Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Człowiek Ciekawy xD

Kiedy mieliście pierwszy wytrysk???

Polecane posty

Gość Człowiek Ciekawy xD

A więc mam pytanie kiedy mieliście pierwszy wytrysk ja mam 13 lat i boję się że jest coś ze mną nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowiek Ciekawy xD
chociaz pan od wuefu twierdzi ze wytrysk na cztery metry jest zupelnie normalny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowiek Ciekawy xD
jak mi się w dupe spuścił to mi oko wypchneło :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowiek Ciekawy xD
Ach to hamstwo niezna granic szczególnie u podszywaczy. Debille i banda oszołomów !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloc 15
aaaaaaaa moja pała ciągle stałą. jak lufa. aż do teraz mam orgazm jak sobie o tym myślę . !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowiek Ciekawy xD
A jak pan od wfu wsadził mi fortepian w odbyt, to mi grał Chopina na zębach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloc15
a jak do domu doszlismy, to jeszcze jej z cipy moja sperma ciekla. wiec pod domem poprawilismy sprawe. bylo cudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123
Dnia 20.03.2008 o 04:06, Gość Człowiek Ciekawy xD napisał:

A więc mam pytanie kiedy mieliście pierwszy wytrysk ja mam 13 lat i boję się że jest coś ze mną nie tak.

Ja mam 15 i jeszcze nie miałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ON2

11 lat mialem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegość

Regularne orgazmy miałem od 4 roku życia, nato iast pierwszy wytrysk w wieku ok 13 lat.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość re.
26 minut temu, Gość przegość napisał:

Regularne orgazmy miałem od 4 roku życia, nato iast pierwszy wytrysk w wieku ok 13 lat.

 

sam do tego doszedłeś czy ktoś ci pokazał ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegość

Sam się nauczyłem. Dość dziwną metodą zresztą, natomiast możliwe, że było to nawet wcześniej - po prostu nie potrafię określić zbyt dokładnie czasu. Wytrysku nie było, bo zwyczajnie nie było czym. Pojawiał się tylko preejakulat. Nie miało to natomiast żadnego wpływu na jakość orgazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek pysiek

szczerze mówiąc nie pamiętam, bo masturbację rozpocząłem w 11 roku życia i wtedy na pewno wytrysku nie miałem. Chyba było tak, że do 12 roku życia nie leciało nic, potem do 14 roku życia tylko kropelki spermy a dopiero takie normalne wytryski od 14 roku życia. Więc skoro masz 13 to jeszcze masz czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uvyg

Ja miałem 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem swoj pierwszy wytrysk w wieku około 12 lat . Byłem przekonany że to przyjdzie z czasem , ale po rozmowach z kolegami którzy na podwórku chwalili sie tym doszedłem do wniosku że muszę spróbować.  Po nocach śniły mi się koleżanki ze szkoły że się z nimi całuję itd A rano stał mi ze nie mogłem się podnieść z łóżka.  Poradziłem się starszego kolegi , bo były to czasy beż internetu i forum . Tak więc jeśli szukasz porady to wal konia tak długo aż dojdziesz i myśl o dziewczynie która Ci się podoba,  o jej dupie , cyckach , jak Ci robi loda . Jak już skończysz to uwierz nie będziesz mógł przestać.  Pierwszy wytrysk zawsze najlepszy . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, DildoVagins napisał:

Ja miałem swoj pierwszy wytrysk w wieku około 12 lat .

pierwsza masturbacja i orgazm 11 lat - wówczas na sucho nie produkowałem jeszcze spermy, potem zaczęły pojawiać kropelki płynu - nawet nie pamiętam kiedy już taki pełen wytrysk ale chyba koło 13 czy 14 roku życia.

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U siebie pierwsze krople plynu zaobserwowalem jak dobrze  pamietam gdy mialem 13 lat.Potem stopniowo bylo coraz wiecej a pelny wytrysk mialem za dwa lata.Teraz prawie codziennie sie onanizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój chłopak miał w wieku 13 lat, gdy uprawiał ze mną seks. Na szczęście poleciało mi do ust, gdy robiłam mu podgryzanego loda, a on mnie masturbował 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×