Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ze stre so wa na

Ślub za 3 tygodnie - 10 maj

Polecane posty

Gość ze stre so wa na

Są tu jakieś przyszłe panny młode? Zapraszam do dyskusji!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inglott
Witam! Ja również z niecierpliwością wyczekuję 10 maja (godz. 15). Do załatwienia jeszcze: - transport gości - biżuteria - przećwiczenie pierwszego tańca - odbiór sukienki (jutro) - 2 spotkania na naukach przedmałżeńskich - spotkanie z DJem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mialam miec slub 10 maja bo to data moich urodzin i pomyslelismy ze byloby fajnie sprawic sobie taki prezent :) Ale niestety nastepnego dnia byla juz zarezerwowana komunie na sali i goscie musieliby opuscic budynek przed 11 rano a my planujemy jeszcze jakis No i musielimy wybrac inna date ale tez jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam ślub 10 maja. Większość rzeczy już załatwiona, zostały takie drobne szczególiki:) Przede wszystkim bardzo się cieszę że to już, i nie mogę się doczekać;) Dziewczyny, załatwcie ładną pogodę na 10 maja, w całęj Polsce:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze stre so wa na
jeszcze 5 dni!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem świeżą panią młodą, bo z 26 kwietnia. Życzę Wam Dziewczyny takiej pogody jaką my mieliśmy i również takiej samej pogody ducha. :) Ps. Nie przejmujcie się niczym, bo ślub to i tak przereklamowana sprawa. Tyle przygotowań, a tu chwila i koniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klempa :) Wszystkiego Najlepszego na nowej drodze :) ja bralam slub rowniez 26 kwietnia, ale 5 lat temu :) pogoda rowniez byla super i wszystko inne i nadal jest super ;) Kochane to Wszystkiego Naj!!!!! Juz tuz tuz :) Nie stresowac sie za bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo Karolimo. :) Jeśli ciągle będzie tak jak do tej pory to mnie wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odliczamy, dziewczyny, odliczamy kolejne dni! 🌼 Dziś mi się sniło, że z okazji mojego ślubu mój ksiądz zarządził w parafii jakieś zbiorowe modły o szczęście w naszym małżeństwie, wziął kilkadziesiąt osób, stanęli na ulicy pod moim domem i zaczęli zbiorową modlitwę, a ja byłam wściekła ze ruch wstrzymują:-D A potem dowiedziałam się, że ma mnie odwiedzić burmistrz i kilka ważnych osób z mojego miasta, wszystko to z okazji mojego ślubu:-D Albo mam kompleksy, albo za wysokie mniemanie o sobie, że mi się takie glupoty śnią:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje!!!! wszystkiego najlepszego na nowej Drodze życia!!!! a jednoczesnie bardzo wam zazdroszcze... bo tez mialam miec slub w tym roku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×