Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hęhfopdfgoigfuhjfituho

CO O TYM SĄDZICIE??

Polecane posty

Gość hęhfopdfgoigfuhjfituho

Wrócił mój marynarz i ...pojechał a w dodatku zaczynam przeglądać na oczy- mój M. to prawdopodobnie maminsynek!!! To dopiero połączenie !!!!! Boję się, że przez to wszystko się rozpadnie Nie przez to ,że pływa , a przez to, że mamusia traktuje go jak księcia i stawia na piedestale...(dodam , iż nie jest jedynakiem, a ja jestem). Same och i ach, jakby tylko On studiował , pływał... ja też nie wypadłam sroce spod ogona !!( trochę mnie to bawi, gdy dorosły człowiek jest traktowany jak dziecko). Czy kto widział, aby dorosłemu facetowi mama w szafie układała i gacie prasowała??Mnie by to krępowało... Przed wyjazdem robi mu zakupy (kosmetyki itp.), koszule i swetry też mu kupuje , jak się nie odzywa, bo jest ze mną , to dzwoni pod byle pretekstem, ze niby coś.Jak mamy swoje plany, aby gdzieś jechać to od razu jej smutno. O co jej chodzi?? Chce, aby do końca życia był tylko z Nią?? A może o to ,że ja nie dam sobą manipulować? W co ja się wpakowałam...Jak tak bardzo go chce mieć na własność to proszę bardzo!!!Wielu facetów za mną się ogląda, także On też niech się stara. Wcale mnie to słońce nie cieszy, powiem więcej wk**wia mnie na maksa!!!Tak, mogę sobie ulżyć, a co!!! A On sobie pływa i wraca i wszyscy mają go z tego powodu na rękach nosić? Ja też mam wiele spraw i robię wiele ciekawych rzeczy...a jak jestem chora to sobie sama radzę... Taka oto optymistyczna historia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /ziew/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hęhfopdfgoigfuhjfituho
faktycznie-zycie jest nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany bossskie...
ja mam dokładnie to samo!!! Mamusia też mu gacie pierze, prasuje i układa w szafie. Patrzy na niego jak w obrazek, jakby był jej ideałem mężczyzny. On tez jest marynarzem, tez nie jest jedynakiem... bardzo podobny scenariusz, bardzo... Jego matka doprowadza mnie do szału, jednym słowem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×