Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

Gość aniołek ona..

Jeśłi jest ktoś ko szuka miłości, przyjaciela...to może tu się odnajdziemy:) zapoznamy...poflirtujemy... Każdy samotny, potrzebujący wsparcia i zrozumiania.zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek ona..
Mam 22 latai jestem jak narazie sama, po kilku nieudanyc hzwiązkach, jednym poważniejszym..chciałabym spotkać tą prawdziwą drugą połówke..tylko gdie szukac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a szukać możesz wszędzie... bo nigdy nie wiadomo kiedy ktoś zastuka do serducha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha pani
raczkowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona..205
witam! ja też szukam 2 połówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek ona...
Graf- masz racje.. moja siostra znalazła swoją miłość pod dome. Wyszła sie rozejrzeć na ulecę, bo nudziło jej sie w domu, a on przejezdzał na rowerze, i teraz są już małżenstwem od 8 lat:) Mieszkał ulice dalej, znali się z widzenia...ehhh kiedy mnie takie coś spotka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko pozazdrościć takiego zbiegu okoliczności :) oj jak ja bym tak chciał spotkać jakąś na rowerku-- mogłaby nawet wjechać we mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny_Aniolek
spotykam sie i co?? znalesc nie moge tej prawdziwej chodz ostatnio sie zakochal we mnie o rok mlodszy a mama sie ze mnie śmieje bo wie ze lubie spotykac sie ze strszymi daja mi oparcie ... i nie mam ale pojecia co z tym zrobic.... lubie go ale to nie to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mu powiedz że nic z tego nie będzie i już... chopak chwile pocierpi i mu przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek 26 latek
jak nie jestes dziewica nie masz szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz będe musiał iść sobie :o może uda mi sie jeszcze wejść ale to będzie późnym wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukammeza
a ja szukam meza mam 28 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna1989
hahah ja tez szukam meza:D 19 lat, katowice;d sa chetni?;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek ona...
Samotny aniolek..Ty lepiej uważaj, ja tez tak mialam ,że spotkałam się z chłopakiem, ale nic nie czułam do niego. Jak w kocu powiedziałam,ze to koniec, a on odszedl ,to zaczełam po miesiącu tesknic...a on odszedl..niewiem jestem jakas dziwna:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie lepiej zamiast kończyć tą znajomość trza było przejść na bardziej luźną znajomość... albo nie kończyć jej definitywnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny_aniłek
hmmmm nom wiesz ale on młodszy jest a pyzatym ja potrzebuje starszego z klasa i który mnie wszędzie zabierze niezależnym finansowo i ustabilizowanym taki 28 latek był by okey;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek ona...
Graf..no właśnie to była taka lużna znajomość.. Onmożna powiedzieć czekał aż siezdecyduje.. spotykaliśmy się jako przyjaciele, jednak z jego strony to było coś wiecej. Ja chciałam,żeby było też tak, ale nie mogłam.No niewiem poprostu nie czułam nic do niego. On pytał..więc musiałam mu powiedzieć, że z nim nie będe- nie mogłam go trzymac w niepewności..a teraz brakuje mi go..dlatego muszę zapomniec. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotny---> nie przesadzasz zbytnio :P aniołek---> dobra, powiedziałaś mu że nic z tego nie będzie to dlaczego dalej sie traktowaliście sie jak dobrzy znajomi tylko odrazu urwaliście kontakt (tak z tego wynika) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ustabilizowany 28- latek... nie za stary dla Ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek ona..
Graf- bo on nie chciał:/ chyba za bardzo go zraniłam...może chciał o mnie zapomnieć.. i nie mógł być moim przyjacielem, skoro cos do mnie czuł:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie bolało go to że nie może być z Tobą i wolał pocierpieć troche po rozstaniu, niż ciągnąć to dalej bez nadzieji na nic więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek ona..
dokładnie... ja chyba zawsze mam pecha. Przewaznie to bardzo szybko się przywiązuje, to moja wada bo potem cierpie. A do niego nie mogłam sie przywiązać, a teraz wyszło jak wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×