Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jfa

Czy można pokarm odciągać laktatorem i podawać przez butelkę?

Polecane posty

Gość jfa

co za różnica:dawać pierś,czy odciagać z cycka i dawać przez butelkę pokarm dla dzidzi?Bo ja mam duże opory przed tym pierwszym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna i tak i tak , ale ponoc jak złapie butelke to nie bedzie malenstwo juz chciało cyca :) a chyba wygodniej jest karmic piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfa
no ale ja tych oporów nie przeskoczę.a pokarm mi się nie skończy za szybko,jeśli tak będę ściągała i dawała przez butlę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko, a Ty jesteś już Mamą czy dopiero będziesz ? bo ja po porodzie \"zrewolucjonizowałam\" swoje myślenie :D jasne e możesz - o ile będzie Ci sie chciało sciagać pokarm, pewnie podgrzewać, wypażać butelki , laktator etc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także niedawno przez to przechodziłam, także się wypowiem. W szpitalu karmiłam piersią, ale mała była i tak głodna, dlatego dokarmiałam butelką. I już po 2 podaniu butli nie chciała ssać piersi :( Tym samym ze szpitala wyszłam z zapaleniem. A w domu jeszcze większa masakra-nie dość, ze ból i gorączka to jeszcze mała nie chce ssać piersi a drze się wniebogłosy. A ja dostałam nawału mlecznego! Mama pożyczyła więc od sąsiadki laktator i ściągnięte mleko podawałam butlą. I tak przez prawie 3 m-ce. Wspominam ten czas koszmarnie. 3-4 razy dziennie gotowanie butelek i laktatora, w tym nawet o 5 rano... Dlatego chyba lepiej jak maluch pije prosto z piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zle i tak niedobrze:O ja strasznie chcialam karmić piersią ale ze Misiek nie umiał, musiałam sciagać...nikomu nie polecam.....mus to mus..ale na pewno lepsze jest karmienie piersią,nawet krótko ale prosto z piersi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×