Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sanderka23

niania dorywczo-Warszawa Ursynów

Polecane posty

Gość sanderka23

Witam, Od razu piszę że wyjeżdżam 21.05-04.06. Jestem mama Olivera który ma niecałe 19 miesięcy (15.08.2006). Podejmę się opieki w ciągu dnia z dzieckiem, albo wieczorami do późnych godzin nocnych bez mojego synka. Jeśli chodzi o opiekę w ciągu dnia to zaopiekowałabym sie dzieckiem w zbliżonym wieku do Olivera (od roku do dwóch). Najchętniej opieka w domu podopiecznego, ale mogłaby się odbywać u mnie. Mam doświadczenie w opiece na dwójką dzieci i nie jest to dla mnie problem. Dzieci zawsze sie dobrze ze sobą bawią. Moja szwagierka ma syna pół roku starszego od Olivera i odkąd mój syn skończył roczek nigdy nie było problemu żebym ja jej "podrzuciła" małego albo ona mi na parę godzin. Uważam ze moja propozycja jest bardzo dobra. Proponuje nie tylko siebie jako opiekunkę, ale mojego synka jako towarzysza zabaw. Ponieważ ostatnio bardzo dużo jest zamieszania wokół wynagrodzenia, to tę kwestie od razu wyjaśnie. Przy opiece dorywczej - 9zł/h. Jesli chodzi o opiekę wieczorami wynagrodzenie jest zależne od tego jak często i na ile godzin 10-12zł/h. Wiem że mój wyjazd bardzo wszystko komplikuje, ale oferta wydaje mi się że jest dobra, dziecko na pewno się ze mną (i moim synkiem) nie będzie nudziło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×