Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała filiżanka

Odpowiem na pytania o implantach zębowych

Polecane posty

Dnia 16.05.2019 o 21:50, Gość Yamato napisał:

Ja teraz potrzebuję implant dla siebie. Problemy z 3 sprawiły że się musiałem jej pozbyć na dobre. Ile może mnie taka fantazja implantowa kosztować? 

Witaj Yamato

Cena implantów jest bardzo zróżnicowana i zależy od wielu czynników. Pamiętaj, że tam gdzie najtaniej nie znaczy najlepiej. Najczęściej implanty są wszczepiane na bardzo długi okres, czasem i całe życie, więc jak zależy Ci na solidnym wykonaniu to polecam szukać tylko profesjonalnych klinik.

 

Dnia 18.05.2019 o 21:47, Gość Monia napisał:

@DoradcaDentalFratetniry czym są dokładnie te implanty zygomatyczne i czy warto w nie inwestować ? Jak one cenowo wypadają w stosunku do zwykłej protezy??

Witaj Monia 

Implanty zygomatyczne stosowane są u pacjentów, u których występuje zanik kości szczęki. Wykorzystywane są również u osób, które mają braki w uzębieniu lub go po prostu nie mają i nie mają możliwości wszczepienia implantów standardowych. 

Anna

Doradca Online Dental Fraternity

dentalfraternity.pl

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tory

Jestem już umówiony na pierwszą wizytę do dr Justyna Mamaj. Nie mogę sie doczekać! Mam nadzieję, że wszystko będzie ok i nie będzie żadnych komplikacji uniemożliwiających zabieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona

@tory A gdzie dr Mamaj przyjmuje ? Centrum czy Ochota ? Daj znać jak wizyta przebiegła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2019 o 20:16, Gość tory napisał:

Jestem już umówiony na pierwszą wizytę do dr Justyna Mamaj. Nie mogę sie doczekać! Mam nadzieję, że wszystko będzie ok i nie będzie żadnych komplikacji uniemożliwiających zabieg 🙂

Witaj tory

Mam nadzieję, że nie czekałeś zbyt długo na wizytę w naszej klinice i że pierwsza wizyta przebiegnie pomyślne i nie wystąpią żadne komplikacje, które uniemożliwiłyby Ci przystąpienie do zabiegu. Oczywiście życzę powodzenia i do zobaczenia w klinice.

20 godzin temu, Gość Aldona napisał:

@tory A gdzie dr Mamaj przyjmuje ? Centrum czy Ochota ? Daj znać jak wizyta przebiegła.

Witaj Aldona

Na naszej stronie w zakładce "zespół" znajdują się fachowcy, którzy pracują w naszych oddziałach. Oczywiście można sobie wybrać jeden z oddziałów i zobaczyć gdzie dany specjalista pracuje. Natomiast Pani Justyna Mamaj pracuje na oddziale Ochota.

 

Anna

Doradca Online Dental Fraternity

dentalfraternity.pl

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattiii

Jeśli implanty to ja polecam Eurodental. Świetni fachowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłoszak

ja robiłam implanty zebowe w nowoczesnej klinice u nas w Katowicach na Roździeńskiego Astra Dent u dr Bigasa. Godny polecenia stomatolog http://www.astra-dent.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filijka

Implant zęba jest świetnym rozwiązaniem, jeżeli nie mamy zęba. Sam sobie taki ostatnio wstawiłem. Udałem się do gabinetu stomatologicznego Lux Med, wyszło super. Oni wszystkim się zajęli, a ja jestem bardzo zadowolona z efektu jaki wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BartłomiejM

Ja mogę bardzo polecić klinikę Dental Fraternity w Warszawie. Profesjonalny zespół podchodzący do każdego pacjenta indywidualnie 😄 była taka atmosfera że czułem się jak w "domu" :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masarati

Na śląsku trafiłam do bardzo dobrej kliniki Stomatologiczne Astra Dent, tutaj moimi zebami zajął się dr Tomasz Bigas, cudotwórca jeśli chodzi o implanty http://www.astra-dent.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeretka

Ja jestem już po uzupełneieniu ubytku implantem, naprawdę szybciej i sprawniej to przebiega niż sie człowiekowi wydaje, nie ma co się bać. Jeśli o gabinet chodzi to ja mogę doradzić Stomatologię Lux Medu, mega profesjonalizm, dobre podejście do pacjenta i korzystne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eurodental pod względem implantologii moim zdaniem jest super. Mają dobrych stomatologów. Wszędzie w Warszawie ceny mniej więcej są podobne, ale kliniki różnią się właśnie jakością usług. Mój tata miał w tej klinice robione kilka usług w tym właśnie implanty i muszę przyznać, że pierwsza rzecz, na którą zwróciłem uwagę to naturalny wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miala sobie robic zeby to raczej tylko implanty, o ile byloby mnie stac bo jednak kilka tysiecy za jednego to nie jest zabawa na kazda kieszen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei korzystałam z usług stomatologicznych Eurodental robiłam sobie u nich implant zęba, bo mieli najlepsze jak dla mnie opinie a ja sugeruję się opiniami i jakością usługi, a nie ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój brat w Krakowie robił sobie implanty w Lux Med. Jest bardzo zadowolony. Szukając dobrego gabinetu pytał po znajomych i większość polecała mu właśnie Lux Med.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam wykupiony pakiet stomatologiczny w Lux Medzie, oferta jest jeszcze bardziej korzystana jak masz wykupiony u nich jednocześnie pakiet medyczny. Zaproponowali mi bardzo korzystaną cenę za pakiet, dzięki temu mogę regularnie dbać o zdrowy uśmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy implantolog to dr Balczyński, polecam z calego serca. Świetny fachowiec! przyjmuje m.in w scandinavian clinic w Krakowie, ale chyba też gdzieś w Warszawie. Przyjeżdzają do niego ludzie z całej Polski. Naprawde warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×