Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wulgarna_sucz

Niech ktoś założy jakiś perwersyjny temat bo

Polecane posty

Dlaczemu na mojej puszce jest napisane "NIgdy nie jeżdżę po pijanemu" ? :o To jak sie nawalę we Wrocławiu to jak mam wrócić do Wawy ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D justys, ja wiedzialem ze ty masz takie zapedy jeszcze jak sobie przypomne ten posilek ktory mi sugerowalas... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej z tymi butami to nie ja przeciez :D ani ze stopkami i poza tym, kto tu wkleja swoje wary ciagle co :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uroczyście oświadczam wszem i wobec, że dnia dzisiejszego w okolicach popołudniowych o godzinie... (hmm oscyluje między 15.00-26.00) Ja wulgarna_sucz umyję STOPKI. Po dokonaniu tego zbaiegu pielęgnacyjnego zdam wam relację z przebiegu tej niesamowicie banalnej jak i pożytecznej czynności. I temat uważam za skończony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o to przesuwamy deadline na 8 rano :p a jak sie spoznisz to uruchomie skrypt "wklejaj foty losowych czesci ciala po kafe" znowu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D a mi... nie Ci.. a już się ucieszyłam że zaprezentujesz coś podobnego no nosa jaki wyszukały moje zboczone google :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, takiej wymyslnej bizuterii i tak nie nosze, wiec moge powiedziec ze widzialas juz wszystko :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×