Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MARIOLKApoznan

kiedy poznalyscie plec i poczulyscie pierwsze ruchy dziecka?

Polecane posty

Gość vffgfgfg
1 ciąża - ruchy w 20 tc, płeć po porodzie aktualnie 2 ciąża - ruchy 17 tc, płeć mam nadzieję poznać w 20 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta 1
Mowicie drogie internautki ,że odczuwanie ruchów w 14 tyg jest nie możliwe ? Owszem jest możliwe może nie przez każda kobietę . Jest to moja druga ciąża i ja czuje ruchy od 12 tyg i nikt nie powie mi ,że to ruch jelit tego nie da się z niczym pomylić. Co prawda nie są to takie kopniaki jak np w 6 msc. W pierwszej ciazy wyraźne ruchy w 16 tc a płeć potwierdzona dopiero w 8 msc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akla83
No...prawda, prawda.. Ja choc do najszczuplejszych nie należę też czuję ruchy dziecka. Jestem na początku 13 tygodnia. W pierwszej ciąży poczułam takie "przelewanko" od 16 tygodnia a płeć w 21 tyg (w 16tym dr.próbowala określić, ale się nie dało)-dziewczynka Teraz na wizycie(badania genetyczne 11t4d) Ginekolog stwierdził, ze "nic nie dynda", więc na 80% dziewczynka. Powiedział, że na 100% powie nam 25.03-wtedy mamy kolejna wizytę. No ciekawa jestem czy doktorek sobie "z gęby dupy nie zrobi", bo wg.mnie jak nie jest pewien+taki wczesny tydzień ciąży mógł nic nie mówić. Wg.kalendarza chińskiego płci-dziewczynka Wg. testu na płeć Gender Maker-dziewczynka Stosunek na 2 dni przed owulacją-dziewczynka dieta moja na 3 m-ce przed poczęciem bogata w magnez i wapń-dziewczynka Obżeram się niemilosiernie słodyczmi-dziewczynka. Jeśli wyjdzie siusiak to mogę obalic wszystkie teorie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamama...
Od 16 tygodnia w pierwszej ciąży czyłam jakby mnie ktoś od środka dotykał w dole brzucha opuszkiem palca, ale tylko jak siedziałam. Koło 20 tygodnia zaczęłam czuć leżąc na boku już wyraźniejsze ruchy i wtedy też można było poczuć je ręką przez skórę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubbgvgv
w pierwszej ciąży ruchy sa wyczuwalne od 20 tc, a w drugiej od 16 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza ciąża, ruchy zaczęlam czuć około 18-19 tyg ciazy, w 20 tyg dowiedzieliśmy się płci - dziewczynka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwsza Dzidzia
A ja jestem w 21 tyg i nadal nic nie czuje troszke mnie to martwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skonczcie z ta durna reklama
Tych testow na plec dziecka!!!!! Zdzierstwo totalne,zerowanie na naiwnosci innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilu znasz
Ile znasz kobiet ktorym się płeć nie sprawdziła? Ja znam 6 osob ktorym się sprawdziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiboka
20 tydzien pierwsze ruchy, 16 tydzien płeć-dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluestest
Płeć 12 tydzień-kobitka Ruchy-18tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydelniczka.
płeć 13 tydz (chłopiec) ruchu- 17 tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym najpierw zapytała
Nie ma czegoś takiego ze miedzy nogami nic nie dynda w 11-13 tygodniu! I dziewczynka i chlopiec ma wtedy bardzo bodobne narzady do siebie. dziewczynka łechtaczke a chłopiec penisa bardzo podbone do siebie-jedyna różnica to kąt nachylenia. I po tym kącie własnie ginekolog tak wczesnie poznaje plec. U mnie było to w 13 tygodniu własnie z takim komentarzem jak powyżej. Ruchy konkretne 15/16 tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 tc łaskotanie i nie byłam pewna czy to na pewno ruchy 16t2d - czyli dwa dni później już byłam pewna, jak przyłożyłam rękę to czułam normalnie też na ręce. Płeć 17 tc - na 80% dziewczynka, 21 tc - ginekolog była już pewna, że to dziewczynka, 23t4d - potwierdzone, że dziewczynka przez innego ginekologa na USG genetycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majówka_2013
Ja na 10000000% wiedziałam, że to ruchy dziecka dokładnie w 18. tygodniu i 2. dniu (gin kazał mi dokładnie zapisać kiedy to było). Wcześniej nie miałam nigdy pewności. Niby "coś" się rusza ale to mogły być jelita lub żołądek, bo jak raz się "ruszyło" tak potem cisza i nie było powtórek. A tamtego dnia po każdym posiłku przez godzinę wyraźnie czułam jak się rusza, więc już nie miałam żadnych wątpliwości (dodam, że to pierwsza ciąża). Płeć (dziewczynka) poznaliśmy dwa dni później podczas USG, czyli też w 18. tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monwalkas
Witajcie :) , jestem w trzeciej ciąży - płeć poznałam w 17 tyg... teraz jestem w 18 tyg. i ruchów jeszcze nie czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monwalkas
Poczułam ruchy pod koniec 19 tyg ( dokładnie 18 tydz.i 6/7 dni) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wam powiem tak. Ja swoje pierwsze poczułam koło 16 Płeć poznałam w 7miesiącu (dziewczynka na 90%)- a tu wyłazi CHŁOPAK. choć czułam od początku że to chłopiec. Teraz druga 11 Tydzień coś się tam dzieje ale to jeszcze nie to chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plec w 13 na 100% chlopak,sprawdzilo sie:P Ruchy w 16 tc. Najpierw myslalam,ze to nie to,jednak to samo po kilku dniach sie nasililo znacznie. Pierwsza ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to i ja napiszę 1 ciąża 21tydzień ruchy; 16 chłopak. 2 ciąża 15 tydzień płeć, chłopak:) i ruchy w 19 tygodniu, choć słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to żenujące
Jestem kobietą urodziłam dziecko, obecnie spodziewam się nastepnego dziecka.Jednak to co piszą tutaj niektóre kobiety, to ogarnia mnie śmiech.OGARNIJCIE się nierozgarniete baby.Byle co zjecie i tak pierniczycie, trzy po trzy😡 Wstyd mi za was😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manam
Druga ciąża13tydz poczułam ruchy dziecka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mi was bardzo szkoda... Delikatne ruchy dziecka mozna odczuc juz nawet w 13tc... wielkie znawczyni ktore przechodza juz z pewnoscia 10 ciaze I SA PEWNE ZE NIEMOZLIWOSCIA JEST CZUC RUCHY TAK WCZESNIE!!! Nie udzielajcie sie skoro nie jestescie czegos pewne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płeć w 13tc- lekarz powiedzial ze tak wstępnie i żeby jeszcze poczekać ale później potwierdziło się ze to dziewczynka. Ruchy w 20 tc. Dodam że to pierwsza ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płeć w 11 tygodniu, ruchy w 15-16. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czulam ruchy (od razu dosc mocne) od 16 tyg, gdy powiedzialam o tym mojej lekarce ,powiedziala ze ona w ciązy poczula ruchy juz w 13,5 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×