Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość aniania***ie

Gdzie jechac na wakacje marzen???co polecacie

Polecane posty

Gość gość
ja polecam mazury i wynajem jachtu :) ja ostatnio tak zrobilam i bylam zachwycona... mega relax naprawde:) wypozyczalismy stad www.evita-jacht.pl i naprawde warto :o oplaca sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam w tym roku na jachcie na mazurach www.evita-jacht.pl znajomi wynajeli jacht i tak sie bawilismy ;) nigdy jeszcze czegos takiego nie robilam, balam sie troche, bo w razie czego nie umiem plywać :D haha ale bylo super, naprawde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vin_
Wiesz co, byłem kilka razy nad jez. Drawsko i za każdym razem nocowałem w miejscu o nazwie – Stary Drahim, to hotel i restauracja w jednym. Do tego udostępniają też salę weselną. Przyjemna miejscówka. Pokoje komfortowe, ciepłe, z łazienkami. A co do restauracji to też bardzo polecam. Najbardziej mi u nich smakowały pierożki z jagodami. Place lizać! Cała oferta turystyczna jest na stronie www.starydrahim.pl . Cennik, menu restauracji, dojazd – wszystko opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadajcie z tymi reklamami podrzednych spelun w Polsce. wakacje marzen to np safarii w Afryce, albo 3 tyg w krajach Ameryki Poludniowej, tudziez przeprawa przez Azje a nie pierogi z jagodami nad jeziorem Drawskim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najchętniej na jakiejś cieplej wyspie. Malediwy , bora bora .. Ewentualnie Japonia chciałabym zobaczyc temple, świątynie buddyjskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tajlandia, Bali, Malediwy, Seszele..Polska tez piekny kraj, ale np. Malediwy to istny raj na ziemi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firyn
Można jechać do...stolicy. Przeważnie, kiedy się w niej jest człowiek jest tak zabiegany, że nawet nie zwraca uwagi na to, jaka ona jest piękna, a dzięki http://excellence.travel.pl/ to się szybko zmieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu reklamy... Wakacje marzen w stolicy? chyba ktos na glowe upadl! Ja mialam wakacje marzen na Alasce! Polecam kazdemu, niezapomniane widoki. Karaiby tez przepiekne miejsce, szczegolnie Kuba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugowlosa na szpilkach
Witam , byl ktos w Mauritius ? Warto tam sie wybrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie w Polsce można cudowne wakacje spędzić, zwłaszcza jeśli ktoś jest mocno zainteresowany sportem, ja na mazurach świetnie spędziłam czas, kajaki, łódki, tylko trzeba jakieś lepsze ubranie zabrać np. z http://kajakcentrum.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecamy Meksyk, Półwysep Jukatan. Cancun jest bardzo turystyczne, Playa del Carmen jest pełne ślicznych resortów. Zdecydowanie to dobry kierunek wyprawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu nie południowe Włochy, z najprawdziwszą pizzą w Neapolu, przy okacji Wezuwiusz i Pompeje, a później półwysep Sorent, Positano, Wybrzeże Amalfi. Oczywiście na Capri i Ischię też trzeba popłynąć. Trochę drogo, ale pięknie, kto się wybierze, na pewno nie będzie żałował. Oprócz pizzy oczywiście trzeba spróbować prawdziwego włoskiego espresso, no i limonczello, z rosnących w tym regionie cytryn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terree
Dość tanio mi wyszła wycieczka do Turcji kupiona od biura Wycieczki z nami ( www.wycieczkiznami.pl ). To wyszło jakieś 3600 za 13 dni w hotelu czterogwiazdkowym. To była typowa objazdówka, praktycznie każdego dnia byliśmy gdzie indziej, super przygoda dla aktywnych. Z takich większych atrakcji, to na pewno loty balonem były super przeżyciem. Było sporo zwiedzania z pilotem, ale też dużo czasu wolnego, także fajny balans utrzymany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka54
W prawie już zeszłym roku z mężem i dzieciakami postanowiliśmy pojechać po raz pierwszy do Bornego Sulinowa – bardzo ciekawej miejscowości pod względem historycznym. Wybraliśmy termin wielkiego zlotu militarnego – sierpień, tak aby były jeszcze dodatkowe atrakcje dla naszych chłopaków. Planowanie zaczęliśmy już w maju. Na początku czerwca chcieliśmy zarezerwować miejsca noclegowe (nie jesteśmy wymagający) okazało się, że już od połowy marca miejsc w Bornem na ten termin brak, bo zlot jest naprawdę duży i już wszystko jest zabukowane ;/. Dzieciaki rozczarowane i marudne zmusiły nas do poszukiwań najbliższych wolnych pokoi. Jedne były w Szczecinku, ale za jakąś bajońską sumę – bo zlot oczywiście, inne były w prywatnych mieszkaniach z innymi obcymi chętnymi na nocleg co nam za bardzo nie odpowiadało. Koniec końców znaleźliśmy pole namiotowe, spakowaliśmy graty i pojechaliśmy na tygodniowy biwak. Urlop udał się naprawdę wspaniale. Borne piękne, zlot niesamowity. W tym roku już teraz bukujemy miejsca noclegowe :), bo chłopcy koniecznie chcą znowu na zlot. Jedziemy tydzień wcześniej tak żeby i spływ kajakowy zaliczyć i konne trasy i wycieczkę po bunkrach. Zlot zostawiamy sobie na deser. Szukając znalazłam parę fajnych małych kwater np. Sosnówka , Tanie noclegi (nie mają strony), U Jadzi. Teraz zastanawiam się co wybrać, ale mam przy najmniej wybór :). Jeśli więc chcecie jechać do Bornego na wakacje noclegi załatwiajcie już teraz, bo potem jakieś ochłapy nędzne zostaną niestety za spore pieniądze. Jak macie na oku jakieś inne noclegi (małe) w Bornem dajcie znać. Pozdrawiam zwiedzaczy Polski. Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frosniresmou1978pajkz
Polecam rowniez Mexyk, ale nie Cancun - za duzo komercji i turystow, nie Acapulco - to samo. Piekna jest Puerto Vallarta, bylam niedawno i jestem oczarowana - pieknie, przytulnie i nie ma plazy i wielkich brudnych hoteli. Z wysp polecam Maui na Hawajach jesli lubisz spokoj, choc ja zdecydowanie wole Oahu - Honolulu - wiecej ludzi, ale wiecej do robienia i wiecej zabawy ! Super ze sobie mozesz jechac ! Ja bym wybrala Peru lub Brazylie albo DUBAJ - cudne miasto !!!! Cudownych wakacji ! Jasne http://sza.bi/fTZa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myslicie o jamajce bylam juz na dominikanie, kubie i w meksyku a terax zastanawiam sie wlasnie nad nia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Grecje , kraj europejski , ciepły z najpiękniejszymi plażami swiata , smaczna kuchnia , i cywilizowani ludzie , a kryzys zrobił swoje , ceny nieco mniej atrakcyjne niż w Egipcie czy Turcji co można chciec wiecej ?. Ja polecam wyspy na morzu Jońskim sa przepiękne , Corfu , Lefkada , Zakintos , Kiefalonia , tu jest troche informacji o wyspach http://www.belmare.gr/corfu-island/ lub http://www.corfu-hotel.gr/category/about-corfu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Grecje , kraj europejski , ciepły z najpiękniejszymi plażami swiata , smaczna kuchnia , i cywilizowani ludzie , a kryzys zrobił swoje , ceny nieco mniej atrakcyjne niż w Egipcie czy Turcji co można chciec wiecej ? Ja polecam wyspy na morzu Jońskim sa przepiękne , Corfu , Lefkada , Zakintos , Kiefalonia , tu jest troche informacji o wyspach http://www.belmare.gr/corfu-island/ lub http://www.corfu-hotel.gr/category/about-corfu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reter66
Domki z kominkiem, w pięknym drewnianym wystroju mają w Falsztynie w dobrej cenie. Dokładne zdjęcia są na stronie www.naogrodach.com.pl dostępne. Zarówno wnętrza jak i z zewnątrz na okolicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie w tym Falsztynie podgrzewany basen? A można wykupić wyżywienie All Inclusive bo nie mogę na stronie znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polski przewodnik Mauritius
Dla tych, którzy marzą o odpoczynku na Mauritiusie, ale chcą wychylić nos poza hotelową plażę : mieszkam, pracuję, odpoczywam, uprawiam sport, mam przyjaciół, bawię się i cieszę się z życia na Mauritiusie! Od 15 lat zajmuję się zawodowo organizacją, mniej lub bardziej dużych, wycieczek w języku polskim. Wyręczam moich gości z biegania za rezerwacjami proponując program dostosowany do osobistych wymagań. Napisz, zadzwoń, zapytaj. A już na pewno odwiedź i polub: "polskojęzyczny przewodnik po Mauritiusie" https://www.facebook.com/pages/Przewodnik-pol skoj%C4%99zyczny-po-Mauritiusie/718069811562239?ref=hl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meksyk! !! Mój raj na ziemi, kiedyś tam zamieszkam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Meksyku zamieszkasz no to tak bardzo fajnie z tego wynika, że Ci musi mocno bardzo zależeć ; )) ja chyba jak większość z was byłam w Meksyku akurat tylko palcem po mapie i nic więcej.. Hmm jeśli o mnie chodzi to zdecydowanie po prostu sprawa się tak przedstawia, że moje wakacje marzeń to mój facet, kocyk, plaża i morze bałtyckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś podobnie do mnie swoja wakacje marzeń widzi inaczej niż leżenie an plaży to polecam spróbowac czegoś bardziej ekstremalnego. Ja znalazłem rejs na grenladnie z Selmą Expedition. Długo szukałem czegoś ciekawego i w końcu znalazłem coś co bedę mógł nazwać moimi wakacjami marzeń. Jesli kogoś jest zainteresowany podysłam link http://www.selmaexpeditions.com/rejsy.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety już nie mogę sobie na takie pozwolić z tego powodu iż po prostu no wiecie jestem sama a samotne wakacje muszą być zdecydowanie paskudne i złe..Jak byłam jeszcze z Markiem to miałam w życiu najpiękniejsze wakacje takie 2 tygodniowe bo po prostu sobie wyjechaliśmy do Trójmiasta i tam sobie w Sopocie odpczywaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip_z
Ja bez zastanowienie mogę polecić Ci http://www.przymorzu.pl/rewal . Byłam tam kilka razy i naprawdę świetnie spędziłam czas. Przyciąga mnie tam przede wszystkim piękna plaża. Jadąc nad morze uwielbiam wylegiwać się przy morzu, szczególnie jak dopisuje pogoda, dlatego ma to dla mnie takie znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No faktycznie, wakacje marzeń w Rewalu. Ciekawe, kto ma tak ograniczone marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×