Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość askaka

SALA WESELNA - OKOLICE RUDY ŚLĄSKIEJ + MIEJSCA NOCLEGOWE

Polecane posty

Gość askaka

SALA WESELNA - OKOLICE RUDY ŚLĄSKIEJ + MIEJSCA NOCLEGOWE HEJ, WITAM MAM PYTANKO O SALE NA WESELE NA 2009 ROK ALE Z MOŻLIWOŚCIĄ SPANIA ; Z GÓRY DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ; POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola z Rudy Slaskiej
hotelik jest fajny z noclegami , hOTEL DYMARKA , Ruda Slaska -1 , na skrzyzowaniu ulicy z rudy 1 a ulicy kokotek z Chebzia , w okolicach Urzedu skarbowego . Bylam tam na weselu 3 lata temu , sala jest bardzo duza , na 150 osob , i noclegi , tanie i w miare przyzwoicie , ale wiadomo nie jest to super komfort, na duze wesela to tylko tam bo sie oplaca finansowo . Pozdrawiam . Olka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askaka
dzieki ; sprawdze ta sale ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askaka
jeśli ktoś mógłby mi jeszcze coś polecić to byłabym wdzięczna ; gdyż o salę z noclegiem jest trudno; mogą to być też miasta takie jak : zabrze, chorzów,katowice dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askaka
byłam w Dymarce ; niestety nie tego szukam ; może i tanio ale standard bardzo niski ; bardzo; ale dzieki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RUDZIANKAAA
No to juz nic innego w Rudzie slaskiej Nie znajdziesz, duza sale wraz z noclegami to tylko Dymarka , poszukaj se w innych miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askaka
napisałam ze okolice rudy śląskiej - wiec moze byc zabrze chorzów katowice itd jesli cos macie to prosze o nazwe :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość red_womannn
witam! dokładnie tego samego szukam, moze ewentualnie bez miejsc noclegowych. moze znacie jakas sale na okolo 100 osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odstąpię termin w fajnym lokalu z pokojami,b.ładne obejście,duża przestrzeń,sala na 120os.Termin na który wpłaciliśmy zaliczkę,a niestety musimy to zmienić, to ostatni weekend maja 2009. Miejscowość Godów (za Wodzisławiem śl.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Ja polecam poszukać tutaj https://www.gdziewesele.pl/ Mają bardzo dużą bazę lokali i usług związanych z weselem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×