Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bryyyy

mój facet sika na siedząco

Polecane posty

Gość niezla trzeba byc ciota
zeby czyjas meskosc okreslac tym w jakiej pozycji szcza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amant nimfoman
Autorko-a jestes pewna ze on tam w spodniach ma fiuta?Moze to jakis transwestyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie !!!
jak chłop szczy na siedząco to znaczy że jest ciota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amant nimfoman
akronim-nie pozwalaj sobie.Pamietaj o panach "w niebieskich mundurkach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UUUUUUUUUj
ja tam leje na stojaco jak mi sie nie chce pierniczyc z siadaniem... jest wygodniej; ale fakt, ze trzeba celowac, co akurat w zaleznosci od cisnienia roznie wychodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssaaa
Jak niektórzy mają kibel z różowym futerkiem to sie nie dziwie że szczają na siedząco xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siciliana
Zauwazcie, ze jak mezczyzna sika na siedzaco to jest bardzo dlugo czysta deska i wszystko. Ja mojemu facetowi kazalam sikac w domu na siedzaco i mam o wiele wiele czysciej. na stojaco sika w WC publicznych. I TAK MA BYC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czysciej
A ja nie lubie zmywac szczyn, wiec porosilam, zeby moj maz sikal na siedzaco. Jezeli chce na stojaca to niech on kibel myje i juz od paru lat sika na siedzaco i nie marudzi. Oprocz tego sikanie na siedzaco jest zdrowsze na prostate, wiec panowie to dla waszego zdrowia.....polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemiec
Żeby dorosły facet nie potrafił wcelowac do muszli... Masakra... Drogie panie, nie potraficie swojego faceta nauczyc ze jak obszcza to ma wytrzec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem facet i u siebie sikam na siedząco. Widzę u kawalerów jak do nich zajdę jak mają swoje porlelanowe dzbany oblane + zdrapki. U innych sikam na stojąco. Jak lejesz do dzbana to zawsze jest tak że ciśnienie jest duże i coś tam pryska. Zawsze zamykam po sobie deskę. I nie jestem żadną ciotą, chcesz to sikaj na stojąco nie to siadaj. Chcesz to strzepuj kutasa nie chcesz to wkładaj go do gaci i mocz je. Tu kobietom przyznam rację, nie myjesz to nie wiesz. A może nawet nie zdajesz sobie sprawy że chlapiesz. Nie mówię że za każdym razem się chlapie. Jednak się zdarzy że coś poleci na porcelanowy dzban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tooolek
skoro jestescie takie madre to idzcie z facetem kiedy mu sie zachce lac stancie obok zlapcie fioota i postarajcie sie trafic strumieniem do kibla .... zobaczycie jakie to trudne..... bochaterki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzbieta0111
a z chociaż raz w życiu posprzątał po sobie , czy ty zawsze czekasz jak wyjdzie i sprzatasz co nabryzgał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyy
ja sikam na stojąco a mój facet na siedzonco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz Problem bo moze zmienic płeć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ma problemy z zpaleniem pęcherza ja tak miałem i na siedzaco jest łatwiej i do końca można się wypróżnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmniej nie obeszcza wszystkiego wokół..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doświadczony, a kto cię wieszał w takiej pozycji? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci co sikaja na stojaco to sa bardzo niehigieniczni. Klapa zawsze obsikana, wszedzie nasikane na podlodze nawet, ile potem bakterii w ubikacji i jak smierdzi ze az niedobrze. DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Po to jest deska podnoszona by jej prawidłowo używać, drodzy ignoranci: używa się jej w przypadku siadania w celu oddania stolca, natomiast podczas oddania moczy należy ją podnieść i wtedy ew. obszczanie muszli niczym nie grozi, deska jest dalej czysta. Odnośnie mężczyzn sikających na siedząco: muszą mieć w żołądzi wylot z cewki moczowej w dół w stosunku do długości penisa. W takim przypadku sikanie na stojąco jest niemożliwe lub utrudnione tak jak u kobiet, które też nie sikają na stojąco, bo się obszczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim panom przeciwnym sikaniu na siedząco proponuję mycie tego obryzganego szczochami kibla to wam się odechce tej pseudo męskości !!! Sikanie na siedząco to pedalstwo , a walenie kobiety w odbyt to urozmaicenie życia seksualnego !!! Banda debili!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kobiet: czy któraś próbowała sikać na stojąco do pisuaru? Jest to możliwe, bez obszczania się i bielizny? Dalej optuję za tym by WC w miejscach publicznych nie miały typowych muszli z sedesem tylko miały oczka, gdzie stolec i mocz należałoby oddać na kucaka. Byłoby to najhigieniczniejsze rozwiązanie. Notabene, w miejscach takich nikt zdrowy na umyśle nie usiądzie na deskę. I tego się nie wypleni, żadnym wychowywaniem czy karą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez od kilku lat sikam na siedzaco. Przynajmniej nie musze sie stresowac czy trafie do muszli, zwlaszcza gdy jestem po kilku piwach gdzie czesto zdarzylo sie trysnac delikatnie obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie nauczylem sikac na siedzaco po wielu awanturach ze strony matki,ze mam sam myc kibel skoro nabrudzilem. Poza tym czasami zdarza sie pocelowac obok bo akurat czlowiek kaszlnal czy kichnal albo nie odciagnalem odpowiednio napletka i poszly dwa strumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młody facet musi sikać na stojąco bo ma duże ciśnienie i fujara sterczy mu do przodu. stary może go zgiąć więc wygodniej siknąć do kibelka na siedząco :-P czy mam racje panowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz na mysli,ze penis jest jakby w erekcji podczas oddawania moczu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malymaly
Wielkie mi halo ;) ja tez od malego w zaufanych wucetach zawsze sikam na siedzaco i huj ;p lipa troche jak ktos nakryje i sa glupie pytania albo komentarze ;p ale wieksza zwala jest napewno, ze moj maly jest naprawde maly i czasem ciezko sie nie olac ;) Wiec wybieram opcje bezpieczna... a no i bez porownania wygodniej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też często sikam na siedząco i co w tym dziwnego. Rano stojącego muszę zgiąć bym mógł się załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×