Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Peciula

Podziękowania dla rodziców

Polecane posty

Czy macie oryginalny pomysł na podziekowania dla rodziców? Nie chciałabym wręczyć tylko kwiatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalallllaaaa
Ja dałam obojgu rodzicom po albumie na zdjecia z paroma naszymi wspolnymi fotkami sprzed slubu, na pocztaku wkleilam podziekowania i dedykacje a po slubie uzupelnilam albumy w zdjecia ze slubu i jest fajna pamiatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassix
My daliśmy coś droższego, ale przynajmniej nie jest to tandeta jak albumiki i książeczki z podziękowaniami: http://www.krysztaloweupominki.pl Kryształowe serce z dedykacją - rodzicom się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kassix
idz z ta reklama stad, od paru dni ciagle reklamujesz te strone!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krysztalowe serce :O to dopiero tandeta! w dodatku droga i niepraktyczna tandeta. I co niby z ta statuetka maja zrobic rodzice??? Postawic za szybka??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhaha wlasnie
wszelkie figurki sa tandetne bo tylko obrastaja kurzem i niczemu innemu nie sluza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ni_neczka
No nie wiem moi rodzice dostali coś podobnego od siostry (tylko z innej firmy chyba) i spodobało się im nawet. Może to trafia do starszego pokolenia bardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esseczka
jasne,po wycieczce dla kazdych,album ze zdjeciami,a ojciec trunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łomża-wawa
Nam fotograf zrobił darmową sesję zdjęć próbnych z których robimy dwa albumy dla rodziców. Będzie to po 60 zdjęć w albumie a resztę po ślubie uzupełnimy zdjęciami ze ślubu i pleneru. Nie dajemy żadnych kwiatów. Myślimy jeszcze o ramkach dla dziadków. Fotograf powiedział że zobaczy co jest w hurtowniach i wtedy pomyslimy jakie ramki wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My damy rodzicom fotoksiążkę, tylko nie robimy sami, a zamawiamy na superfoto.pl. Będą tam wiersze, podziękowania, opisy zdjęć, no i fotki z wesela i dzieciństwa. Myślę, że to fajna pamiątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my dalismy po koszu ze
słodyczami. do ostatniej chwili nie wiedzielismy co im dac. kwiaty odpadaly, moja mama nie znosi tych ciętych ani w doniczkach, moga byc tylko na lące a łąki jej nie dam;) na wycieczke nas nie bylo stac, na zamawianie jakis medali i koszulek czasu nie bylo. zdjecia i tak beda miec. stanęło na słodyczach bo zarówno moi jak i męża rodzice kochają je. kupiliśmy 2 wiklinowe koszyki i powrzucaliśmy słodycze z "górnej półki", takie na ktore im zal by bylo wydać pieniądze. do tego kawa i orzeszki w czekoladzie. Byli bardzo zadowoleni i zaskoczeni ze sami to zrobilismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my dalismy po koszu ze
a do srodka wlozylismy jeszcze kartkę z własnoręcznie wypisanymi życzenia. okazalo się to strzałem w dziesiątkę bo nikt z nas nie był w stanie wtedy wydusić z siebie słowa. oczywiście żadne przemowy nie wchodziły w grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzium dzium
moja kolezanka na swoim weselu zrobila z mezem taka prezentacje.nagrywali kamera ,do tego jakies zdjecia i podklad piosenka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdgsa
najfajniejsza jest piosenka + jakiś piękny album - chyba nic lepszego się nie wymyśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wścibska baba..
znowu wszechobecna reklama superfoto. Chyba cienko przędą że tak na siłę szukają klientów. Z tego forum wynika że nikt nie zrobi takiej fotoksiążki jak robi to superfoto a w zasadzie tylko oni to w kraju robią. Na wszystkich forach pojawiają się ludzie którzy maja stałe nicki popiszą po roznych tematach blebleble aby potem siebie reklamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że słodycz są ok. Można jeszcze jakiś alkohol dorzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewef
ja zadedykowałem Rodzicom 'Have I told you lately, that I love you' w wykonaniu Roda Stewarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a rodzice chcoiaz ang znaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mieliśmy tę piosenkę orkiestra ją super zaśpiewała, lepiej niż oryginał my dawaliśmy nasze duże zdjęcie-wspólne i obok tego było nasz wiersz z podziękowaniem zażycie, wesele i takie tam osobiste życzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezcie pod uwage ze w takiej
chwili to rodzice nie sluchaja piosenki tylko skupiają się na chwili, przytulacie się, są silne emocje i nikt nie zwraca uwagi co leci w tle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martakol
Jeśli poszukujesz oryginalnego prezentu mam dla Ciebie idealną propozycję - słodki bukiet wykonany z rozmaitych słodkości w dowolnej kolorystyce. Prezent idealnie się sprawdzi jako upominek w dniu ślubu, imienin, czy urodzin. Wszystkie moje bukiety to małe dzieła sztuki, wykonane ręcznie z największą starannością. Możesz mieć pewność, że prezent będzie wyjątkowy, niepowtarzalny i przygotowany specjalnie dla Ciebie. Zapraszam do polubienia mojej strony ;) https://www.facebook.com/slodkieeebukieciki/?fref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeglądam fora i szukam czegoś ciekawego na podziękowania i nie mam pomysłu ... co myślicie o fotoksiążkach? Znacie jakąś fajną firmę, która zrobi to w miarę tanio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opcji jest wiele jednak polecam coś co się rodzicom przyda. NIe wiem czy takie figurki to dobra opcja prezentowa bo pewnie rzuci się to w kąt oraz nie będzie to do niczego przydatne.

Moim zdaniem najlepszą opcją będzie kosz prezentowy pełen smakołykow jak tutaj

http://powiatowa.info/rozne/reklama/25999-kosz-prezentowy-luksusowy-upominek-na-wszystkie-wazne-okazje

W takim koszu znajda sie 

dobre słodycze

kawa

ewentualnie przyprawy i alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja już widziałam różne rzeczy na weselach, lasy w słoikach i jakieś filmiki, na moim nie będzie raczej podziękowań w ogóle, tradycja chyba wywodzi się z tego że rodzice kiedyś płacili za uroczystość, w przypadku jak młodzi wszystko stawiają i nie biorą od rodziców ani złotówki chyba zbędne te podziękowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×