Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość akle

Jak i gdzie ?starać się o odszkodowanie po wypadku???

Polecane posty

Gość zofika
Jak dla mnie, to Europejskie Centrum Odszkodowań najlepiej się sprawdza. Miałam do czynienia z tą firmą i śmiało mogę ją polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się w takim przypadku zgłosiła do specjalistów, bo samemu wywalczyć to ciężko cokolwiek. Zadzwoń na przykład do centrum odszkodowań DRB, u mnie w rodzinie wujkowi pomogli. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o odszkodowanie to czasami bywa tak, ze nie mkozemy go uzyskac, choc nam sie nalezy. Ale dzieki http://ecpp.pl/ to jest naprawde proste! Nam pomogli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym poradziła się adwokata co należałoby zrobić w takim przypadku. Jeśli jesteś z Wrocławia możesz zgłosić się do www.adwokat-wroclaw.net.pl. Bardzo dobra i sprawdzona przeze mnie kancelaria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.09.23 Jeśli chodzi o odszkodowanie to czasami bywa tak, ze nie mkozemy go uzyskac, choc nam sie nalezy. Ale dzieki http://ecpp.pl/ to jest naprawde proste! Nam pomogli. ja bardzo polecam Wam też korzystanie z takiej firmy. Na pewno Wam pomogą. I nie stracicie wspolpracujac z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcecie skutecznie walczyć o odszkodowanie to najlepiej zgłosić się do kancelarii adwokackiej, która się tym zajmuje. Wszystkim z Trójmiasta mogę polecić www.adwokaci.gdansk.pl Tam otrzymałam profesjonalną pomoc w mojej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzaliście już ofertę EUCO? Oni też pomagają w walce o odszkodowanie powypadkowe. Poza tym opinie o EuCO są naprawdę dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, w wielu sytuacjach uzyskanie odszkodowania to nie taka prosta sprawa. Dużo w tym formalności, zbierania dowodów itp. By ułatwić sobie sprawę skorzystałam z pomocy http://adversum.pl/. Są skuteczni w uzyskiwaniu odszkodowań nawet w zawiłych przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauel
Warto walczyć o swoje prawa! Sprawy odszkodowawcze należą do dość trudnych, więc działanie na własna rękę jest moim zdaniem dość problemowe i często nie warte wysiłku. Ze swej strony polecam kontakt z Auxilia.pl, czyli doświadczona kancelarią działającą w branży odszkodowawczej. Mają zgrany zespół i wiele wygranych spraw z resztą możesz więcej doczytać już na ich stronie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WnatalaW
Pewnie, że warto walczyć o swoje! Moje zdanie jest takie, że najlepiej korzystać z profesjonalnej pomocy firm typu EuCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
Ja w podobnej sytuacji korzystałam z pomocy firmy Auxilia i śmiało mogę ich polecić, tu poczytasz więcej informacji na temat ich oferty https://auxilia.pl/odszkodowanie-po-wypadku-czy-warto-sie-o-nie-starac/. Generalnie doradca, który zajmował się moją sprawą na bieżąco informował mnie o wszelkich postępach w sprawie. Nawet o prawnika nie musiałam się martwić bo taką pomoc prawną także zapewniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola_098
Jak widać firm, które są gotowe nieść pomoc poszkodowanym nie brakuje. Ja z doświadczenia mogę jak najbardziej polecić firmę http://odszkodowania123.pl/. Maja duże doświaczenie, są w staym kontakcie z klientem i zapewniają wszelką pomoc, także prawną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę ogromną pomoc można uzyskać od EuCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crownie
Sporo tych firm polecacie.. ja akurat od znajomego namiar wzięłam, bo on już raz walczył o dopłatę do odszkodowania. To jest telefon do nich 882 000 883 , firma nazywa się economist , siedzibę ma w Krakowie ale działa na całą Polskę. trzeba tylko przedzwonić i przedstawić sprawę. jeśli wypadek nie był wcześniej niż 3 lata temu, auto nie było leasingowane, szkoda nie jest całkowita i oczywiście kolizja nie z naszej winy to są ogromne szanse na dostanie dopłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweliskaaaa
No sporo, ale ja jakość mam sentyment do EuCO. Pomogli mi kilka lat temu i wierzę, że gdybym teraz potrzebowała ich pomocy, to też by mi pomogli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaa1989
najlepiej udać się do kogoś kto ma doświadczenie w tej materii bo samemu to jak walka z wiatrakami.. u mnie w pracy dziewczyny poleciły europejskie centrum odszkodowań wiec sie skontaktowalam z nimi , przysiedlismy do mojej sprawy i udalo sie i to calkiem niezle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia też korzystaliśmy z pomocy EuCO i też z czystym sumieniem mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej w firmie sprawdzonej, która działa szybko i skutecznie. Moim zdaniem taka firmą jest EuCo. :) Masm nadzieję, że pomogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Online Ekspert Polisa Plus
Jeśli chodzi o odszkodowanie komunikacyjne to zachęcam do skorzystania z szybkiej i bezpłatnej ekspertyzy przeprowadzonej przez naszych ekspertów. W przypadku stwierdzenia zaniżenia odszkodowania, oferujemy odkup roszczenia. Odpowiedź dostaną Państwo od nas w ciągu 24 godzin. Zapraszam do kontaktu z infolinią pod numerem 781 000 781 lub porozmawiania z naszym konsultantem na stronie polisaplus.pl Pozdrawiam, Kasia z Polisa Plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaa

Jeżeli zostaliście ranni w wypadku to powinniście poddać się ekspertyzie powypadkowej. Ekspertyzie warto poddać nawet niegroźne obrażenia. Jeżeli mieszkacie w Warszawie to wybierzcie się do www.med-expert.pl Tam dokonują ekspertyz powypadkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poprawił, nam powtarzane było aby nie szukać ośrodka na własną rękę aby brat nie trafił w zle ręce. Gdy już po kilku tygodniach i  miesiącach zaczynaliśmy się niecierpliwić bo stan brata w dalszym ciągu się pogarszał nadal systematycznie zapewniano nas o tym że już niemal znaleziono ośrodek i abyśmy nie szukali go sami. I tak przez kolejne tygodnie, po naszych telefonach lub próbie ponaglenia nadal utrzymywano nas w nadzieji że już prawie znaleziono ośrodek,  że już na dniach przedstawiciel Euco jedzie na spotkanie z profesorem w sprawie brata itp. Brat po wielu miesiącach zmarł, nie doczekał znalezienia ośrodka. Żadnego ośrodka Euco również nie stworzono do tej pory nie wiem skąd zapewnienia pracowników Euco o tworzeniu ośrodka przez Euco. Brat zmarł. Nadal jest problem z wypłaceniem odszkodowania które ponad rok temu zostało zasądzone sądownie. Mimo wielokrotnych interwencji rodziców  wciąż słownie przekładane są terminy przelania odszkodowania. Rodzice nie otrzymali do tej pory zasądzonego im rok temu odszkodowania, nadal są zapewniani że już lada moment otrzymają swoje pieniądze które sądownie zasądzone były im rok temu. Po kolejnych interwencjach rodziców w centrum Euco w zeszłym tygodniu twierdzono że przelew odbędzie się w poprzednią środę gdyż ktoś jest na zastępstwie, później były problemy z księgowa, teraz znów twierdzą iż muszą porozmawiać z Panem prezesem itp od tygodni kontaktu brak. Za każdym razem rodzice są zbywani i zapewniani o tym że już na dniach zostanie przelew wykonany. I tak od roku ... Ze względu na rażące niekompetencje firmy Euco z Legnicy poinformowaliśmy różnych reporterów telewizyjnych, min P. Małgorzatę reporterkę wrześniowego wydania reportażu (odnośnie Euco w Legnicy pt"wywalczyli odszkodowanie pieniędzy niema " który ukazał się kilka dni temu ) Interwencji na Polsacie(proszę też obejrzeć reportaz uwagi tvn odnośnie praktyk Euco) kolejnym krokiem jest złożenie zawiadomienia w prokuraturze odnośnie możliwości popełnienia przestępstwa. 

Opinie negatywne które nawet nie łamią prawa ani nikogo nie Obrażaja na stronie Google euco legnica są usuwane,  ludzie tacy jak ja nie mają gdzie napisać swojej opini ponieważ są one ukrywane i widoczne tylko dla nich dlatego piszą na Facebooku oraz facebookoeych grupach bo są blokowani. Wystarczy wpisać w lupkę "euco legnica" i jechać w dół strony są tam posty poszkodowanych osób. Nie polecam. Po takiej tragedii jeszcze człowiek musi przechodzić przez takie sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×