Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona Jeszcze wolna

Jest jakis Sprawdzony dj wodzirej na wesele z okolic KATOWIC?????

Polecane posty

Gość ona Jeszcze wolna

Pomózcie , potrzebuje namiary lub porade czy jest jakis dobry dj w katowicach -okolicach , który da rade zabawic cale towarzystwo ok80 ludzi , prosze o info lub namiary . dziekuje z gory wszystkim za pomoc . aha- wrzesien.2008r wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamaja
dj 696353033

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona Jeszcze wolna
majmaja , napisz prosze cos wiecej na temat tego dj , imie i nazwisko?, pseudo ? .skad jest ? itp . bede bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamaja
Pan Arek i Pani Sabina podajże z rudy śląskiej. Grają we dwójkę, wychodzą do ludzi, prowadzą fajne zabawy, nie są ograniczeni repertuarem w jakikolwiek sposób. Można donieść im w trakcie wesela MP3 lub inną płytę. Posiadają dużo ładnych światełek, przez co na sali nie jest ponuro. A gdzie masz wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona Jeszcze Wolna
oki , dzieki , ale napisz czy to jest zespól ? czy jako dj wystepuje ? czy kto ? i nazwe mi napisz ich , musze wiedziec do kogo mam dzwonic, maja stronke swoja internetowa? jesli tak to podaj prosze adres..musze ich zobaczyc. dziekuje Ci bardzo . buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moreelka
no wlasnie , ja tez chcialabym wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamaja
Są to dj-je. Strony nie mają, należą do grona ludzi zajmujących się oprawą muzyczną, którzy nie potrzebują strony internetowej, gdyż są wystarczająco dobrzy. Są polecani, ja też namiary dostałam od znajomej u której grali. Grali u mnie i jestem bardzo zadowolona. Ja się z nimi umówiłam na spotkanie nie zobowiązujące do niczego. Nazwy niestety nie pamiętam, bo umowa którą z nimi podpisywałam gdzieś mi się zapodziała. Jedynie imiona mi utkwiły w głowie i numer telefonu pozostał zapisany w telefonie "arek dj wesele". BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moreelka
hhm , no wlasnie , nazwy nieznasz , ani nazwiska , stronki swojej internetowej dj nie ma .... to co to jest za dj??????? jesli ja chce dj na wesele to nie bede w ciemno brala kogos, musze zobaczyc stronke i sie przekonac ze ktos prowadzi wesela profesjonalnie , djów jest teraz pelno, ale takich co potrafia dobrze zagrac na weselu - to na palcach jedenej reki policzysz. Gdzie indziej bede szukala dj , bo to forum jest jakies dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamaja
Ja tylko zamieściłam namiar na dj który został mi polecony, który grał u mnie i sprawdził się w 100%. A czy ma stronę czy nie, to dla mnie akurat jest bez różnicy (widocznie takowa jest mu niepotrzebna). Na stronie najczęściej zamieszczone są fragmenty imprez, które nie mówią nic o prowadzącym, o czym sama się przekonałam na kilku spotkaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×