Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niklta

Który z panów szuka żony i jakie kryteria stosuje

Polecane posty

W moim otoczeniu pełno 24-27 letnich wolnych kobiet ale wszystkie z nadwagą lub z małymi piersiami, na dodatek chwalą się która się częściej puszczała - używane szmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawalerrinkaa22
mój mąż gdy szukał żony(mnie) zwracał uwage na wyglad a w nim spodobało mu sie u mnie szczupła sylwetka,naturalny kolor włosów złoty blond,zero opalenizny z solarium zero nie potrzebnych makijazy mocnych.Z charakteru pogoda ducha,usmiech towarzystkosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stringer
Powinna przy mnie nosić półbiustonosz i półstringi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesoła wyluzowana dobra pracowita najlepiej dziewica:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawalerrinkaa22
ja znowu cenie sobie inne cechy u mojego męża :to że był doswiadczony,ze jest pewny siebie,mądry,ze ma meski wyglad że umie sie o mnie troszczyc ze przy nim czuje sie kobieta ze daje mi przyjemnsoc ze mnie szanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawalerrinkaa22
Ja mam fajnego męża który mnie szanuje kocha i daje przyjemnosc.Bardzo go kocham za to ze mnie wybrał zdobył mnie nie chciał innej dziewczyny mimo ze miał duze powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertooos229
Ja jestem na etapie szukania żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego dziewica dwóch poprzednich facetów też ciągle upokarzało mnie bo nie byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nikt nie lubi
po innych poprawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakreocny na taka
ja wczoraj ja spotkalem ale mi zwiala:D przeleciala i zwiala no:D a jakie kryteria,blond koniecznie,dlugie baty najlepiej zeby bylo za ciagnac jak ja bede posuwal,wysoka,szczupla,cyc spory zeby bylo co mietosic no i oczywiscie ma sie pieprzyc jak dobra dziwka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porsche 911 ---> przeinaczyłeś to powiedzenie ;) ono brzmi: "dama w salonie, gospodyni w kuchni i dziwka w łóżku", czyli innymi słowy piękna, ponętna spryciula ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porszaku to pytanie
skierowane było do panów a nie buraków.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertooossk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawalerrinkaa22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetimieTomasz
Ja szukam zony ale ciezko znalezc odpowiednia wokół roi sie od tych gorszych panien czyli kiepskiego gatunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel eyes
ja to bym chciał taką wiecie co jest i do tanca i do różańca. nie musi byc jakac very chuda czy cos tak do 60kg mysle to i mieciutko sie przytulic:) ale piersi lubie jak sa niekoniecznie jakis rozmian xxl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetimieTomasz
ja chyba nigdy nie znajde odpowiedniej chyba ze gdzies za granica bo jak narazie to sama lipa jak huj i znikad zadnej pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetimieTomasz
Huj z tym czuje ze takiej nie spotkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Szukać żony :D :D :D Ale jak już: Mądra, ładna inteligentna, z jak najmniejszym przebiegiem - dokładnie w tej kolejności. Nieistniejący ideał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła bladynka
Robertoos229 poklikamy? a ja szukam męża zainteresowany????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kici-kici => nie chcę Cię urazić, ale znakomitej większości ludziom tylko się wydaje, że są mądrzy, czy inteligentni (dwie rożne sprawy podkreślam). Zwłaszcza kobiety tę swoją inteligencję podkreślają :D (faceci kompensują to powiedzonkiem: "Ale za to mogę c wpierdolić" :D - inna kwestia, ile w tym prawdy :P ). Trawestując Wertera: "kobiet poznałem wiele, Kobiety żadnej". O.K., kłamię. Jedną. I bynajmniej nie wśród dresowego towarzystwa się obracam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apostole Nienawiści A ja sie własnie w atkim towarzystwie obracam i są kobiety mądre i piekne a o co wam chodzi z tym jak najmniejszym przebiegiem nie wiem. Jak ma byc żona dziwką w łóżku jak nie trenowała. sami wiecie,że w tym temacie trening czyni mistrza. Nie o to chodzi,żeby byc pierwszym ale ostatnim chyba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×