Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
seventy

Termin GRUDZIEN 2008

Polecane posty

Godzinke temu test pokazal mi 2 mocne kreski !! Jestem przeszczesliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mniej wiecej jak sie nie myle to termin bedzie w Grudniu :D GRUDNIOWKI laczcie sie :))))

Gość wow gratulacje
a kiedy miałaś ostatnią @?

Gość najpierw odwiedź gina a potem
sie ciesz :D

Gość telekubek
Dziewczyny z terminem na grudzień jeszcze nie wiedzą że są w ciąży lub nią jeszcze nie zaszły. Musisz poczekać na rozkręcenie tematu. A i tak Ci gratuluję.

Gość Grudniówki 2007 gratulują
hej hej:) serdecznie gratulujemy dzidziusia:):):) Tobie i kolejnym dziewczynom które napewno niebawem dołączą:):)

Ja miałam termin na grudzień 2007,teraz moje małe szczescie ma juz prawie 3 miesiace i grzecznie spi w łózeczku.A urodziłam 2 stycznia:) Serdecznie gratuluje:):):)Ciesze sie razem z Toba i innymi przeszczesliwymi mamusiami,które pewnie tutaj sie pojawia:)Zycze powodzenia i oby jak najmniej dolegliwosci ciazowych Cie dopadło.

Cześć! Witaj Karolineczko:) Pozdrów ode mnie Grudniówki 2007!!! Aż trudno uwierzyć, że już pojawił się ten topic. Jestem \"grudniówką 2007\". Termin miałam na sam koniec grudnia, urodziłam niecałe dwa tygodnie wcześniej:) Serdecznie gratuluję wszystkim dziewczynom z tego topiku, życzę spokojnych ciąż, szybkich porodów bez komplikacji i ogromnej radości z uroczych i zdrowych dzieci:) Pozdrawiam cieplutko!!

Cześć! Witaj Karolineczko:) Pozdrów ode mnie Grudniówki 2007!!! Aż trudno uwierzyć, że już pojawił się ten topic. Jestem "grudniówką 2007". Termin miałam na sam koniec grudnia, urodziłam niecałe dwa tygodnie wcześniej:) Serdecznie gratuluję wszystkim dziewczynom z tego topiku, życzę spokojnych ciąż, szybkich porodów bez komplikacji i ogromnej radości z uroczych i zdrowych dzieci:) Pozdrawiam cieplutko!!

Gość DO SEVENTY
kiedy miałas ostatnią miesiączkę? moze bedziemy razem rodzic? hehe

Gość DO KIEDYŚ
jak ci się chodziło w ciązy? i jak znosiłas upały ? fajnie jest urodzic zimą?

Gratulacje!!!! Ja miałam termin na połowę grudnia a urodziłam 02.12.2007. Moje maleństwo to Filip i teraz wcina paluchi na matce i gada aż uszy puchną ;) Powodzenia przez te 9 cudownych miesięcy!

Gratulacje dla Grudniowek 2008:-D Oby wszystkie ciaze byly szczesliwe, a grudzien najszczesliwszymmiesiacem dla mlodych mam!🌼

GRATULACJE DLA WSZYSTKICH GRUDNIÓWEK!!! Grudniówka 2007 :) :) :) kolejna juz na Waszym topicu hehe :) :) Grudzieńto wspaniały miesiąc na poród, ciąza w upały jeszcze jest młoda wiec nie znosilam źle, bynajmniej ja. Życze Wam wspaniałych 9 miesiecy i szybkich porodów a przede wzystkim zdrowych radosnych Maluszków :) :) :) :) rok temu byłam tak jak Wy oczekującą dziedzi a teraz moje Maleństwo Skarb mojego życia ma juz prawie 4 miesiace i ejst najwazniejszy w moim życiu! :) :) :) :) pozdrawiam i juz Wam nei zaśmiecam forum ;) ;) ;) ;) 🌼

Seventa ja też miałam 2 kreski!!!:)) Test robiłam w lany poniedziałek i też wyszedł pozytywnie:)) Baaaaaaaardzo się cieszę!! Tylko co jakis czas dopadają mnie czarne myśli:((

Dziewczyny już was jest dwie, dopiero się zacznie. Wielkie gratulacje!!!!Ja jestem z grudniówek 2007, o ciąży dowiedziałam sie dopiero w kwietniu, więc spokojnie. Pewnie jeszcze któraś z naszego topiku was nawiedzi, a jeśli pozwolicie to będziemy tu czasem wpadać i was podczytywać:P:P:P:):):)

Cześć Kobietki, mi również teścik pokazał 2 kreseczki (druga delikatna ale wyraźna ), w poniedziałek- wtorek wybieram się potwierdzić przez badanie krwi i dopiero wtedy będę się naprawdę cieszyć! pozdrawiam gorąco! aha wg moich obliczeń dostalibyśmy z mężem dzidzusia na troszkę \"spóźnionego\" mikołaja :) no i znalazłam fajny kalkulator na http://dziecko.haczewski.pl

Też na nim liczyłam:)) Nam wyszło że dzidziuś urodzi się 1 grudnia:)) Już nie mogę sie doczekać!! jak narazie stresuję się wizytą u ginki bo mam w czwartek- żeby tylko wszystko było ok!!

Gratuluję!!!! Wszystim Przyszłym mamusią!!!!! Ja byłam przełomem grudzień 2007/ styczeń 2008. Same się zdziwicie jak to szybko zleci. jeszcze raz Gratulacje!

cześć DZiewczyny , wczoraj miałam dostać okres- na szczęście nie było go, rano zrobiłam test- wyszła bardzo blada kreseczka, ale wyszła, więc myśle ,że jestem w ciązy. z tego kalendarza termin mam na 10 grudnia. w najbliższych dniach zrobię betę hcg z krei, żeby miec pewność jak długo się starałyście?

Gość Artigiana
Wszystkim grudnióweczkom 2008 gratulacje składa październikówka 2008 :D

My staraliśmy się... 3 dni!!!!:)) Nawet nie przypuszczałam ,że tak dobrze nam pójdzie:) myślałam, że z kilka miesięcy nam to zajmię a tu taka niespodzianka:))) Nadziejo myszki gratuluję!!!

Ja test zrobiłam 2 kwietnia i wyszły dwie piękne kreski!:-) Byłam już u lekarza ,który potwierdził ciążę- bardzo wczesna ,ale pęcherzyk widoczny jest.Za tydzień idę jeszcze raz.Modlę się,żeby wszystko było w porządku.Boję się,bo wiem ,że to różnie może być...Trzymajcie kciuki proszę!

wszystko bedzie dobrze!! bede trzymac kciuki za Wasze Maleństwa, wszystkie beda zdrowe śliczne a Wy szczęśliwe :) ja z testem zwlekalam, dopiero 12 kwietnia sie dowiedzialam, wiec grudniowe przyszle MAmy pojawia się za jakis czas, teraz albo juz robia testy albo juz szukaja topicu :) pozdrawiam! 🌼

beta zrobiona, ciaza potwierdzona - 4 tydzień. strasznie się cieszymy, my w tym cyklu postanowiliśmy, ze już czas, i odrazu się udało. to cud. bałam się , że długo bedzie trzevba czekać.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować