyło i tak wszyscy narzekacie na zarobki warunki itd... idźcie na lekarza, dostaniecie XX tyś na rękę a i tak będziecie miec tragiczne warunki, nie da się pracowac, szkoda nerwów bo pół roku temu jakaś stara jędza powiedziała że coś tam coś tam... ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemela
ile zarabia taki konsultant w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były konsultant
podstawa to 1317 brutto plus premia uznaniowa - dlaczego premia a nie prowizja bo premie można wypłacić albo nie - mimo iż są jasne zasady kiedy i za co jest przyznawana. Z prowizją jest podobnie z tym że ta jeżeli tylko spełniłeś przesłanki dotyczące jej naliczenia musi być Tobie wypłacona. Reasumują w salonach partnerskich tzw AP, czy mała czy większa lub duża mieścina 1800 - 2000 netto, w słabszych miesiącach 1300 -1400 netto - takich miesięcy w roku jest z 4 w roku lipiec sierpień i luty marzec. W franczyzach zarabiają troszkę lepiej ale to też zależy od salonu ok 2200 - 2300. Pojęcia nie mam ile płacą podstawy i jakie są prowizje w firmówkach - zresztą tych jest mało i tylko w dużych miastach powyżej 100 000 ludzi. Z doświadczenia jednak nie liczyłbym na kokosy. Praca ta jest taka że nawet w AP można w 3 miesiącach z rzędu wziąć wypłaty po 2200 - 2300 netto, żeby za 2 -3 mce spadły do 1300 - 1600zł. W firmie w której ja pracowałem kierownicy mieli 1500 brutto podstawy - prowizja wypłacana na takich samych zasadach jak konsultantom plus kiedyś 600 zł premii kierowniczej - później uzależniona była ona nie od pełnionej funkcji i zajmowaniu sie sprawami administracyjnymi salonu, a za wyniki sprzedażowe i rzadko zdarzało się żeby kierownik dostał całe 600 brutto, przeważnie dostawał albo 480 lub 240 ponieważ tak jak mówię jego premia uzależniona była od 3 kryterió ( jedna ważyła 20% premii kierowniczej pozostałe 2 kryteria po 40%, jak któregoś nie spełnił to odejmowali mu albo 40% od premii albo 20 - zdarzało sie tak że dwa kryteria nie były spełnione i dostawał marne 240 brutto. Obecnie premia kierownicza to 300 brutto - śmiech na sali i też uzależniona od 3 kryteriów z czego 2 wiążą się z planami sprzedażowymi. Firma o której piszę ma ok 45- 50 salonów dokładnie nie pamiętam a nazywa się FHU LUX z Sokołowa Podlaskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffffffffffffffffffff
APS ERA, pierwsze 3 miesiące 1000 zł + premia, współpracy nie przedłużyłam. 7 dni w tyg od 9-21 czasem :D Jeden wielki Żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyniu
Orange Zarobki nie sa takie zly pracowalem prawie 3 lata w call center podtsawa przy pracy 8h jest to 2200zl brutto plus premie sprzedazowe oczywiscie na dobrej kampanii i moje pensje byly pomiedzy 2500-4000 netto plus premia polroczna ktora napewno cieszyla kazdego:) bo bardzo czesto sie 5 z przodu pokazywala:)) a jezeli mowa o 1000zl jak niektorzy pisza przy pracy 8h. to takie rzeczy tylko w erze:) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszły pracownik
A ile zarabiaja w punktach dealerskich na śląsku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wczoraj dowiedziałam się, że dostałam prace w Erze. Dziś byłam u nich w punkcie w którym miałam pracować. Okazało się ze to jest franczyza Ery. Zarobki jakie nam zaproponowali to: Pierwsze trzy miesiące( okres próbny) 1000 zł brutto + ewentualna premia, następne miesiące 1455 zł brutto + premia. Praca w Carrefourze czyli od pn-pt 9-21 w nd 10-20 zrezygnowałam z tej pracy. Tak kształtują się zarobki w dużym mieście jakim jest Łódź. Zdecydowanie odradzam pracę w APS lub franczyzie. Jest to wyzysk pracowników a robisz wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikkee
A jak zarobki maja sie do salonow Play'a? Czy mozliwe zeby podstawa wynosila 2750zl (jakis bonus tam jest za status studenta) + 10% od podpisanej umowy? I czy mozliwe zeby kierownik punktu mial okolo 5000zl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe z tym Playem to ktos pozartował. Podstawa w punkcie (firmowy) od 1400 - 2000 zł brutto. Zależy od miasta. Do tego premie za realizację planów. Możliwe zarobki od 1100 zł netto do 3500 zł netto, w zaleznosci od wielkosci i lokalizacji - czytaj. od ilosci podpisanych umów. Wie ktos ile zarabia doradca biznesowy w T-mobile ? (firmowy) nie franczyzna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t-mobilka
ja pracuje od43 lat dla ptc moja podstawa to 2550 brutto srednio prowizji przez 2 mc dostawalam 1600 netto trzeciego mc okolo 3500 netto max-5000netto( tzw. kwartal) ale od zmiany loga dostaje okolo 1200 prowizji netto co mc wiec szalu nie ma nagle sprzedawac trzeba wszysto łacznie z dopasowaniem rajstop i majtek na dupe klienta zaczynam watpic w firme ktora byla dla mnie bardzo stabilna ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t-mobilka
od 4 lat ;) nie 43 hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako doradca biznesowy ? oj to szału nie ma, spodziewałem się lepszych warunków. A na co macie główny nacisk ? aneksy czy nowe simy ? i jaki średnio plan na głowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t-mobilka
jako konsultant w sklepie a nacisk jest na wszystko od usmiechu, wyglad buta po sprzedaz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T-MEN
Ja od roku pracuje w fr ptc.s.a. Podstawa wynosi 1700 brutto jeżeli chodzi o premie to dochodze do 2000 brutto miesiecznie , średnio wychodze około 3500 brutto . do tego telefon służbowy :P program asap i niego wychodze około 100 zł , do tego różne konkursy . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×