Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misia6671

lokówko - suszarka - jaka?

Polecane posty

Gość misia6671

proszę polećcie mi lokówko suszarkę, tak do 150zł....nie wiem na którą się zdecydować co wziąść pod uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz to mam do sprzedania, użyta 3 razy. Dostałam w prezencie, ale szczerze używam zwykłej suszarki a ta sobie leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam, lokowke Brauna, uzylam ze 2 razy, bo myslalam, ze daje efekt jak lokowka hehe kosztowala 150 zl. ma 3 nakladki. gdyby mnie interesowalo cos takiego, to bylabym zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybierz aka ktora ma koncowkici potrzebne i jakiejs sprawdzonej firmy i bedzie git ;) wszystkie i tak robia to samo i maja podobne parametry :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłam moja to: Foen Curler 1000 pianissimo, firmy AEG/Elektrolux - 2 poziomy mocy - zdejmowana, metalowa, okrągła szczotka - dysza nasadzana do kierowania prądu powietrza i układania włosów - wymienna, okrągła szczotka - łączenie obrotowe - zabezpieczenie przed przegrzaniem uchwyt do powieszenia moc: 1000 W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionna
Ja mam Braun ASS 1000 Steam & Style, kosztuje 123 zl na agito i jest warta swojej ceny!! Ma 3 poziomy temperatury i 2 rozne szczotki, a takze funkcje pary ktora super nawilza, zwlaszcza jak masz zniszczone wlosy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lokówko suszarek całkiem sporo w sklepach jest. I nawet ceny są przystępne, do 150 zł to kupisz juz coś wartego uwagi. Ja co prawda nie umiem się takim sprzętem obsługiwać więc nie doradzę Ci nic konkretnego. Suszę włosy klasyczną suszarką, a kręcę prostownicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiałbym na brauna, philipsa, boscha albo remingtona jeśli chodzi o same marki. A jak chcesz konkretny model, to możesz sobie poszukać Brauna AS 720. Ma 2 stopnie regulacji prędkości, regulację temperatury, czy nawiew zimnego powietrza. Możesz sobie zobaczyć na electro - widziałam ją za niecałe 150 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lokówko - suszarki z firmy Savion są bardzo dobre. Mają regulowaną główkę, dzięki czemu można robić loki różnej wielkości, a do tego nie kosztują tak dużo jak inne, bardziej rozreklamowane marki, także na pewno warto w taki sprzęt zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś wam pokaże ok...
Gość polećcie jakieś dobre firmy
czy faktycznie w tym wypadku jakośc idzie w parze z ceną a co myslicie o używkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana ładną fryzurą
no ale jaka dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten biustonosz jest fajny
ponoć philipsa rzeczy są zajebiste , lokówka to nie wibrator używke można spokojnie kupić tak jak suszarkę albo te wałki termiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambusowa chochelka
też sie zastanawiam ;) co myślicie o remingtonach i filipsach lokówkach suszarkach etc. akcesoria do włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniód malina ze skwarkami
co powiecie o ceramicznych? ja się kompletnie nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak jakby to norma
babyliss poecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silna 134
Osobiście nie lubię lokówko suszarek ale za to polecam nowość którą odkryłam ostatnio na www.hairworld.pl - Termoloki rewelacyjne rozwiązanie - przede wszystkim znacznie szybsze niż zwykłe lokówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolcis69
ja polecam lokówko-suszarki BaByliss z serii big hair :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko made in china teraz
babyliss i rowenta :) przynajmniej jeszcze nie produkowane w chinach i trzymają sie długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość let_me_go
możliwie najlepsza, żeby Ci za bardzo nie zniszczyła włosów. Może coś w ofercie zelmera, albo philipsa się znajdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Avansie mają całkiem przyzwoite ceny :) Sama nie używam, ponieważ nigdy nie mam czasu bawić się w układanie włosów, ale gdybym miała kupować, skusiłabym się na tą: http://www.avans.pl/bosch-susz-lokowka-bosch-pha-2204,id-4925 Dodatkowym atutem sklepu jest to, że możesz zamówiony towar odebrać osobiście, na miejscu (oczywiście w większym mieście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×