Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

cos na bardzo bardzo !! sucha skore !! ???

Polecane posty

Gość powodzenia z tą
wazelina tfu parafina 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
wiem, musze wkoncu sie wybrac do dermatologa... bylam juz kiedys, moze z rok temu to zapytala sie cos, przepisala mi jakas masc za 30 zł i nara :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
a wlasnie ta parafina ciekla to jest CIEKLA jak nazwa wskazuje? :P heh czy raczej jakas taka gesta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
aa ok dzieki :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodaj do swojego mydła
w żelu trochę oliwy z oliwek, nie wycieraj się ręcznikiem tylko dotykaj nim skórę żeby wyschła - grubo połóż balsam i to tłusty. Do twarzy Dermosan, albo maść witaminową. Jak nie pomoże to do lekarza. Oliwek bym nie próbowała skoro jesteś alergikiem i masz tak wrażliwą skórę, one po czasie tak wysuszą Tobie skórę, że będzie tylko gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodaj do swojego mydła
I żadnych Garnierów do skóry alergicznej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w aptekach jest sprzedawany krem Balneum oraz wszelki inny asortyment z tej firmy do skóry suchej,olejki do kąpieli na bazie parafiny,mydełka-kostki...polecam ,ponieważ i ja stosuję u córki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Ok... Kupiłam ta parafine, kurcze ona mi na 2 razy wystarczy jakas taka mala sie wydaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoooookaa22
Xerialine balsam i krem z SVR balsamy i kremy Emolium- tańsze odpowiedniki SVR-u krem Dermosan do twarzy odżywka Nanobase (bo nei pamiętam, czy masz to tylko narękach... ) :) oliwka Hipp- ma olejek migdałowy koniecznie Capivit hydrocontrol (ma też wit.) albo Biogal zaw. olej z ogórecznika doustnie (a zimą tran) masc z wit.A z apteki myślę, że to są najskuteczniejsze kosmetyki dostępne bez recepty wiem, ze ich jest dużo, ale może wybierz jeden czy dwa z nich a jak nie pomogą to kolejne ;) pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoooookaa22
aha ostatnio widziałam krem Keranorm do skóry nadmiernie łuszcząca się skórą- nei stosowałam, ale jest b.dobrej f-my, z tej co Nanobase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dermatolog!!! jak najszybciej.. może to nic groźnego, ale warto sprawdzić. im szybciej tym lepiej naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubiriti
gdybyś chciała wypróbować jeszcze jakiś preparat to ja polecam mleczko Dardia , zawsze mi pomaga przy bardzo wysuszonej skórze, zawiera mocznik dzięki czemu jeszcze lepiej nawilża, nie powoduje żadnego uczulenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwww
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie poratowały kosmetyki Essenz -100% naturalne, także na plus dla nadwrażliwej skóry! osobiście polecam bo mi wiele dały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Tez miałam podobny problem, ale udało mi się go wyeliminować, ale tylko dlatego, ze polaczylam nawilżanie od wewnątrz i id zewnątrz, zaczęłam pic więcej wody, zaczęłam tez łykać olej z wiesiołka w tabletkach i kupiłam sobie pare kosmetykow do skory atopowej firmy atoperal, produkty są bardzo delikatne tak emulsja do ciała jak i zel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ida Kosmala

A może warto tez spróbować zabiegów z Restylane Skinboosters? Oczywiście najpierw wizyta u dermatologa. Dopiero potem taki zabieg. Ja miałam równiez bardzo sucha skórę, ale to ze względu na oparzenie fotochemiczne, Stąd potem zabieg z wymienionym preparatem, który bardzo ładnie zregenerował mi skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra Glinka
Dnia 23.04.2019 o 17:34, Gość Ida Kosmala napisał:

A może warto tez spróbować zabiegów z Restylane Skinboosters? Oczywiście najpierw wizyta u dermatologa. Dopiero potem taki zabieg. Ja miałam równiez bardzo sucha skórę, ale to ze względu na oparzenie fotochemiczne, Stąd potem zabieg z wymienionym preparatem, który bardzo ładnie zregenerował mi skórę.

Ja miałam zabieg z tym preparatem, jak byłam po terapii laserem, miałam usuwanie blizny potrądzikowe, a że skóra była po prostu przesuszona to poradzono mi właśnie ten zabieg z Restylanem. Rzeczywiście bardzo ładnie nawilżył skórę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Prokop

Witamina A, E, D3 z K2 + witamina K i do tego zabieg np z Restylane Skinboosters. Bardzo dobry efekt. Poza tym nie wiem czy wiecie, ale np witamina E jest tzw witaminą młodości 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena

najlepszym kremem nawilżającym z jakim miałam ostatnio styczność to prebiotyczny krem nawilżający od Bielendy z truskawką i arbuzem. Rewelacyjnie nawilża i ma lekką hydrożelową konsystencję. Moja skóra (a mam z nią duże problemy ;/) bardzo dobrze zareagowała na zmianę kremu na właśnie ten z serii smoothie cream.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaronowa

Ja mam tą emulsje do kąpieli i do ciała Atoperal, sprawdza się bardzo dobrze, niknęły podrażnienia a skóra w końcu jest gładziutka, bardzo dobrze nawilżona. Przestała mnie w końcu swędzieć. Teraz latem nie wstydzę się odsłaniać łydek, bo już skóra nie łuszczy się.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zmagam się z suchą skóra od urodzenia, jestem alergiczką i mimo tego, że stosuje balsamy silnie nawilżające do ciała to od półroku wspomagam się też wewnętrznie oeparolem, to naturalny suplement z wyciągiem z wiesiołka który znacznie poprawił wygląd i nawilżenie mojej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno dobrze zbilansowana zdrowa dieta

Picie dużej ilości wody codziennie

Dokladne oczyszczanie skóry oraz stosowanie peelingów bo takie działania sprawiają, że wchłanianie kosmetyków jest znacznie lepsze niż wcześniej...

jak również zabiegi w gabinetach kosmetycznych - nawilżające. Na stronie jest przegląd takich zabiegów na lato http://medison.info.pl/wiosna-juz-czas-zajac-sie-swoja-cera-przed-latem/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Peelingi, mezoterapia igłowa lub bezigłowa  i krem mocno nawilżający :). Nie myj twarzy mydłem, lepiej żelem lub płynem micelarnym, nie używaj kosmetyków, które mogą dodatkowo wysuszyć Ci skórę.

Z fajnych zabiegów nawilżających niedawno robiłam taki zabieg z firmy Neauvia najpierw miałam nałożony peeling, który potem kosmetyczka ściągła go w całości jak taką maskę peel off i do tego maska nawilzająca z płatem kolagenowym. I  do tego kupiłam krem Obagi Hydrate i serum z witaminą C Obagi ta kuracja mocno pomogła i skóra w końcu nie wpija kremów jak gąbka. www.lenartowiczclinic.pl tam robiłam zabiegi.Polecam 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zrob dobry peeling, ja robie z kawy badz cukru i na to nakladam krem natluszczajaco-nawilzajacy od novaclear seria atopis. to produkt na bazie organicznego oleju konopnego, swietnie nawilza i wygladza skore i koi podraznienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o ile nie jest to reakcja alergiczna - problemy z układem trawiennym na 2 miejscu powodują takie objawy, ale z tym udac się koniecznie do dobrego dietetyka, bo gastrolog przejmuje się raczej sprawami zagrażającymi życiu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×