Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

staram sie jak moge ale przy Patrtcji to jest trudne, od powrotu z przedszkola caly czas chce sie ze mną alebo z M bawic i niby M mnie odciąża jak może ale nie chce zeby czula sie odtrącona bo i tak swoje w styczniu przeżyje dzisiaj nie idzie do przedszkola bo cos strasznie kaszlala w nocy i tak sobie pomyslalam ze i tak kilka dni wolnego to moze zdązy sie wyleczyć a jak nie to dluzej posiedzi zobaczymy jak wstanie czy nie bedzie histerii, ze chce iść bo uwielbia to przedszkole no bedzie Adaś, imie zatwierdzone przez rodzine, chyba wszystkim sie podoba a jak ktos ma inne zdanie to juz jego problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa - czy Ty nie masz dziś przypadkiem imienin? Jeśli tak to wszystkiego co najlepsze - przede wszystkim zdrowia, uśmiechu, pogody ducha i spełnienia marzeń! pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry dziewczyny ja dziś umieram, bo dostałam @ Majulka w przedszkolu oj, to musicie na siebie uważać, aniu i misiowa, a wierzę, że przy maluchach trudno. maja też non stop, by się tylko wygłupiała. mój m. pokazał ostatnio ludzką twarz i napisał kilka miłych rzeczy, że kocha, teśkni, że chciałby żeby było jak kiedyś itp. ale nie pękam z radości, to mogą być tylko słowa i wątłe chęci.... doła mam od tego siedzenia w domu. misiowa_____byłam na tym spotkaniu. pracowałabym jako protokolant - mam ćwiczyć pisanie na komputerze. a kiedy nie będę protokółowała to inne drobne sprawy, jak wysyłanie wezwań itp. Jak jest z tym pisaniem, mega szybko trzeba po klawiaturze śmigać, jest wymagane jakieś mega nad... czy jeśli piszę zwyczajnie sprawnie i szybko, to dam radę? Co do imion Adam bardzo mi się podoba jest proste i ładne, zarówno dla dorosłego Adam, jak i małego Adasia. Ale Julki nie lubię, bo jest za bardzo oklepane i jak dla mnie trochę infantylne. Ale oczywiście Aniu, to rzecz gustu :) Wasza Julka to będzie Wasza, a więc wyjątkowa:) idę leżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka są osoby, które piszą bezwzrokowo ale wiekszosc pisze normalnie, wiec zupelnie nie masz sie czym przejmować dasz rade na pewno ja jak pracowalam dwa razy w tygodniu chodzilam na sale a w pozostaje dni wysyla sie wyroki, postanowienia, odbiera telefony, w zaleznosci co ci przedzieli kierownik danego wydziału powodzenia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! moje dziecko ma dziś pasowanie w przedszkolu, a chora jestem... mam temp. od wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymaj się listka! teraz taka pogoda do chorowania no! Twoja mała zadowolona z przedszkola? bo moja bardzo i na szczęście nam nie choruje (odpukać)... pzodrawiam ciepło Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam wczoraj u lek i dostalam antybiotyk. mam ostre zapalenie gardla i wciąz goraczkuje. wczoraj wiecz. tez 39. najgorsze jest to ze maja chyba załapała ode mnie. też ma dziś czółko trochę za ciepłe. baderka_____________Maja bardzo zadowolona zprzedszkola, uwielbia tam chodzić. zapraszamy na bobasy:) pozdr Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my już po przeprowadzce:) Misiek choć na początku wystraszony, teraz świetnie zaaklimatyzował się w nowym mieszkaniu:) a nam przydałby się jakiś odpoczynek, bo ciągle latanie na razie....i gdzie tu czas na odpoczynek????? Listka - zdrówka dla Was!!!! zdjecia z przedszkola świetne!!!!! Misiowa - gromadzisz już wyprawkę? wczoraj do spzitala pojechała znajoma, odeszły Jej wody, term ma na 24 grudnia (bliźniaki) i na razie powstrzymują akcję porodową. I tak się wystraszyłam,ze muszę zacząć w końcu jakieś zakupy robić, bo jeszcze nic nie mam dla Małej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania ja juz na pierwszych zakupach bylam kupilam: posciel, materacyk, kilka śpiochow, kombinezon, czapki, dresiki zrobilam rozeznanie w ubrankach po patrycji i nawet duzo uda mi sie wykorzystac dla synka dla siebie tez juz mam asortyment do szpitala mi to juz chyba duzo czasu nie zostalo i rozsypie sie na świeta cos mi sie tak wydaje wiec musze byc jakos przygotowana a tak poza tym zeby mi sie nie nudzilo to Marcin ma angine ropną a Patrycja szkarlatyne listka u nas tez bylo pasowanie na przedszkolaka 17 listopada, obawialam sie ze nie bedzue chciala spiewac ale dala rade i nawet dala sie pasowac tym duzym ołówkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa - a ja wczoraj byłam w takiej wielkiej znanej galerii i się załamałam, bo np żadnego kobinezonu nie mogłam wybrać i w ogóle towar jakiś taki wykupiony, pustki!!!!!!!!! a myślałam, że teraz - sporo przed świętami uda mi się coś fajnego kupić. Teraz musze się naprawdę poważnie za to zabrać i przejrzeć wreszcie to co mi zostało po MIchale. a na kiedy Ty masz term, bo juz zapomniałam, a kojarzyłam, że jakoś na styczeń - na początek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania ja kupilam kombinezon w 51015 bialy z brązowym misiem na środku termin moj jest wielka niewiadomą takze dla mnie bo wlasciwie przy kazdym usg jest inny, w kadym razie moze to byc sylwester albo nowy rok albo jeszcze z tydzien pozniej albo sama wigilia tez mozliwa jak mi szyjka zastrajkuje :P zdjecia postaram sie wrzucic jeszcze dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Misiowa - popraw się, zdjęć brak;) ja za to wstawiłam kilka, chetnych zapraszam:) byłam na zakupach i znalazłam w koncu piękny kombinezon,w przyszłym tyg zamawiam fotelik, rzeczy po Misiu przejrzałam, coś dokupiłam, wreszcie jestem spokojniejsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze w dwupaku w tamtym tygodniu robilismy urodziny malej i w tym tez mamy impreze urodzinową a poza tym wpadlam w szal kupowania prezentow dla wszyskich bo nie wiem ile czasu mi zostalo nie czuje sie najlepiej codziennie rano wymiotuje, mam juz skurcze przepowiadające w poniedzialek mam ostatnią wizyte u niego w gabinecie wiec sie dowiem jak sytuacja wyglada mowil ze jak sie sie bedzie dzialo to zeby jechac do szpitala i dzwonic do niego ale na razie wszystko jest pod kontrola a ty ania jak?? szyjka w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulam się, kulam, szyjka wciąż taka sama - krótka, mniej niż 1cm, ale rozwarcia nie ma, jestem na etapie prania i prasowania ciuszków dla Małej - chcę być przygotowana i nie zostawiac wszystkiego na ostatnią chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałam zdjęcia - ale Patryśka urosła! super zdjęcia z przedszkola i wspaniały tort urodzinowy!!!!i jaka fajna imprezka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania dzieki za fotki, ty chyba bardzo malo przytylas bo buzia wcale ci sie nie zaokraglila i wlasciwie tylko brzuszek świadczy o tym, ze Julcia sie pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mało? nie powiedziałabym, mam już jakieś 12 kg na plusie...ale fakt, że jak na razie chyba wszystko w brzuchu, który jest ogromny....a jak u Ciebie z wagą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam Misiowa - wciąż w dwupaku? mi lekarka powiedziała, że ok połowy stycznia powinno być już po, ale zobaczymy jak to wyjdzie, termin w końcu dopiero na koniec. Ae jeszcze tylko przez 3 dni mam brać leki, a potem zobaczymy co się zacznie dziać. pozdrowienia dla podczytujących!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiowa urodziła
urodziła wczoraj:) Więcej na topiku Pomocy, chce mieć dziecko cz. II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze, że juz wiecie Adaś urodzil sie 4 stycznia o 17 mial 3480 i 52 cm na szczescie wczoraj nas wypusili do domu bo mialam juz sredecznie dość bo dość dlugo nas trzymali na okrąglo jest na cycu a ze mleka jest duzo przybiera na wadze i to szybciutko jak bede miala chwile zaloze mu strone na bobasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa - super, że już jesteście w domku:) ale Ci zazdroszczę, napisz jak znajdziesz chwilę jak było -pytam o poród, w porównaniu z Pati.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we wtorek poszlam na ktg i tam sie okazalo, ze sie zaczeło i ze ma 4 cm rozwarcia , przyjeli mnie na trakt i tak sobie siedzialam zastanawiając sie co ja tam robie bo calkiem dobrze sie czulam, po jakims czasie polozna mnie zbadala i stwierdzila juz 6 i wtedy zaczelo juz bolec, a potem to tylko pamietam ze parlam i ze maly sie urodzil jezeli chodzi o roznice to teraz bylo duzo lepiej ze wzgledu na to ze sie samo zaczelo a z Patrycją dostalam kroplowke z oksycotyna na wywolanie i duzo bardziej bolalo i wlasciwie na drugi dzien juz moglam normalnie siedziec bo krocze nie bylo tak obolale jak 3 lata temu na poczatku byl problem z karmieniem bo mleka wcale nie bylo ale na 3 dobe dostalam nawal i tak juz zostalo troszeczke mamy problem bo nie chce lapac calej brodawki i czasami dlugo to trwa i on placze i ja z nim Patrycja nie mogla doczekac się braciszka a jak go zobaczyla to byla troche rozczarowana, ze jest taki maly. W momencie jak zaczynam karmic ona przychodzi i probuje mnie odciaganąc od niego, wtedy chce pic, jeść, bawic sie. Staram sie spedzic z nią jak jak najwiecej czasu zeby nie czula sie odtracona ale różnie to bywa. ania a jak ty sie czujesz? jak szyjka? trzyma sie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×