Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joanna_sokolinska

Gdzie w Krakowie wybrać się na zakupy... sukni slubnej? Pomozcie

Polecane posty

Gość bluestarka
a ja chodze ...chodze... przymierzam...szukam...i nic nie wybralam :D jeszcze a powinnam w lutym to zrobic , eh to moje ekonomiczne spojrzenie na sprawe.... zal mi wydawac kase na kiecke ktora raz zaloze... w glowie mi sie nie miesci jak ktos moze ponad 3tysiace wydac na ten cel :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innaaaa
a ja uwazam ze warto przejsc sie poza Dluga i Filipa - juz naprawde wiele renomowanych salonow ma siedziby w innych miejscach. Ja osobiscie nie chcialabym kupic sukni na Dlugiej (bo tylko tam poszlam), a potem przejezdzajac zobaczyc wymarzona kiecke np. na Gertrudy czy na Pilsudskiego czy gdzie indziej. W koncu taka suknie wybiera sie raz w zyciu, a i tak wszystkie te sklepy sa w sumie w centrum i mozna je w jeden dzien obejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę polecić po ostatnich przymiarkach Cymbeline na Długiej, super salon, bardzo fajne suknie i miłe panie, Madonne na Floriańskiej, Fabio Gritti nie pamiętam adresu, Boston również na Długiej i salon Karolina też na Długiej oraz Lissa Ferra, jeśli ktoś chce mieć oryginalną suknie od projektanta a nie chce wydawać fortuny to polecam Fulara i Żywczyk mają salon gdzieś na Lea i Anne Karę ma piękne suknie i w okolicach 2 tys. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m4gd4l3n4
mam pytanie do dziewczyn które juz kupily sukienki i przezyly ten swoj cudowny dzien czyli ślub:) :) zdecydowałyscie sie na kolo w sukience??czy bez kola ? bo wszedzie w salonach doradzaja kola ze wygodniej jest,sukienka lepiej sie uklada ,nie wchodzi miedzy nogi :D itd...ale ja sie zastanawiam jak to jest naprawde zwłaszcza podczas tanczenia...zdania sa podzielone na ten temat a ja zgupialam..sukienka juz zamowiona tylko zastanawiam sie co z tym kolem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejagienka
ja od poczatku zakladalam -bez kola. Mam sie czuc swobodnie,tanczyc, bawic, poruszac. Tak by cale wesele nie sprowadzilo sie do tego ze bede sie zastanawiac jak przejsc miedzy goscimy by nie wygladalo to komicznie :) od zawsze podobaly mi sie sukienki oplywajace,a nie wielkie bufiaste :) poziej zamierzam ją przerobić na kiecke wyjściowa :) co by nie zalowac tej wydanej kasy :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate 01
A w limanowej lub w Brzesku gdzie można kupić coś fajnego i niedrogiego? Albo uszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoją kupiłam w Madonnie na Floriańskiej. Jest tam w porządku, ale radzę się wcześniej umówić, wtedy macie pewność, że zostaniecie właściwie obsłużone. Ja tak zrobiłam, na dodatek wypisałam wszystkie modele, które mnie interesują na kartce. Przymierzałam, dobrałam kilka sukien z salonu, których nie brałam wcześniej pod uwagę i summa summarum zdecydowałam się w 20 minut. W międzyczasie przyszła procesja z nieumówioną panną młodą (zgaduję, że w orszaku była mama, teściowa, babcia, siostra i koleżanka) i pomimo okrzyków od wejścia "prowadzimy pannę młodą", co w salonie sukien ślubnych jest przecież rzeczą niebywałą, niewiele udało im się przymierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia1234
W Wieliczce jest też 2gi fajny salon ślubny. Jest przy wyjeździe z Wieliczki w stronę Dobczyc. Mają fajny asortyment i dużo sukni w komisie. Byłam i polecam! Poza tym strasznie tanio. Ja byłam jak akurat były wyprzedaże i widziałam nowe sukienki za 400zł. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karusia czarnula
a ja szukam po Krakowie nie ślubnej ale długiej ładnej na cywilny. Jedna wielka porażka. w majtkach pójdę zapewne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudikr
Cześć dziewczyny , Ja kupiłam moją suknie w saloniku na Tandecie Katja ! Zapłaciłam 2100 zł ale mogłam sobie przerobić model , dodałam komyczków i zmieniłam upiecie ! odrazu zamówiłam sobie tam sukienke na poprawiny , Naprawde zaskoczyła mnie jakość a przedewszystkim przyjezne podejcie Pań które tam pracują , Naprawde fajne usmiechnięte babki i można sobie troche powymyślać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaasia88
Ja też polecam Długą i Filipa! same salony ślubne! Jest tam też pasaż z samymi slubnymi rzeczami, ale szczerze mowiac nic mi sie tam nie podobalo. Jak ktos szuka bardzo strojnej sukienki to warto tam zajrzec. Sama znalazlam sobie suknie marzenie, ale niestety cena powyzej 4 tys, wiec postanowiłam uszyc podobna, z pewnymi poprawkami. Chce zeby była bardzo prosta, ale ze szlachetnego materiału. Poza tym juz z krawcowa myslimy, jak ja pozniej przerobić. Na Długiej jest taki mały salon slubny mniej wiecej vis-avis pasazu i tam tez maja śliczne sukienki. Byłam z kolezanką rok temu i nie mogłysmy wybrać, bo podobały nam sie 3. Ale ona jest drobna i prawie kazda sukienka wygladala na niej dobrze. Ze mna jest troche inaczej. Polecam tez salon na rogu Filipa i kleparza. Bardzo mila obsluga i sukienki w dobrej cenie. Teraz czeka mnie batalia przez dodatki. jutro wybieram sie po raz kolejny po ładne buty w rozm. 41 he he he - jesli to mozliwe. Nie z plastiku! I po biustonosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio zrobiłam sobie maraton z koleżanką która szukała sukni dla siebie , zwiedziłysmy wszystkie sklepy na długiej i florianskiej ale albo ceny kosmos albo obsługa odstraszała , w koncu koleżanka kupiła w salonie w barwałdzie górnym 20 min od krakowa piekną suknie za przystepne pieniądze . Salon chyba nazywał się rose czy coś takigo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania12199
Ja swoją suknię kupiłam w grudniu 2010 roku śłub mam w maju 2011 - przeszłam całą długą i filipa - chodziałm razem z koleżanką, która brała ślub rok wcześniej i w każdym salonie proponowano mi identyczne sukienki jak jej rok temu twierdząć że to najnowsza kolekcja - KŁAMSTWO. Suknię w cenie 1900 kupiłam w salonie na Zwierzynieckiej w Krakowie- polecam jeśli szukacie sukni na swój ślub chcecie kupić piękną i w rozsądnej cenie naprawdę warto. Salon jest jednym z nowszych - można być pewnym nowych SUKIEN a nie z przed 2 lat Ul Zwierzyniecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effy.
na ul.wielickiej jest sklep gdzie kupisz suknie do ok.2000 a wypożyczenie kosztuje 1000 zł. Fajna babka tam pracuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w barwaldzie? patrzylam na internecie. STUDIO MODY ROSE. wyglada interesujaco. to jest kolo kalwarii zebrzydowskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , w barwałdzie górnym koło kalwarii,studio mody rose , to jest nowy salon wiec warto sie tam wybrać bo nie jest zalany starymi kieckami z przed kilku sezonów , sukienki które sa tam dostepne reklamuja ola szwed i asia jabłczyńska, nie pamietam jakiej firmy są te sukienki ale sa śliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja bardzo sobie chwale salon ślubny w którym zamówiłam sukienke w Krakowie na Zwierzynieckiej Kreacja Żannet, do tej Pani co szyje za 900,- to nawet nie zaglądałam bo dużo czytałam na internecie złych opini ,byłam na Długiej i w sumie podobne są sukienki do siebie a ceny wysokie,a jak chcecie koniecznie tanio a ładnie to wybierzcie się do Skawiny tam też jest salon ślubny ,koleżanka miała z tego salonu sukienke za 500,-wypożyczała,b.ładną ,w Krakowie taka kosztuje około 2.000,- ja zdecydowanie polecam jednak salon na Zwierzynieckiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jj...
a gdzie ta ul. zwierzyniecka gdzies kolo rynku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola__1986
może nie w krakowie ale w okolicy w kalwarii zebrzydowskiej..salon dominique.. dość duży wybór sukien i akcesorii weselnych, byłam zadowolona, za niedługo idę zamówić sukienkę wieczorową.sympatyczna włascicielak potrafi doradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia 86
planuje swoj slub w przyszlym roku wczoraj zrobilam pierwsze kroki w sprawie wyboru mojej sukni odwiedzilam kilka salonow w centrum miasta nie myslalam ze obsluga w nich spowoduje wielka niechec do ogladniecia lub przymierzenia mojej wymarzonej sukni.Na szczescie w drodze powrotnej trafilam do salonu evita polecam go z calego serca,swietna i profesjonalna obsluga a co najwarzniejsze duzy wybor sukienek slubnych i wieczorowych.mojego mezczyzne tez tam ubiore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dziewczyny a ja Wam poleca z calego serca salon NABLA !! wpiszcie sobie w google nabla to Wam stronka wyskoczy . biore w tym roku slub , kupilam suknie za 2700 , ale najlepsza sprawa jest przymiarka , oni nie sprowadzaja sukien , szyją na Tobie !! na 1 przymiarce -mialam przygotowany korpus sukni i wlascicielka z najlepszą prezycją przez godzinę dopasowowala i sprawdzala wszytsko .. w zadnym innym salonie tak nie robią !! wiesz dokladnie , ze suknia jest nowa , calkowicie dopasowana do Ciebie ... polecam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolo86
Polecam salon Nikola ul.Bociana 4a jest to nowo otwarty salon,szyłam tam suknie ślubną i jestem bardzo zadowolona.Suknie wybrałam z katalogu a dziewczyna uszyła mi ja identyczna, za przystępną cenę i szybko,widać ze robią to co lubią bo potrafiły tak doradzić i dopasować suknie ze wyglądała idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduuuu12
hej, mam pytanie do basia 86. Widziałam w internecie suknie evity i bardzo mi sie podobaja ale słyszałam ze są bardzo drogie, jak to wyglądało, czy naprawde jest tak źle i nie orientujesz sie może czy bedzie tam jakaś wyprzedaż kolekcji w najbliższym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam pracownię krawiecką ASmoda z Myślenic. Z Krakowa do Myślenic nie jest daleko, więc spokojnie można się tam wybrać. Moja siostra szyła tam sukienkę. Zapłaciła za nią 1000 zł- co jest niewielką kwotą w porównaniu z krakowskimi salonami. Jakość naprawdę super, a suknia szyta na miarę. Z pomocą projektantki wybieracie sobie materiał i koronki.Salon dość trudno znaleźć, w każdym razie szukając kierujcie się od centrum w stronę Bysiny. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółka panny młodej
Ostatnio towarzyszyłam mojej przyjaciółce w poszukiwaniach sukni i zaczęło się od klasyki - salony na Długiej. I w sumie na Długą powróciłyśmy ostatecznie i tam kupiła sobie przepiękną suknię w salonie Gracja, w Pasażu Weneckim. Suknia bardzo ładna a cena super przystępna w porównaniu do wszystkich markowych kreacji (1800). Byłyśmy też w salonie Moena - to jest olbrzymi, nowy salon przy ulicy Mierzeja Wiślana (niedaleko TVN-u na płk. Dąbka). Salon bardzo fajny, przestronny i robi wrażenie, wybór bardzo duży. Miałyśmy tam kilka typów no ale ostatecznie wróciłyśmy na Długą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny, ja od siebie szczerze polecam salon mody ślubnej na palcu mateki w salonie NAYADINE, nie tylko za duży i urozmaicony wybór, eleganckie materiały, ale również za podejście konsultantek do człowieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisia12345
Bardzo polecam Salon Ślubny La Novia w Wieliczce, szyją ze zdjęcia. Ja szyłam tan suknię swoja i wyszla dokładnie tak samo jak oryginalna! A ile taniej.... Zapłacilam 1550zł, oryginalna kosztowała 3300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki03
Witajcie chciałam się zorientować gdzie najlepiej kupić tanią suknie ślubną a ładną. Wesele mam za 6 miesięcy i byłam w salonach na długiej jednak są one drogie. A ja uważam że suknia którą zakłada się tylko raz nie jest warta wiecej niż 1200zł, ponieważ później i tak jej nie sprzedam ani nie założe na inną okazję. Byłam w salonie Maja na UL.Filipa sa tam sukienki za 950 zł. Szyła tam moja znajoma i była bardzo zadowolona jednak jak poszperałam na internecie to na 20 opini 2 były pozytywne. Zastanawiałam się również aby pojechać do salonu Moena jednak nigdzie nie mogę znaleść w jakich cenach tam są sukienki. Była bym wdzięczna gdybyście mi doradziły jakiś przyzwoity i niedrogi salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm-ww
Wiesz, w Krakowie jest naprawdę wiele takich miejsc, gdzie możesz kupić przepiękną suknię ślubną i nie wydać na nią mnóstwa pieniędzy... Polecam zajrzeć na stronę neib.org - możesz znaleźć na niej opinie i recenzje o sklepach, do których warto się udać, jak i o tych, których należy raczej unikać :) Dzięki możliwości oceniania i komentowania poszczególnych wpisów, możesz zobaczyć, które lokale są naprawdę warte odwiedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×