Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

Graf, zaskoczę Cię- to ja też tu się jestem ! ;) .........a to ja też posłucham tej historyji... ;) ....jestem bardzo bardzo ciekawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to może ta w ramach reaktywacji topiku to przedstawisz się nam katharssis? ;) I się zapytam tak z ciekawości, skąd odnalazłaś zakopany już dawno dawno gdzieś w otchłani kafeterii topik i chcesz tak poznać naszą historię? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to może ta w ramach reaktywacji topiku to przedstawisz się nam katharssis? ;) I się zapytam tak z ciekawości, skąd odnalazłaś zakopany już dawno dawno gdzieś w otchłani kafeterii topik i chcesz tak poznać naszą historię? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to może ta w ramach reaktywacji topiku to przedstawisz się nam katharssis? ;) I się zapytam tak z ciekawości, skąd odnalazłaś zakopany już dawno dawno gdzieś w otchłani kafeterii topik i chcesz tak poznać naszą historię? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to może w ramach reaktywacji topiku- przedstawisz się nam katharssis? :) I zapytam się tak z ciekawości, skąd odnalazłaś w otchłani kafeterii ten dawno upadły topik i chcesz poznać naszą historię? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chyba dalej kafe pod jednym względem się nie zmieniło- niespodziewanie się wiecha a potem ten sam post się pomnaża :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież wszystko jest napisane na tych 546 stronach tematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pare dni temu przeczytalam kilka pierwszych stron tego topiku a potem kilka ostatnich bo wiadomo... nie bede wszystkiego czytac:p no i patrze a Wy jestescie razem czyli jednak wszystko jest mozliwe! dlatego jestem ciekawa jak to sie stalo:) nie kazcie mi czytac wszystkiego bo nie zdołam:) tylko opiszcie swoja historie zeby dac swiadectwo innym:) a ja jestem kaharssis i mieszkam niedaleko stolicy:) lat 24 pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten temat znalazlam przypadkiem. rozstalam sie z chlopakiem i tak jakos tu trafilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w dużym skrócie bo późno już ;) Pisaliśmy gdzieś indziej... potem pisaliśmy tu... następnie równolegle gdzieś indziej... później w jeszcze inny sposób... a później jakoś sie to potoczyło pomimo tego, że mieszkamy od siebie 2h drogi środkami transportu publicznego ;) ... i tak sie toczy do dnia dzisiejszego już od ponad 1,5 roku... :) Na więcej dzisiaj nie mam natchnienia, wybacz... Może innym razem mnie najdzie i coś więcej napisze... , a i może z nieba coś od siebie napisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ino dopiszę, że przy dobrych wiatrach (połączeniach) jedzie się w dwie godziny :P A tak poważniej to po prostu, trafiliśmy na ten sam topik, jakoś zaczęliśmy ze sobą rozmawiać na forum, potem na maile, potem na smsy, aż pewnego dnia przyjechałam do miasta gdzie mieszka Graf (w innej sprawie), ostatecznie się spotkaliśmy, poznaliśmy się i poznałam przy okazji miasto (oj, dużo poznałam... :P ). Potem odwiózł mnie do domu, zapytał czy jeszcze się spotkamy a ja, że tak ... i tak jesteśmy razem do dziś :) I jak o tym myślę to była miłość od pierwszego wejrzenia, od razu coś zaiskrzyło według mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama zawsze uważałam, że odszukać miłość przez net to głupota i śmiałam się z takich co liczą, że w necie znajdą swoją miłość. No i proszę, swoją znalazłam na kafeterii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna dok
Sama nie wiem co myśleć o takich znajomościach przez internet?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna dok
Na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejsce dobre jak każde. Trzeba być otwartym,ale też nie żyć tylko jednym zakresem np net:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konrad 19 lat chetnie poznam jakas osobe do pogadania a moze a moze z czasem cos sie innego wydarzy.Mieszkam w okolicach warszawy.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek ona..
Cześć Wam! :) Niecałe dwa lata temu założyłam ten topik, i postanowiłam wpaść zobaczyć co się dzieje.. Nie zaglądałam tu, bo Kafeteria bardzo mnie wciągała, a studiowałam i brakowało mi czasu.. potem tak jakoś wyszło. W między czasie miałam jakiś nieudany związek.. no ale od 9 miesięcy jestem z kimś. Poznałam go w internecie :) i jest super.. Pozdrawiam wszystkich starych znajomych i tych, których nie doczekałam już poznać.. Graf.. gratulacje! widzę, że odnalazłeś swoją miłość :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×