Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joanna_sokolinska

Gdzie w Krakowie wybrać się na zakupy... sukni slubnej? Pomozcie

Polecane posty

Ja w ubiegłym roku kupiłam suknie na allegro u skyvogue (skyvogue.com.pl)! Bałam się trochę, bo wiecie jak to jest z kupowaniem przez allegro. Nie zawsze wiesz co Ci przyjdzie... Ale jednak wszystko wyszło super, a efekt - suknia była niesamowita, nie mogłam uwierzyć, że za taką cenę można mieć TAKĄ suknię! Dziewczyny ja gorąco, z całego serca polecam! Kontakt i obsługa bardzo miła, wszystko szyte na miarę a wybór ogromny... ja siedziałam prawie tydzień na ich aukcjach, ale wybrałam w końcu swoją wymarzoną - M8-015 : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma_mo
Jeśli ktoś jest zainteresowany odstąpię tanio (za 200zł zaliczka o wartości 450 zł) rezerwację/zaliczkę na uszycie sukni ślubnej w pracowni artystycznej Maja u pani Małgorzaty Obajtek. Mam potwierdzenie wpłaty 450 zł, z notatką, że ważne bezterminowo.... niestety nasz ślub został odwołany i aktualnie sukni nie potrzebuję;/. Pani Małgorzata szyje suknie zarówno z własnej kolekcji jak i własną, ze zdjęć itd. Trzy moje koleżanki szyły tam suknie, było wszystko OK, ale przestrzegały, aby zamawiając powiedzieć , że ślub jest ok 2 tyg wcześniej tak aby mieć czas na ewentualne poprawki, poza tym było OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam salon Adria na osiedlu Uroczym!! Bardzo miła obsługa i piękne sukienki. Ceny tak ok 1300 -3500 wiec niezbyt szalone :) W zeszłym tygodniu znalazłam tam sukienkę, na którą najpewniej się zdecyduję :)) i do tego mają po prostu niezliczoną ilość różnych dodatków, jak podjadę tam płacić zaliczkę to pewnie im się uważniej przyglądnę bo ostatnio nie miałam aż tyle czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ta Adria to jest tam przy alei Róż ? czasem tam przechodzę i zaglądam tak przez szybkę, salon wygląda całkiem całkiem, ale jakoś jeszcze nie byłam w środku, pierwsze wizyty w salonach ślubnych jeszcze przede mną :) ale jak już się zaczną to tam też się chętnie wybiorę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście w salonie Adria jest w czym wybierać, wczoraj spędziłam tam chyba z 3 godziny, bo nie mogłam się zdecydować na jedną, kiedy kilka tak samo mi się podobało.. mam nadzieję, że z resztą dodatków pójdzie mi łatwiej. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgorzata566
witajcie, Słyszałam, że w Evicie są piękne suknie, ale jeszcze tam nie byłam.c Czy ktoś był w Evicie? Warto tam podejśc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Polecam Wam pracownię sukni ślubnych ASmoda w Myślenicach. Trafiłam tam szukając sukni przez google i teraz polecam wszystkim. Można zamówić suknię ślubną ze zdjęcia, albo wybrać coś w cenie 1200 zł z wzorów dostępnych na miejscu. Sama zamówiłam suknię na wzór takiej którą znalazłam na Długiej w Krakowie. Tyle że tam kosztowała 3600 zł. W ASmodzie uszyłam podobną za 1200 zł. Swoją drogą idiotycznym jak dla mnie jest wydawanie ponad 3 tys na sukienkę którą zakłada się jeden raz, a potem raczej trudno sprzedać. W każdym razie polecam pracownię ASmoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moena. ogromny salon. tam wybralam swoja francuska z haftami i kamieniami w serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia_6789
Szukajac swojej sukni bylam miedzy innymi w Evicie przy ul. Zakopianskiej. Mierzylam kilka sukien, wsrod ktorych jedna bardzo przypadla mi do gustu. Aczkolwiek sprzedawczyni podczas mojej wizyty chyba z 10razy powtorzyla mi, ze musze sie szybko decydowac, a najlepiej to juz dzis (suknia salonowa)...nie musze chyba mowic jak to na mnie zadzaialo, szczerze mowic po ktoryms "musi sie pani szybko decydowac, a najlepiej juz teraz zamawiac" mialam ochote wyjsc...Sukni nie kupilam, po przemysleniu- cena jak na salonowa suknie byla za wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia_na-wakacjach
A ja Evitę gorąco polecam! Jedyny salon w Krakowie, gdzie zajęto się nami (to koleżanka kupowała, ja byłam ciałem doradczym) jak należy, zaproponowano herbatę, nie poganiano, sugerowano co jeszcze może pasować .. kupiłyśmy tam piękną suknię w całkiej fajnej cenie. No i co ważne, jest tam dużo miejsca (mówię o Zakopiańskiej), można się spokojnie rozsiąść na pół dnia. A suknie - bajka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość art-deko
Ja również polecam Evitę. Wybór mają największy w Krakowie, przestronne salony, wprowadzają modyfikacje w modelach .. dla mnie super. Cena jak cena, dość wysoka, ale pół życia odkładałam na bajkowy ślub więc nie liczę każdej złotówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon KAROLINA i MENDELSHON w Krakowie to oszuści!!!! Proponują niby oryginalne suknie ślubne a 1 msc. przed ślubem okazuje się że masz podróbkę. Zamówiłam suknię w grudniu 2009r. a w sierpniu 2010r. miałam ślub. 2 przymiarki: 1 w grudniu a druga w lipcu (1 msc przed ślubem). W lipcu przyjechałam na przymiarkę do salonu i co się okazało? Suknia którą wybrałam nie jest oryginalna, materiał bardzo złej jakości, fason i rozmiar (pomimo wziętej miary w grudniu) w ogóle nie odpowiadał mojemu rozmiarowi.1 msc do ślubu a ja zostałam bez sukienki. W sklepie od razu oddali mi pieniądze gdyż wiedzieli, co zrobili.Odradzam w/w sklepy!!! To oszustwo i oszuści. Zwracajcie uwagę na to co jest oryginałem a co podróbką. Dlaczego za podróbki mamy płacić tyle samo co za oryginał??? Na oryginalną sukienkę nie trzeba czekać 3 i 4 msc, wystarczy 1 msc. Tylko na podróbki się czeka 3 i 4 msc gdyż muszą mieć czas aby je uszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzisiaj w Pasażu Weneckim i widziałam sporo fajnych sukienek. Zreszta tam jest wszystko. I garnitury i buty. Bardzo duzy wybor. Jeszcze się nie zdecydowałam ale mój narzeczony w poniedziałek wybiera się tam po garnitur bo maja super modele a teraz jest duza promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto odwiedzic Pasaż Wenecki na ulicy Długiej. Ja tam zamawiałam w jednym z salonow i nie było żadnych problemów. Niedawno odbierałam i jestem bardzo zadowolona. Idziemy jeszcze kupić tam garnitur bo maja bardzo ladne modele a jeszcze dodatkowo jest promocja przy płatności gotówka wiec skorzystamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Mendelsona, Pasaż Wenecki i Boston. Chyba najlepsze salony z fajnymi sukienkami i normalnymi cenami w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie polecam suknie ślubne szyte na miarę www.monao.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon sukni ślubnych MARIA&MAGDALENA długa 17 (pasaż wenecki) mają piękne suknie , bardzo oryginalne i świetną obsługę. Kupiłam tam sukienkę papilio model 1441 jestem zachwycona bo bardzo mnie wyszczupla i co najważniejsze nie widać mojego brzucha! w tej sukience mam talię osy:) . Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezadowolna
Omijajcie salon dominique w Krakowie na Długiej i w Kalwarii Zebrzydowskiej, mi ten salon zepsuł najpiękniejszy dzień w zyciu gdyż sukienka rozwaliła się zanim wyszłam z domu a koronkowe aplikacje jak się okazało potem były przyklejone klejem i wszystko się odklejało jak tańczyłam, porażka musiałam załatwić w trakcie wesela zastępczą sukienke. Reklamacja odrzucona właścicielka totalnie się tym nie przejęła twierdząc że celowo zepsułam tą suknie -odradzam !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina szczęśliwa mężatka
Hej dziewczyny, ja już po ślubie ale wszystkim, które mają rozmiar powyżej 42 polecam salon Karina w Pasażu Weneckim, mają tam specjalną kolekcję dla puszystych dziewczyn - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest w Krakowie na św. Gertrudy taki salon z sukniami ślubnymi jak Elizabeth Passion (elizabethpassion.com). Warto do nich podjechać. Suknie są z porządnej jakości materiału, w różnych przedziałach cenowych. Ja za swoją dałam niecałe 4 tys. Dokładnie uszyta, bez niedoróbek krawieckich, które niestety się zdarzają. Jak mi koleżanka pokazywała suknię, którą jej krawcowa oddała to ręce opadają...pełno nitek wystających, szew na wierzchu, jakaś masakra. Tutaj nie miałam z tym problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodita
Witam drogie przyszłe panny młode ;) Mam do was pytanie co myślicie o salonie w którym możecie kupić suknie ślubną oraz sukieneczke ale druhenki która będzie podawała wam np. Obrączki a obie sukienki będą szyte na miarę? Czekam na wasze odpowiedzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uncja8
W Krakowie zdecydowanie warto wybrać się do salonu Nabli to bardzo dobra marka. Moja siostra szyła tam suknie w zeszłym roku. Efekt końcowy był niesamowity - wyglądała przepięknie. Muszę przyznać, że idealnie dobrali jej suknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otiiHaba
W Krakowie na pewno salon Nabli. To sprawdzona firma. Sama szyłam u nich suknie ślubną, po mnie jeszcze dwie koleżanki, które były na moim ślubie i moja suknia bardzo im się podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania990
Swoją suknię ślubną kupiłam właśnie w Krakowie:) Jechałam prawie 100 km ale warto było. W końcu to wyjątkowa kreacja na wyjątkowy dzień. Chciałam wyglądać najlepiej, jak to możliwe. Suknie kupiłam w Nabla, tam gdzie wcześniej moja siostra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamela

Polecam Pasaż Wenecki. Piekne suknie i przyzwoite ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

No właśnie w tym pasażu otworzyl się niedawno nowy salon, Bardzo ladne suknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

Swoją suknie zamówiłam w salonie Sei Bella na Długiej. Fenomenalna sprzedawczyni podała suknię która była strzałem w dziesiątkę. Sama bym jej z wieszaka nie wybrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Ja po suknię Demetriosa jechałam do Krakowa aż z tych ale sprawdziłąm jej cenę w kilku salonach i w Pasażu Weneckim była sporo tansza niż w innych. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×