Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kacha20055

Tarnów -zespoly weselne

Polecane posty

Gość kacha20055

Hej! zaczelismy wlasnie zalatwianie wszystkich spraw dotyczacych wesela i nteresuja mnie bardzo zespoly weselne z Tarnowa i okolic a takze stawki pieniezne jakie pobieraja. Ja mam juz na oku jeden zespol tylko ze powiedzieli ze za dwa dni biora 4000zl! wydaje mi sie ze to duzo! Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha20055
zostalo jeszcze troche czasu 16 maja 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
014 6231113 ==> Andzrej Ziomek 0509339879 ==> Provess 014 6224601 ==> Wadas 014 6210912 ==> Potok Piotr 014630203 ==> Piotr Soch 607213685, 604435353 ==> Klimat 605329727 ==> Jiwe 606387360==> z zalasowej 502096403 ==> Avans z temi: 0146216933 ==> BIK-TON 5059888318 ==> Paradox 0146275767, 608848587 694937476 0146216159 po 18 dzwonic 506474029 888977033

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jeżeli jest to kapela 5 osób,to za wesele i poprawiny cena jest...,może coś urwiesz w trakcie negocjacji.Tarnów to nie Warszawa,Gdańsk,czy Poznań.Jeżeli jest to kapela 2-4 osoby to wydaje się,że 4000 PLN /za dwa dni/jest lekką przesadą w tym rejonie Polski...kacha20055:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rimowals
Serdeczne pozdrowienia z Chicago,od Slawka,dla Andrzejka z Rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm.mmm
Ja miałam zespół Kanon - świetnie grali, wokalista i wokalistka, saksofon, gitary, perkusja. Za 1 dniowe weseli wzięli rok temu 3000. Za dobry zespół trzeba zapłacić i już. Za to masz pewność, że dobrze zagrają, poprowadzą wesele więc nie trzena wodzireja no i się nie upiją, co się zdarza niestety niektórym kapelom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecamy zespół Skala. Grali u na weselu mojego brata i zarówno my jak i goście byli zachwyceni oprawą muzyczną. Zespół profesjonalny i godny polecenia, poza tym bardzo sympatyczni ludzie. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam Zespół Skala. Bawiłam się świetnie na weselu przyjaciół, u których grali i zaprosiłam ich na swoje wesele. Skala porwie do tańca każdego. Świetna muzyka (widać, że członkowie zespołu lubią po prostu grać), rewelacyjny wokal (anglojęzyczne teksty zaśpiewane z pięknym akcentem) i niezapomniana zabawa. Zarówno goście jak i para młoda szczerze zadowoleni. Serdecznie polecam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie odradzamy współpracę z zespołem Black Band, ze względu na bardzo nieprofesjonalne podejście do tematu. W styczniu tego roku zarezerwowaliśmy termin i umówiliśmy się na spotkanie w marcu. Kilka dni przed naszym wyjazdem zadzwoniliśmy do zespołu w celu ustalenia dokładnego miejsca i czasu spotkania, aby podpisać umowę i wpłacić zaliczkę. Dowiedzieliśmy się wtedy, że jesteśmy wykreśleni z listy, a na nasze miejsce została wpisana inna para, ponieważ szybciej od nas przyjechali wpłacić zaliczkę. Jesteśmy oburzeni, ponieważ zespół nawet nie poinformował nas o takiej zmianie, mimo wcześniejszych zapewnień, że mamy zarezerwowany termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół weselny Viva z podkarpacia, polecam, genialni panowie, przede wszystkim doświadczeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny i klasyczny zespół to Viva, solidna i doświadczona gra, nic nie może pójść nie tak z Panami z Vivy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakieś demko do Viva zespół ktoś ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super, telefon też znalazłam w sieci, jestem umówiona już na termin, nie mogę się doczekać imprezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maś

Jeśli ktoś szuka zespołu na wesele z okolicz Nowego Sącza to polecam Viva Band :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uss
3 godziny temu, Gość Maś napisał:

Jeśli ktoś szuka zespołu na wesele z okolicz Nowego Sącza to polecam Viva Band :D

wystawiają fakture, czy na czarno grają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuka

Ja tam z Viva Band jestem zadowolony, wszystko zostało załatwione jak trzeba, plan działania ustalony przed ślubem, a goście zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pionka

Tak jak wyżej, Viva Band i nic innego! Potrafią dostosować sie do atmosfery i nią kierować za pomocą ciekawych utworów, które wpadają każdemu w ucho. Skład jest naprawdę fajny i widać, że są to weseli i otwarci na wszystko ludzie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivka

Viva Band polecam obiema rękoma i nogami, rozkręcają imprezę jak mało kto i już raz rozkręcone wesele utrzymują do samego rana 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Man

Tylko i wyłącznie Viva Band, najlepszy zespół w okolicy o naprawdę niesamowitym wokalu i podejściu do gości, a ich repertuar  zaspokoi gusta każdego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość men
9 godzin temu, Gość Man napisał:

Tylko i wyłącznie Viva Band, najlepszy zespół w okolicy o naprawdę niesamowitym wokalu i podejściu do gości, a ich repertuar  zaspokoi gusta każdego 🙂

w którym urzędzie skarbowym się rozliczają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Viva Band to zespół który koniecznie powinnien zagrać na Twoim weselu, zabawa będzie niesamowita!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda

Ja mogę polecić Ci tylko jeden zespół który spełnił moje oczekiwania to Viva Band 😊I ten niesamowity VOKAL Naprawdę bardzo mi spodobał się ten zespół dlatego właśnie grali na moim weselu , Zabawa z nimi po prostu nie mogła się nie udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena

Viva Band to naprawdę profesjonalny  zespół godny polecenia , niesamowity wokal na żywo. Dla mnie to najlepszy zespół ze wszystkich o których słyszałam.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×