Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ginorossi

a na kafe cicho, bo wszyscy są w kościele

Polecane posty

Gość eee tam w tygodniu
ruch, bo wszyscy w godzinach pracy stukają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dajże pokój, wyjść, jeszcze doznasz oparzeń siatkówki od promieni słonecznych:P siedx przed kompem w zaciemnionym pokoju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wezmę sobie piesa i pójdę za godzinkę ;) dzisaj u mnie wyjatkowo aż 18 stopni! wczoraj lało i było max 5 uhuhuh trzeba korzystać z pogody :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas wczoraj było wietrzycho, a ponieważ byłam na budowei autostrady moje auto wygląda jak po sirocco :ow dodatku w pewnym momencie mżyło ohida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denat w kościele
🖐️ Ja nie byłam :P Gino, jestem już apostatką :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem na rowerku wodnym
na srodku jeziora :D A tak naprawde to wszyscy jestesmy na kafe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo super!!! kurde, mnie kuria olewa ciepłym moczem, ale jak dalej tak pójdzie to po weekendzie majowym rozpieprzę Pozan :classic_cool: a Ty czego tak na pomaranczowa od dni paru? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spięty na kolanach
Nie poddawaj się, ja wysyłałam drugie pismo, w kategorycznym tonie :classic_cool: Ty wiesz, co kazali mi zrobić ? Przyjść do kościoła z rodzicami chrzestnymi , którzy poświadczą, że naprawdę nie ma we mnie Boga :O To nic, ze chrzestnych nie widziałam z siedem lat, oni wiedzą najlepiej czy wierzę, czy nie. Ale w końcu ulegli, bo chyba wiedzieli, że jestem nieobliczalne bydlę ;) A na pomarańczowo, bo czarniucha pochowałam sześć stóp pod ziemią i wykopuję go tylko na specjalne okazje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosciol to instytucja do ktorej nie zagladam :-D No ale musze wpsac kiedys i poobcinac czy jakis fajny ksiezulo sie nieprzyplatal :-P z jakas fajna fura heheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×