Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madzis

zespół i kamerzysta na wesele Olsztyn, Bydgoszcz

Polecane posty

Gość madzis

Jeśli znacie jakąś fajną kapelę na wesele z okolicy Bydgoszczy lub Olsztyna dajcie znać. No i poszukiwany również tzw.kamerzysta. Może coś ciekawego wpadlo wam w oko w czasie wizyt na innych weselach, a może na własnym... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania54321
witam ! Podaję namiary na bardzo dobry zespół tel 606450920 Pan Darek ale jeśli chodzi o terminy to niestety nie wiem czy mają wolne musisz się z nimi skontaktować ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzis
Dzieki Aniu będę się z nim kontaktować. Ależ dziś słońce pięknie świeci :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziubałka
Polecam kamerzystę z Olsztyna Pan Marcin O. marcin.olbrys@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voiceband
Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z ofertą naszego zespołu: www.voice-band.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej , Ja mogę polecić zespół Livien., grali u mojego brata ciotecznego na weselu i wszyscy świetnie się bawili. Organizuje dużo pomysłowych zabaw oraz puszcza bardzo różnorodną muzykę, tak żeby każdy czy młodszy czy starszy mógł znaleźć coś dla siebie! Zostawiam info : http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/Zespol-Muzyczny-Livien.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrre
Powiem Wam jedno, kilka wesel w życiu zaliczyłem i naprawdę doskonale już wiem, że nie ma nic lepszego niż www.akmusic.pl bo ekipa naprawdę daje radę. Wiele jest osób obdarzonych cechami gwarantującymi kontakt z publicznością, ale to jest ekstraklasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benia1
Ja znam świetne miejsce na wesele w Olsztynie - Hotel Przystań. Jeśli nie chce wam się tam jechać i zobaczyć to wejdzicie na ich stronę. Mają dużo zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila_M
Bardzo eleganckie wesela robi Hotel Wileński w Olsztynie. Pyszne jedzenie! A jeśli chodzi o foto i wideo - polecam Fajnyslub.pl. Fajni ludzie, a co wazne - kochają swoją robotę. Nie filmują, bo muszą. Oni chcą! Czuć emocje na filmie i zdjęciach. I ceny też bardzi dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bendek_P
Dobre pomysły na filmy ślubne ma firma o nazwie – Na całe życie, tu ich strona – www.nacalezycie.com.pl . Zrobili nam film, który trzyma w napięciu :) No ogólnie ciekawie to wyszło, efekt przeszedł nasze oczekiwania z żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOMEK  234567
ASIA TOMEK SUPER, SUPER, SUPER! :) zaufaliśmy bardzo dobrym opiniom z internetu i nie zawiedliśmy się :) przed naszym weselem nigdy nie mieliśmy możliwości uczestniczenia w imprezie prowadzonej przez DJ'TALARA ale to był strzał w 10-tkę :) DJ z dużym poczuciem humoru, który bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, bierze pod uwagę wszelkie sugestie oraz sam dużo podpowiada jak coś fajnie zorganizować. Rozruszał nasze wesele na MAXA! :) Dziękujemy BARDZO - zarówno my jak i nasi Goście bawili się świetnie przez całą noc! :) P.S w naszych wspomnieniach na zawsze pozostanie wyjątkowa zabawa na parkiecie od 4:00-5:00! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia 34566
to stronka DJ'Talara wodzireja wokalisty akordonisty. wwww.talar-bydgoszcz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troszkę auto reklamy... zapraszam do wysłuchania zespołu muzycznego www.zespol-muzyczny-nightlight.pl Night Light.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×