Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ywonna

kobietki poleccie mi jakich kosmetykow mam uzywac bo juz naprawde nie wiem

Polecane posty

zawsze myslalam ze mam cere tlusta bo nos,broda,czoli i policzki w okolicach nosa sie swiecily.pory sa widoczne na policzkach,wypryski zwykle na brodzie wyskakuja.wiec niby tlusta ,ale teraz zauwazylam ze pod tym \"tluszczem\"jest sucha jak wior,zwlaszcza na brodzie i nosie.nie wiem jakich zeli i tonikow i kremow uzywac,dotychczas matujace i oczyszczajace bralam ,krem to zalezy jaki w rece wpadl.i nie wiem co robic bo widze ze taka pielegnacja mi jednak nie sluzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz tłustą lub mieszaną tylko
że przesuszoną/odwodnioną. mam podobnie, tzn. teraz już jest dużo lepiej, bo wyleczyłam przesuszenie, walcząc jednocześnie z niedoskonałościami. mój zestaw to: żel - krem z AA do cery suchej wrażliwej i atopowej - 12 zł krem effaclar k - la roche posay z kwasem LHA (cuuudo) - 42 zł, jedynie na noc, godzinę po jego nałożeniu nakładam krem z ziaji - kozie mleko do suchej cery. ważne przy takiej cerze jaką Ty masz by jej nie zapychać, a nawilżać (czyli tłuste kremu precz, kremy z parafiną też precz, wszystkie beztłuszczowe są jak najbardziej ok, albo lekko tłuste bez zapychaczy jak ten z ziaji). rano po umyciu twarz używam nawilżająco - matujący lub samą bazę i podkład, ale NIE MATUJĄCY, bo one są strasznie ciężkie. 2 razy w tyg. peeling, raz w tyg. maska nawilżająca, inym razem ściągająca pory. aaaa i jeszcze czasem się spryskuję wodą termalną z avene - nadaje elastyczności i odżywia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kru cjata
W nocy pozbyć się toksyn i odblokować pory usuwając nadmiar sebum - Normaderm na noc Vichy W dzień oczyścić nadmiar sebum - tonik Nivea Visage Matujący W dzień intensywnie nawilżyć - Vichy Aqualia Thermal 2 razy w tygodniu zrobić delikatny peeling emzymatyczny i 2 razy w tygodniu maseczka silnie nawilżająca poprawiająca koloryt skóry. Poza tym pić dużo wody żeby oczyszczać organizm z toksyn, zdrowo jeść i zażywać świeżego powietrza. Wykurowałam sie w 2 tygodnie, bo też znalazłam przepis na to na forum na którymś topiku i za radą poszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenyyyyyyyyyyyy
i zadowolona jesteś z tych kosmetyków?? Czujesz, że skóra jest nawodniona??? ja już też nie wiem co mam zrobić bo mam podobny problem jak założycielka topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×