Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona866

Czy to moze byc ciaza??

Polecane posty

Gość Ona866

Uprawialam seks 2 tyg temu. Juz 4 dni opoznia mi sie okres. Rano jest mi niedobrze, wymiotuje a z pochwy wyplywa mi dziwny bialy sluz.... I te bole glowy... Czy to nie za szybko na objawy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę szybko, ale na to nie ma normy, ciąża prawdopodobna nie zabezpieczyliście się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona866
Zrobilam jeden ale wieczorem i to w sumie kilka dni po stosunku. Jakos czulam sie nie tak i robilam. wyszedl negatywnie. Byc moze za szybko bylo... Zabezpieczylismy sie durexami ale raz sie zsunela.... A do tego akurat mialam dni plodne... W sumie nie ma tragedi. Dziecko zawsze chcialam miec...najwyzej bedzie wczesniej. W takim razie chyba pojde do gina. Ale jeszcze jedno. Czy bolaly Was brzuchy?? Bo mnie boli tak jak przed okresem. No tak podobnie. Tylko zamiast krwi wyplywa ze mnie taki dziwny sluz. Jak kurze bialko :/ Do tego wciaz chce mi sie siusiu. wiecej sikam niz pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona, objawy o których piszesz miałam i ja...a na test sikany mogło byc jeszcze za wcześnie, u mnie pozytywny wyszedł dopiero po terminie @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze byc ciaza, mnie bolal brzuch ale tak dziwnie, niby jak na okres, ale falami, bolał... nie bolał... i tak w kółkoa jak wczesniej mialam dostac okres to mialam bol i odrazu @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona866
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Tyle watpliwosci w mojej glowie i mysli, ze moze a noz jest we mnie maly czlowieczek.... :) Poczekam jeszcze ze 2, 3 dni i powtorze test. Bo naprawde czuje sie tak jakos dziwnie, inaczej niz zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxzzzzz
jaki jest sluz podczas owulacji...? biały i gesty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śluz płodny przypomina białko jajka...rozciągliwy i przejrzysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxzzzzz
czyli zupełnie inny niz napisała... :) dzieki za odp bo boli mnie podbrzusze i podejrzewalam owulacje ale sluz nie taki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malin
Ja sadze ze to może być ciąza miałam tak samo bolał mnie brzuch prawie jak na okres i też miałam taką dziwną wydzieline a teraz za 2 tygodnie byde mama/,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxzzzzz
ale dizisja jest moj 20 dc i do okresu jeszcze troche, podbrzusze boli delikatnie i nie cały czas... to fakt ze wspolzyłam w okresie plodnym jesdak byl to stosunek przerywany co oczywiscie nie zabezpiecza przed ciazą... sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxzzzzz
dodam ze moje cykle wygladaja nastepujaco: ostatni 34, 31,36, 31, 39, 31... jak widac co 2 cykl to 31 dni i teraz tez takiego sie spodziewam i wg obliczen na 31 dc wspolzylam wlasnie w czasie płodnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona866
No moj jest taki.hmmm biały zupełnie. Wyglada jak bialko kurze lekko sciete... W kazdym badz razie nigdy nie mialam takiego... Brzuch boli jak na okres ale nic sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malin
Do ona 866 m oja droga zrób test tylko rano nadczo moze jeszcze nie wykazać bo jest troszke wcześnie ale mnie tes tykazał pozytwynie w 3 tygodniu. A ile ty wogóle masz lat? Jesteś przygotowana na dzidzie?? tak tylko pytam z ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malin
Do xxxxxxxxxzzzz Śluz podczas owulacji jest biały i gęsty tak jak piszesz. a tak na marginesie to stosunek przerywany prawie wogóle nie zabezpiecza przed ciąża pnieważ śluz który wydobywa sie z członka podczas współżycia tez moze zawierać plemniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona866
@malin Mam skjonczone 22. Studiuje, mam dobra prace i nazeczonego ;) Takze jest spoko. Wiadomo zycie by sie zmienilo, ale... bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malin
To dobrze napewno dasz sobie rede trzymam kciuki no i nie zapomnij nas poinformować o swoim stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxzzzz
to jak to w koncu z tym śluzem... ? chyba poszperam w necie bo jedni mowia tak a inni tak... dalej czuje pobolewanie w brzuchu... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxzzzz
oo no i znalazlam: Śluz estrogenny (występujący w płodnym okresie) jest śliski, przejrzysty, szklisty, elastyczny i ciągnący się. Ma małą przyczepność i daje uczucie wilgotności w pochwie. Czasem zawiera domieszkę krwi. Natomiast lepki, nieśliski śluz gestagenny (w niepłodnym okresie) ma białawy lub żółtawy kolor. Jest nieprzejrzysty, mętny, kłaczkowaty, gęsty, przyczepny i nie ciągnący się. Nie daje uczucia wilgotności w pochwie. i ja mam własnie ten drugi... czyli niepłodnny... ale to skad to pobolewanie w podbrzuszu... hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez piersi swedzialy, objawy mialam bardzo szybko, jeszcze przed terminem miesiaczki. A zaczelo sie od bolow prawego jajnika. pierwszy test rowniez byl negatywny, drugi juz nie ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O swędzenie pierśi to coś nowego mnie nie swedziały ale przecież karzdy jest inny A ty ona866 kiedy bedziesz robiła ten test jutro???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciąza ma to do siebie że czasami objawów nie ma żadnych a jeśli już są czesto mylone są z bólami pojawiającymi się przed okresem. Co do testów z apteki nie każdy test można wykonać w ciągu kilku dni po spodziewanym terminie @. Najprościej wiec i najpewniej zrobić test z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najnowsze testy wykrywaja ciaze juz po 7 dniach od zaplodnienia, powodzenia ona866, a byc w ciazy jest naprawde cudownie :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona866
@Malin Poczekam z testem jeszcze z 1 dzien i zrobie. Zastanawiam sie jednak czy nie wybrac sie jutro do kliniki na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba masz racje badania są zawcze prawie w 100% pwene (raczej) Zycze powodzenia a tak na , marginesei mozesz sobie zmierzyć temperature czesto na początku ciąży jest ona podwyższona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badanie zawsze jest lepszym rozwiązaniem choćby dlatego że wiele kobiet ma dziwne przygody z testami które nie wykrywają ciąży mimo że ona jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ona 866
Ja polecam iść na betę... W sumie koszt podobny a pewność większa. No i w sumie gratuluję - bo coś mi się wydaje, że jednak masz lokatora pod serduchem!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×