Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość Translate to nie jaaaaaaaaaa
TO PODSZYW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja odwrotnie zamiast jak zwykle obezreć się jakimiś śmieciami wieczorem, na kolację zjadłam grejpfruta i jogurt naturalny :) i mam zamiar już nic nie jeść :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
Ja dziś nie jem kolacji, bo miałam obfity obiad. Napiję się mineralnej. Woda wypłukuje toksyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na jaki pusty? :O przecież jadłam dziś normalne śniadanie o obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak narazie super. pojawiły się już ranne zawroty głowy i trzęsą mi się ręce ale to normalne. jutro najgorszy dzień, jak go przeżyję to dalej pójdzie gładko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
Nie stosuję diet, bo nie chcę wpaść w anoreksję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam niebezpieczne. jak czujesz że nie dasz rady to przerywasz. ludzie robią głodówki przez tydzień i żyją.. kurde, sąsiad z dołu znowu bije żonę:O już nie mam siły tego słuchac. poszłabym to zgłosic ale nawet nie wiem gdzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet tego nie skomentuję. mam nadzieję, że za te słowa kiedyś zostaniesz sprzedany do gejowskiego burdelu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
Ja nie wytrzymałabym i zgłosiłabym na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, niezły sąsiad :O ja mam na szczęście spokojnych :) tylko sąsiadka z góry codziennie w nocy puszcza pranie, a ma strasznie głośna pralkę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slowik myślałam o policjii, ale nie chce podac swoich personaliow. wynajmuje mieszkanie a wlasciciel sie z tego nie rozlicza w skarbowym. jak sasiedzi w odwecie podpierdola to bedzie musial placic kare :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
Dzisiaj oglądałam Rozmowy w toku, tam był temat o bijących dziewczynach. Jedna dziewczyna zabiła ojca siekierą, bo maltretował ją i jej mamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
Taśma rozumiem cię, tak myślałam, że powiesz. Dlaczego nie można to zrobić anonimowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak po prawdzie Wam powiem, że mi dietowanie chyba szkodzi. Czasem specjalnie wyjmuje z lodowki cos czego nie moge zjesc i sobie na to patrze, zeby sie pokatowac:O albo ogladam ulotke z zarciem z supermarketu. ale jeszcze nigdy nie uleglam pokusie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kuraiko :) Ja nigdy w życiu się nie odchudzałam ale ostatnio lekarz po obejrzeniu moich wyników powiedział, że mam zaśmiecony organizm i przydałoby się coś z tym zrobić. Ja nie wyobrażam sobie żadnej głodówki ani nic z tych rzeczy :O No i też jak mam na coś chcicę, to nie ma, że nie wolno. Muszę to zjeść i koniec :D A przede wszystkim to sama sobie szkodzę, bo ja strasznie mało piję :O Dziś np wypiłam tylko szklanke herbaty i szklanke wody :O i dopiero teraz sobie uswiadomiłam, ze to mało. Ja poprostu zapominam o piciu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie jaram przemocą bałwanie. szkoda mi sluchac co wieczor jak ta kobiecina krzyczy "nie bij mnie":O jestes chory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Translate odziel sobie to 1,5 litra czy ile tam chcesz pic na szklanki i zaplanuj ze np bedziesz pic 1 szklanke wody na godzine. ja tak robie bo tez czesto zapominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym miała wypić 2l to musiałabym już nic nie jeść, bo nie byłoby gdzie zmieścić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
Taśmo nie przejmuj się Jarkiem, ja już go znam. On udaje takiego twardziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×