Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wojtek19wlkp

Czy tabletki antykoncepcyjne + prezerwatywa dają 100 pewności??

Polecane posty

Gość A Ty Lusesita
A zastanow sie chlopczyku . No wez ! Prosze!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyson1989
No no skoro jesteś już coś powiedziałeś to dokończ swoją wypowiedz bo jestem bradzo ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyson1989
sory jestem zmęczony po robocie i ledwo co na oczy już widzę. Dokładnie chodzi mi o to bzykasz panne z kondonem na wacku wkońcu czujesz że dochodzisz wtedy wyjmujesz wacka i kończysz walisz konia aż dojdziesz. I teraz mam pytanie czy ona mogła jakoś zajść w ciaze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Ty Lusesita
Jezli zrobiles to jakies 10 cm od niej to nie mogla. Zreszta prezerwatywa calkiem dobrze chroni. Luz i kladz sie spac .:) Bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Ty Lusesita
Te 10 cm to daletego ze nie wiem czy byles w prezerwatywie do konca spektaklu.;) Jezeli tak to naprawde nie masz sie czym martwic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyson1989
zrobiłem to 50cm od niej. Dziękuje serdecznie za odp :) żeczę miłych snów cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Ty Lusesita
Czesc i zaufaj durexowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezerwatywy zapobiegają HIV
i choćby dlatego warto je stosować 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika66
może masz zle dobrane te tabletki i dlatego? albo może ten kawałek prezerwatywy Ci gdzieś tam utkwił i zrobił się jakiś stan zapalny? kiedyś jak kochałam się z moim chłopakiem to nam pękła (na szczęście się zoreintowaliśmy) i przy załatwianiu się wypadł kawałek gumki bleeehhh :/ nigdy wiecej gumek... teraz na szczęscie już od poł roku używam plastrów i jest luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matryca
Dość regularnie, znaczy się co drugi dzień, czy z parogodzinnym opóźnieniem...? Boże drogi, gdybyś biorąc piguły i używając prezerwatwy zaszła w ciążę, to szybko kupiłabym również kupon toto lotka, taki cud jeden na miliard trzeba wykorzystać :P Się nie bój, podejrzewam że nie ma czym. Zawsze możesz kupić test w markecie i się upewnić. Plus kupon totolotka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z prostego
rachunku prawdopodobieństwa A-zajście w ciążę przy użyciu tabletek B-zajście w ciążę przy użcyciu prezerwatywy P(A)=1/1000 P(B)=1/1000 Stosując niezwykle skomplikowany wzór P(A+B)=P(A)+P(B)-P(AnB)=1/1000+1/1000-1/1000=2/1000-1/1000=1/1000 czyli tyle samo co same tabletki To nie będzie tak, że Jak złowisz wszystkie ryby z ławicy w sieć, oprócz jednej, to wędkarz siedzący obok złowi akurat tę jedną, któryą Ty przegapiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kumpele dupia sie na prawo i lewo biora tabletki tylko ze spuszczaniem w ciote czy tez nie zapominaja czasem wziasc tabsa i one tam niemaja problemu ja zawsze regularnie przyjmuje tabsy i kocham sie z gumka i mam ciagle problem i jestem niepewna pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghd
Ale żeś ten wzór rozkminil do niczego. Prawdopodobnienstwa napewno nie mozna tutaj dodac. Bo co użycie dwóch metod na raz zwiększa prawdopodobnienstwo ciazy? To by trzeba policzyc z drzewka raczej. Czyli co sie stanie jak zawiedzie metoda 1, to druga tez musi zawiesc zeby doszlo do zaplodnienia. Czyli to trzeba pomnożyć. Poza tym wskaźnik perla nie wynosi tutaj 1/1000 tylko troche wiecej cos kolo 15 dla prezerwatywy przy niedbalym stosowaniu i okolo 4 dla tabletek. Czyli prawdopodobnienstwo wyjdzie gdzie kolo 0,5 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla faceta lepsza gumka
dla pewności. baby chcą dzieci. mojego kumpla tak jedna suka złapała na dziecko, że brała tabletki i w ciaze zaszła i on teraz musi jej kase na dzieciaka dawac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazikk
Witam, Dziewczyna bierze tabletki ja miałem prezerwatywe, kochalismy sie 2 razy i konczyłem w środku. Minął tydzień od ostatniego stosunku a 3 dni temu powinna mieć okres którego nie ma:( Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej dziewczynie z rok temu, 2 tyg sie spoznial okres i dziecka nie bylo i nie ma ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczas stosunku z dziewcZyna zsunela mi się guma. Prawdopodobnie przy ostatnim wyjściu. W gumce była chyba całą zawartość spermy i jeszcze na penisie trochę. Ona dodatkowo bierze tabsy. Czy mam się bać że jest w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poddaj się zabiegowi WAZEKTOMI. I po problemie xD Bez pigułek które tak jak plastry zbijają libido u kobiet. Bez Gumek które hamują doznania.Po prostu jedziesz jak czołg i masz 100% gwarancji że nie zmajstrujesz brzdąca. Zabieg można odwrócić i znów mieć 100% płodność. Dzieci nie boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać A ja już rosnę czterdziestą wiosnę i pod staniczkiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ukochany kwiat Raz w łóżku leżę już rozebrana, on chwycił mocno za me kolana I szepnął w ucho ach kocham Cię, i tak zasnęłam w jego objęciach , a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło dziewięć miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyt.: ostatnio jednak cos sie stalo i prezerwatywa zostala w srodku...co sie moglo stac... czy jesli pekla jest mozliwosc ze zeszlam w ciaze...boje sie isc do ginekologa MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM Ja nie mogę, co za ciemnota , i to w 21.wieku!!!!! No, można ją usprawiedliwić, bo idzie w parze z błędami literowymi. Za przeproszeniem, głupia babo, jeśli prezerwatywa została w środku pochwy, to już zaczyna gnić i tworzy się tam stan zapalny, co w dalszej kolejności grozi nadżerką i rakiem. Wal do ginekologa by ją wyciągnął, albo zrób se irygację, to z wodą wypłynie. Odpowiedź dlaczego prezerwatywa została w pochwie: po wytrysku nasienia penis kurczy się a sperma w gumce daje poślizg większy niż na ścianie pochwy; guma silniej przykleja się do ściany pochwy niż do penisa, dlatego przy takim poślizgu zostaje w pochwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antoni30
czy któraś wie coś na temat wazektomii? Może mąż którejś z Was ma coś takiego zrobionego? Chodzi mi głównie o to, czy po takim zabiegu jest wytrysk spermy, czy go brak? Ponoć męski orgazm = wytrysk, więc jeśli nie ma wytrysku, to ch*j z taką antykoncepcją. Mam komplet dzieci i zastanawiam się nad czymś takim, poradźcie, tylko bez żartów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
imty masz 30 lat?? a tu sie nad durnota dziec***astwia?? gratulacje, debili nie sieja rodza sie sami po pierwsze wazektomia jest niestety nie osiagalna w polsce (zgadni9j dlaczego...ohh pogadaj prywatnie to bedzie inna gadka) po drugie o co ci chodzi tumanie, ktos ci kazal robic?? pewnie sie same zrobily a po trzecie nie mam k***a sily do debili, naprawde bawcie sie dalej ulomy tylko proponuje sie zmusic i chocby cokolwiek przeczytac, (i nie mam tu na mysli swiatl;ych rad na kafeterii) , ja wiem, ze boli bo literki trzeba skladac, a dla niewprawnego to jest meczace, ale ludzie , k***a mac nie robcie z siebie takiego totalnego debilnego gowna podobno dorosli jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biore tabletki od kilku lat i naprawde przy własciwym stosowaniu nie ma prawa kobieta zajsć w ciążę. Problem tkwi we właściwym dobraniu tabletek bo ja meczyłam sie trochę, ale teraz mam te własciwe po których nic mi nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×