Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wera80

szukam zespołu na maj 2009 zna ktos fajny na slasku??

Polecane posty

Gość infoPomoc
najlepsze zespoly na slasku to te bardziej znane.ktore komponuja i wydaja wlasne plyty, medialnie funkcjonuja itp , wiesz, polecam np- KARPOWICZ FAMILLY - Katowice , oraz NEW FOR YOU Katowice - to ci bardzo znani, namiary znajdziesz w internecie -posiadaja wlasne stronki i sa bardzo znani, natomiast ja bylam na weselu u psiapsiulki i tam gral zespól - GOSCIU KAPELA- dosyc fajnie grali ..ale kwestia gustu , tel- 604 46 34 99 , lub 32 363 78 85,7 . pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka1978
Ja znam fajny zespół, będę go rezerwować na przyszły rok na październik. Nazywa się THE BESKID, są z Bystrej ale grają ogólnie na terenie śląska. Mi się bardzo podobało wesele znajomych z ich udziałem. Nie wiem tylko jak z terminami i ceną - ale tu akurat nie będę oszczędzać bo dobry zespół to podstawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 80
byłam na weselu u kuzynki grał fajny zespol nazywali sie Voodoo (w sumie ciekawa nazwa:) naprawde fajnie grali, maja swoja www, ale nie znam adresu. Bawilam sie naprawde czadowo:) W zespole graja dwie laseczki i facet, zaraz poszukam strony..... mam www.voodoo.pc.pl pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, mniejsza z tym z jakich okolic :D Polecam gorąco RaToRo - zespół z Gliwic (choć może być cięzko z terminem, chłopaki są oblegani)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollecam zespół
Music Time...Fajna ekipa,która rozbawi nawet najbardziej zatwardziałych i sztywnych gości;) Wiem,bo takich miałam na swoim weselu:) Są naprawdę godni polecenia, młodzi ludzie pełni energii i zapału do tego znający się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerados
witam ! jesli jeszcze szuksz zespołu na wesele zadzwoń tel 606450920 lub e-mail: blueheaven@poczta.fm pozdrawiam dariusz zespół muzyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×