Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wulgarna_sucz

Ale tu dzisiaj

Polecane posty

ekhm... taa... wlasnie to mialem napisac :o :classic_cool: :p poza tym to ja jestem tu od mowienia co kto chce powiedziec (juz wiem po kim masz te wymyslne konstrukcje zdan :p ) sie rozochocil ten projekcik no :p dobra, to usypiamy czujnosc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Tak myślałam. Hahaha się rozochocił ale nie sam z siebie. Było nie prowokować zaczepkami słownymi :D :P A usypiać to sobie możecie :classic_cool: I tak nic ze mnie nie wydusisz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co że niby ja ? :classic_cool: W zasadzie to nie powinnam tego pisać ale jednak napiszę ( no bo ja bym nie napisała ? :classic_cool: :P) że Twój projekt panie sumienie się zbytnio rozbisurmanił i tracisz nad nim kontrolę :classic_cool: Jak się z tym czujesz? :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sowaa, tak, poskramiacz wrednych by sie jakis przydal, jak widac :D :p eee to sie zresetuje :p albo zamknie :p a czuje sie jak na poczatku, bo pod kontrola go nie mialem od narodzin :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej ale co, że niby jakaś aluzja do mnie ?! :D cześć sowaa :) - nie zauważyłam Cię bo sumienie pochłania moją uwagę :P :D haha ;) Nie miałeś I miał nie będziesz :classic_cool: :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie powiem... takie publiczne ujawnienie moich cech mnie rozstroiło emocjonalnie w jakimś stopniu :D hehehe soowa i sumie - dzisiaj w nocy racja jest wajsza! :D A szpan? zawsze namber łan :classic_cool: :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×