Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Lou**

Wybor zaproszen slubnych

Polecane posty

Witam, slub w sierpniu... Intensywne przygotowania trawaja :) I przyszla kolej na wybor zaproszn slubnych. Stad moje pytania: 1. Moze macie jakies fajne, sprawdzone firmy, stronki www, skad zamawialyscie swoje? Ulubione wzory, motywy - wszystko sie przyda... Ja bedac na targach wyhaczylam fantastyczne zaproszenia http://kfstudio.printia.pl/pl/main/, choc cenowo to wydaje mi sie, ze to gorna polka. Jestem z Krakowa, wiec lokalne adresy tez mile widziane. 2. Po drugie, kiedy rozpoczac wysylke/rozdawanie zaproszen i ile sie przewaznie daje ludziom czasu na potwierdzenie sowjego przybycia? 3. Oraz jeszcze jedno, zamawiajac zaproszenia czy zamawiacie od razu wizytowki na stoliki? Czy cos jeszcze. Tak naprawde mam niezly metlik w glowie, wiec kazda pomoc chetnie sie przyda. Dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 1. Zaproszenia robiłam sama, wyszło mi taniej. Gdzie warto kupić?? Nie pomogę :) 2. Slub mamy 29 marca, a zaproszenia zaczęliśmy rozdawać w połowie stycznia. Daliśmy ludziom czas na odpowiedź do połowy lutego :) 3. Winietki na stół robię sama. Kupiłam jedynie zawiadomienia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaproszenia wręcz nie później niż dwa miesiące przed ślubem a sobie dajcie przynajmniej miesiąc na ostateczne dopracowanie listy gości. My, będziemy rozwozić zaproszenia już na kilka miesięcy wcześniej, ponieważ chcemy prawie wszystkie wręczyć osobiście a rodzinę mamy rozsypaną po całej Polsce. Jedynie do Niemiec i USA wyślemy zaproszenia pocztą. Chcemy rozpocząć akcję, gdy w pracy mamy taki swobodniejszy czas i możemy się zająć kwestiami organizacyjnymi. Wiem, że za wcześnie to będzie, ale później nie będzie czasu na zapraszanie tych, którzy są na \"liście rezerwowej\". Na pomoc rodziców nie możemy liczyć, więc musimy wszystko rozplanować tak, żeby się wyrobić w przyzwoitym czasie. A im wcześniej się określą, tym dla nas lepiej.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szter 35
Nasz ślub bardzo nas stresował. Strasznie stresowała nas cała otoczka wesela- kupno sukni, wybór zespołu itp. Nie mieliśmy głowy do dekoracji. Zdecydowaliśmy niektóre zadania przekażemy profesjonalistom , i nie żałujemy. Wszystko wyglądało pięknie, dekoracje jak z bajki Wszystkim narzeczonym polecamy http://www.dekoracjetorun.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek 34
Bardzo stresowaliśmy się przed ślubem. Ogromnie stresowała nas masa spraw do załatwienia. W takim zamieszkaniu nie było czasu zaplanować dekoracji. Postanowiliśmy część obowiązków zlecić profesjonalistom , było warto. Byliśmy zachwyceni, nasi goście także, dbałość o szczegóły My i cała nasza rodzina polecamy http://www.dekoracje-slubne-torun.pl/dekoracje-slubne-uslugi-slubne/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×