Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość effka123

Najlepsze paznokcie zelowe w e Wrocławiu! błaagaam!!

Polecane posty

Gość effka123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kollo
ja tez szukam! pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksinskaia
www.golden-nails.blog.onet.pl Moim zdaniem - najlepsze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do oli z wroclawia
reklamujesz sie? powiem szczerze ze okropne te paznokcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona22Wrocław
Zdecydowanie polecam Ci salon dr Kulczyckiej we Wrocławiu. 3 tygodnie temu robiłam u nich paznokcie żelowe i do tej pory wyglądają świetnie! Przemiła atmosfera w salonie, pełen profesjonalizm, najlepszej jakości kosmetyki sprawiają, że z pewnością tam jeszcze wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli Twoim marzeniem jest posiadać długie, mocne i piękne paznokcie to dobrze trafiłaś - wykonujemy profesjonalną stylizację paznokci oraz niezwykłe zdobienia. Bel Avenir - Gabinet nowoczesnej kosmetyki i stylizacji-ul.Saperów 15a Justyna Wiśniewska tel.724028091 Wrastające Paznokcie Boli? Już nie musi! Przychodzac do nas otrzymujesz do wyboru dwie najlepsze metody rozwiazywania tego problemu. Obie w efekcie daja natychmiastowe usunięcie bólu! Agnieszka Dłubek - 530-240-313 Kostka Arkady Metoda Arkady to jedyny na świecie sposób, który likwiduje problem wrastających paznokci. Wystarczy jeden zabieg, aby poczuć ulgę! Zapraszamy do Bel Avenir, u nas na zawsze pozbędziesz się tego bolesnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia2014
Hej dziewczyny ja też miałam z tym problem, ale kolezanka z pracy poleciła mi fajną dziewczynę z Ołtaszyna jest na fb wymarzone paznokcie , na prawdę polecam chodze do niej co miesiąc, mila i namaluje wam co chcecie. pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu macie dobry kontakt: http://maniq.pl/kontakt/ super dziewczyny, salon wyremontowany, sprzęt fajny. Po wizycie jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a hybrydy? ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żele to nie wiem, ale hybrydy i zabiegi na dłonie tylko w Profesji na Mieleckiej. Nie ranią skórek, sprawnie nakładają lakier a wszystko się trzyma ok. 3 tygodni aż do widocznego odrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam pytanie. Szukam we Wrocławiu, kompetentnej osoby, która ładnie robi żele, drobne zdobienia, czasem french. Ważne są dla mnie dwie rzeczy: 1. schludne miejsce, gdzie na biurku kosmetyczki nie ma masy pyłu, syfu i nie wiadomo czego jeszcze...i która używa jednego pilnika/ bloku itp., tylko dla mnie a nie dla stada osób...mogę też przynosić swoje bez problemu. 2. informacja na jakich żelach pracuje kosmetyczka ( na niektóre np. Semilac, Neo Nail mam uczulenie, mogę natomiast Indygo, Alessandro). Byłam ostatnio w studiu we Wrocławiu- ba! studiu szkoleniowym renomowanym ( myślę sobie a co pójdę zapłacę 145 zł...)i to co zastałam... o zgrozo! Miałam chęć wyjść! biurka złączone, dziewczyna koło dziewczyny, pyłu mnóstwo, dziewczyna która robiła usługę i jej HIGIENA pracy- bez komentarza. Podała mi wodę w kubku który tak śmierdział jakby ścierę od podłogi w nim trzymała, nie napiłam się, po chwili w kubku było mnóstwo pyłu. Zero estetyki...otoczenia, klimatu... Wiecie o co mi chodzi? Więc szukam kosmetyczki która wie co to higiena miejsca pracy, narzędzi, miejsca kameralnego, gdzie się zrelaksuję a nie będę siedziała w 12 osób w jednym pomieszczeniu, w pyle... nigdy więcej! Będę mocno zobowiązana za namiary sprawdzone. Obecnie zaczęłam robić paznokcie i następną wizytę robię w innym miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagaa66
Nie wiem czy byłaś , ale ja mogę polecić Ci gabinet nt 1 we Wrocku :) Wyspa Piękna to miejsce które Cię nie zawiedzie , chodzę tam regularnie i jestem zawsze bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maritkaa6
Zgadzam się , robiła pazurki w Wyspie Piękna i jestem bardzo zadowolona. Bardzo długo się trzymały byly starannie wykonane . Paznokcie robią świetnie , ale zabiegi na ciało także rewelka :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam ten salon www.maniq.pl...moim zdaniem najlepiej tu robią paznokcie i gdyby nie odrost to bym miała takie jak po wyjściu z salonu. Teraz idę na pedicure bo jadę na wycieczkę do Turcji i muszę mieć nową hybrydę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naily Cherr
Serdecznie zapraszam na paznokcie hybrydowe, które nie niszczą płytki paznokcia, tak jak żelowe. Do niedawna wykonywałam paznokcie wyłącznie sobie, jednak postanowiłam pójść krok dalej. Powierzając swoje dłonie pod moją opiekę, każde kolejne spotkanie to Twoje piękniejsze pazurki i... okazja na upominki dla stałych klientek. Możliwość dojazdu do klientki w obrębie Psie Pole-Pasaż Grunwaldzki-Galeria Dominikańska (+dodatkowy koszt dojazdu,a na terenie Psiego Pola BEZPŁATNIE) kontakt mailowy: naily.cherr@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Ja mamfajną dziewczynę wszystko sterylnie ma autoklaw do sterylizacji zero pyłu widać ze lubi czystość ona pracuje w domu ma fajne cenki. Fajna kontaktowa dziewczyna z tego co wiem to pracowała rok w salonie tu macie link do jej ogłoszenia https://m.olx.pl/oferta/paznokcie-zelowe-hybrydowe-manicure-CID619-IDxENe3.html#position=4&page=1

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girlv

Ja od dłuższego czasu chodzę do salonu na Traugutta- Instytut Ivon. Zawsze wychodzę zadowolona, paznokcie zrobione pięknie i dziewczyny super :) Mogę szczerze polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bardzo dobrym salonem urody, który specjalizuje się w stylizacji paznokci jest www.maniq.pl Korzystam z ich usług od dawna i zawsze wychodzę od nich zadowolona. Mają szeroki zakres usług i niezłe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Hej dziewczyny !

W końcu zanalazlam swoje miejsce! 

Najładniejsze paznokcie jakie w życiu miałam. Pani Agnieszka robi hybrydę za 50 zł w domu. Na początku specyficznie podchodziłam do tematu robienia paznokci w domu, jednak jak zobaczyłam czyste stanowisko autoklaw i przemiłą osobę to zmieniłam zdanie. Słuchajcie polecam! 

Mam tylko nr telefonu bo P. Agnieszka jak sama mówiła ma już swoją bazę klientek wiec nigdzie się nie ogłasza. Kiedyś miła stronę na olx ale chyba już nie ma. Wszystkie moje znajome na czele z moją mamą chodzą do Pani Agnieszki. Nigdy nie pisałam komentarzy ale w tym wypadku jest petarda ! 

Podam numer telefonu do Agi 886810918 

Strzał w 10 ! 

Napisalam bo wiem jak trudno jest znaleść dobrą kosmetyczkę we Wrocławiu :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena

Jak paznokcie to tylko w LaKoshi. Panie są cudowne, a efekt ładnie się trzyma. Cenowo jak na Wrocław w porządku moim zdaniem. Polecam, już raczej nie zrobię paznokci w innym miejscu! 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super paznokcie robi Kasia Kitlas z Sekretów urody. Jest dokładna i rzetelna. Korzystam z jej usług od dłuższego czasu i zawsze jestem zadowolona.  Spokojnie mogę ją polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pazusie zawsze chodzę do Olesi na ul Pilczyckiej. Bardzo fajna dziewczyna prowadzi ten salon. Miłą i zna się na swojej pracy. Pazurki zawsze zrobione dokładnie, elegancko i trwale. Ostatnio robiłam sobie u niej hennę też jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o manicure to polecam salon SensiQ na Ślicznej. Już kilka razy byłam u nich na pazusiach. Zasze dokładnie i porządnie zrobione paznokcie. Korzystają z dobrych materiałów. Gabinet przytulny i miłą obsługa.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny gabinet jest na ul Pilczyckiej (Olesia). Pięknie robią paznokcie. Korzystają z profesjonalnego sprzętu i dobrych materiałów. Dziewczyny są miłe, dokładne i rzetelne. Można tam spokojnie wpadać na pazurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×