Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słodkie winogrono

***Wieczory kawalerskie Waszych mężczyzn i ich kolegów***

Polecane posty

Gość OlaWilkowińska
Koledzy mojego męża wynajęli tor kartingowy http://rcw.pl/ i tam właśnie się bawili. Oprócz toru są normalne pomieszczenia, gdzie można sobie zamówić chociażby catering, więc bezproblemowo można połączyć dwie sprawy w jedną i naprawdę udanie się bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikuła2
W ogóle mi nie przeszkadzało jak mój facet poszedł do klubu dla mężczyzn. Był w New Orleans w Warszawie. Wiem że był wierny i tylko oczy cieszył pięknymi tancerkami. Ostatni wieczór, ja też się bawiłam i oczy cieszyłam. Nie można trzymać kogoś na uwięzi. Ważne że był grzeczny. www.neworlans.pl swoją drogą sama chciałabym zobaczyć mistrzynie w pole dance....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu mam się nie godzić? Jak mąż kocha, to nie zdradzi, a ja sama też byłam na kilku panieńskich, swoim też, na niektórych był striptiz ale nigdy nic więcej. A to, ze patrzy jak sie laska wije po rurze, no zachwycona nie jestem, ale nie placze z tego powodu. Na kilkudniowym wyjezdzie nigdy nie byl, ale raczej bym pozwolila. Po co jesteście z facetami, skoro im nie ufacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blejti
Ja byłem na bardzo oryginalnym wieczorze kawalerskim zupełnie odbiegającym od tych w "tradycyjnym" wydaniu w http://www.adventurepark.pl/?page_id=822 i krótko mówiąc bawiliśmy się zajefajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypad, reklamiarski spamiarzu. Ile jeszcze wątków na ten sam temat odświeżysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofoft
Ja byłem za to w neworleans.pl/en/?nkpage=3 i cudownie się tam bawiłem, najlepszy wieczór, a raczej noc kawalerska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lordoss
Dobrze bawiłem się na takim wieczorze w www.neworleans.pl Fenomenalna impreza, lepsze nie mogliśmy sobie wymarzyć naprawdę. Polecam każdemu, kto chce żeby ten wieczór był niezapomniany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forser
Ja byłem ostatnio na wieczorze kawalerskim w New Orleans. Wszystko świetnie zorganizowane. Najlepsza impreza w całym moim życiu. Nigdy nie bawiłem się lepiej. Piękny striptiz, alkohole do wyboru do koloru. Udany wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ImperiumGadzetow

Na naszym blogu znajdziesz mnóstwo pomysłów na zorganizowanie wieczoru kawalerskiego:

https://imperiumgadzetow.pl/blog/15_pomysl-na-wieczor-kawalerski.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie taki diabeł straszny. U mnie mąż miał kawalerskie w tym samym miejscu co ja tylko dwa dni później. Żadnych złych i niebezpiecznych atrakcji nie mieli, paintball, burgery i wieczorem posiedzieli w altance. Czasem dziewczyny lepiej samej mężowi coś doradzić, będzie bez problemów. Na https://www.novastrefa.pl/ znajdziecie masę ciekawych propozycji dla tych wariatów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza

Ja się szczególnie nie interesowałam kawalerskim mojego narzeczonego. To jego sprawa i jego dzień. Ja byłam z dziewczynami w górach, a wiem, że on z chłopakami na strzelnicy ProGun a potem siedzieli w barach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldka

Mój mężczyzna wraz z kolegami wybrali się do Boss exclusive club w Rzeszowie. Ja oczywiście chciałam żeby bawili się najlepiej, ale jak później słyszałam opowieści to jakby wiedzieli wcześniej co tam dzieją to by w ogóle nie wybrali takiego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super są gry VR 🙂 Sam byłem na kawalerskim właśnie w takim miejscu i świetnie się wszyscy bawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×