Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość

zapraszam wszystkich (wszystkie? :P) bywalców topiku Jarka84 niesłusznie usuniętego z kafe cenzorzy pominęli fakt, że na owym topiku rozmawiała spora grupa osób, a nie tylko autor usunięto miejsce naszych pogawędek, za sprawą kilku głosów prostestuję :/ i chcę tu widzieć: Tamari Translate Taśmę slowika Hellishbloodystorm i wszystkich których pominęłam bo nie mam pamięci xD i oczywiście Jarka pod jakimkolwiek nickiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cos czuje, ze chyba polegnę okropnie ciasno się zrobiło jestem otoczona przez wrogów resztkami sił, ale się jeszcze bronię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie to nie mają poważniejszych problemów mnie tam nie chciałoby się non stop siedzieć na redakcji i kablować :O jak mnie ktoś wkurwia to nie czytam i już baby to jednak są wredne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, jak można usunąć top, na którym kilka osób codziennie się kłoci i wyzywa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie pewnie i tak tamtą skasują :O ja sobie dziś na żadnej nie popiszę, bo mi się spać zachciało i idę dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo teraz czuje się jak w domu :D bo przyznam, że po przeczytaniu tego, jak wczoraj sobie słodziliście czułam się zaniepokojona :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu piszą o dupie
marynie, ale nigdy nie powiedzialabym ze bedzie to tez kuraiko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja porabiam nic :) najadłam siębigosu i teraz ruszyć się nie mogę :O a za 25min idę oglądać "chirurgów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam se wachaj swoje waly
z koldry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystkich bym się tu spodziew
-ał ale NIE KURIAKO - KOBITO ???????????????????????????????????????????O zgrozo jesze topik ten założyłaś?????????? 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nastepny no widzisz
zgadzasz sie ze mna. czyli cos tu jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×