Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zwykły Mąz

Żona mnie zdradza !! Nie wiem, jak postąpić doradźcie....

Polecane posty

Gość Zwykły Mąz

Jakiś msc temu odkrylem, ze moja zona mnie zdradza. Jestem tego 100 % pewien. Jednak nie powiedziałem jej o tym, ze wiem. Niedobrze mi sie robi, jak widze jak ona udaje kłamie i kręci. Kocham ją bardzo i nie wiem co robic. Z 1 str. chce z nią być, kocham ja. Z drugiej przyprawia mi rogi i tak nie moze byc !! co ja mam zrobic ? Nie wyobrazam sobie życia bez niej :( Tak bardzo ją kocham :( Prosze doradźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fejwgewr
sledz ja .. zrob zdjecia a pozniej jej wyslij i napisz ze wiesz o wszytskim i jak nie zakonczy tej znajomosci to przekazesz te informacje jej męzowi:P a skad wiesz ze Cie zdradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad wiesz ze cie zdradza
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddsfds
"a skad wiesz ze Cie zdradza?" Miała często spotkania z koleżankami, niespodziewane wyjścia na kawę czy po książkę. Na pytanie z kim z naszych wspólnych znajomych się spotyka, odpowiadała, że są to nowe przyjaciółki i ja ich nie znam. Zazwyczaj czekam na taksówkę, którą ona wraca do domu, jednak żona wysiada kilkaset metrów wcześniej i resztę drogi idzie na nogach, tak że nigdy nie widzę jakim samochodem przyjeżdża i z kim.Kiedyś wziąłem jej komórkę, tylko aby zobaczyć która godzina. Wtedy ona po prostu dostała szału i zakazała dotykać jej telefonu. Przez cały ten czas nie mogłem się zdecydować, by porozmawiać z nią o tym wszystkim. Pewnie nie dowiedziałbym się prawdy, gdyby nie przypadek. Pewnej nocy żona niespodziewanie gdzieś wyszła. Ja się zorientowałem, że coś nie tak. Wyszedłem na zewnątrz. Postanowiłem schować się za naszym samochodem, skąd był doskonały widok na całą ulice, co pozwoliłoby mi zobaczyć, do jakiego samochodu wsiądzie. Kucnąłem przy swoim wozie i nagle z niepokojem zauważyłem, że tarcze hamulcowe przy przednich kołach mają jakieś brunatne plamy, podobne do rdzy. Proszę mi odpowiedzieć, czy ja mogę jeździć z takimi tarczami hamulcowymi, czy trzeba je stoczyć? Jeżeli natomiast trzeba ja wymienić, to czy można zamontować tańszy zamiennik, a nie oryginalne, a jeżeli tak, to które najlepiej? :classic_cool: pasuje jak ulal a co do problemu, to odejdz od niej, wez rozwod, badz facetem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykły Mąz
Wiem, bo kolega mi powiedział ze widzial moją żone jak wchodziła do hotelu z jakims facetem. Wiec miesiac temu wlasnie z kumplem poczekalismy az wyjdzie z pracy. Kilka dni tak czatowalismy i 1 dnia Czekal juz facet na nia, calowali sie, potem gdzies pojechali :( Kumpel mowi, że powinienem jej powiedziec.... i zakonczyc te kłamstwa. Ja za b. ją kocham :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykły Mąz
Nie mamy dzieci. Żona była w ciązy ale poronila....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fejwgewr
spier...fddsfds mądralo jedna.. widac ze zony nie masz.. tosz jakby chcial rozwodu to by nas o rade nie pytal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a macie dzieci
dobra, to jak nie macie to ja zostaw. Mozesz pokochac mnie i może ja Ciebie tez pokocham🌻..to co? umowa stoi? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fejwgewr
powiedz jej co to za kolega z ktorym ją widziales jak pojechales ze swoim kumplem po piwo do sklepu;p jesli ja kochasz to zawsze mozesz jej to powiedziec.. zeby przestala i ze jest Ci przykro ale ze jej przebaczysz.. jezeli oczywiscie jestes w stanie jej wybaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykły Mąz
Ona sie smiała , wyglądała na taką szczęsliwą. Ja b. ją kocham ale nie wiem czy jej moge wybaczyc, poprostu jestem rozdarty ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaavvvvvvvvv
stracila dziecko , moze ma depresje > wiem ze to smiesznie zabrzmi ,ale moze byc jej wszystko jedno w tej sytuacji!!! A druga mozliwosc nie kocha cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa depresję ma
:D:D:D:D:D:D:D twoja żona to zwykła zdzira, ale jak jesteś masochistą, to całuj ją w dupę w podzięce, że jeszcze nie przyprowadziła do domu nowego kochasia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa a jak
facet zdradza to mówicie, wybacz, zapomnij, ułoży się jakoś, będzie dobrze:O a jak żona to kopnij w dupę kurwę. Tzn on może a ona nie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam tą żoną
twoja żona się zakochała.....tego związku już nie uratujesz...znam to z utopsji...byłam tą żoną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgd
"facet zdradza to mówicie, wybacz, zapomnij, ułoży się jakoś, będzie dobrze a jak żona to kopnij w d**ę k**wę. Tzn on może a ona nie" bo nie wiesz, jakie jest myslenie kobiet? "Mężczyzna zdradza, kobieta przeżywa przygodę" wiec facet to swinia, a kobieta nie. dlatego on powinien jej wybaczyc, ale w druga strone juz to nie dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzyk
Obie panie mają niezłe charakterki. Gdyby wiecej kobiet na zdrady reagowałoby w podobny sposób, zdrad byłoby mniej. Panowie pięć razy by się zastanowili, zanim by doszło do zdrady...wielkie brawa dla tych pań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na bank musisz jej o tym powiedzieć ,że wiesz. Że kochasz ją bo widzę, że nie masz kręgosłupa do rostania i chcesz ratowac małżeństwo albo niech odejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie po trzydziestce
czytam te wypowiedzi i mam wrażenie, że wszyscy tu tylko chcą szkodzić zwykły mężu zamiast szukać pomocy na tym forum, weź sprawy w swoje ręce, bo nikt tego za ciebie nie zrobi. Musisz porozmawiać z żoną i tyle. Szczera rozmowa bez względu na to co przyniesie jest konieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOBIETKA WESOŁA
Hmmmm.... jeżeli Twoja żona się zakochała, jak pisze wcześniej inna kobietka, to po ptakach. Ale!!! jeżeli się zakochała, to musiałeś być wyjątkowo zimnym mężem. Kobieta nie szuka romansu tylko dla seksu ok - mogą być wyjątki)... jak to bywa z wami - facetami, wam staje i już, jeżeli poszła na lewiznę - w domu było pusto, zimno i bez zrozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgd
KOBIETKA WESOŁA - czyli jednym slowem to wina faceta, ze zona go zdradza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdag to jest wina
zdradzającego, ale odpowiedzialność też współmałżonka, jeżeli kobieta albo mężczyzna zdradza, bo oznacza to, że w związku brakuje czegoś i to dość wyraźnie, ew. że dokonało się złego wyboru partnera. A za to już odpowiada się samemu. Każdy ma rozum i wolną wolę i może sobie wybrać kogoś sam, spośród wszystkich ludzi na świecie. Jak wybierze kurwiarza albo dziwkę- jego strata. Do autora- jeżeli naprawdę kochasz żonę, mimo wszystko nie wyobrażasz sobie życia bez niej, to powiedz jej o tym, że wiesz, że Cię zdradza. Musisz postawić ją w takiej sytuacji, żeby dokonała jakiegoś wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOBIETKA WESOŁA
do fdgd Nie... zdrada jest zdradą, nie ma przproś. Ale pracuję w babskim urzędzie, słucham koleżanek, obserwuję kolegów. Kobietki nie romansują ot tak... do raczej domena panów, potrafią nawet pochwalić się, że coś zaliczyli... tak dla sportu. Kobietki podchodzą do zdrady inaczej (te którez nam). To nie jest taka jednoznaczna i szybka decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARAK
od około 2misięcy moja kobieta mnie zdradza z brudasem z Egiptu,przyznała sie do tego ,co ma robic,mamy kredyt na 30 lat na mieszkanie nie mamy jeszcze dzieci ,bo ona juz tego nie pragnie,jestem załamany ta sytuacją i coraz częsciej mysle o najgorszym.Oswiadczyła mi że po 3 tyg. znajomosci zaczeła sie pieprzyć z tym własnie brudasem i nie jestem pewny że do niego nie wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinny
Współczesne polki - mężatki (czyt. szmaty i kur..y), dla których przyjaźń to sex a zeszmacenie się to „nic złego”, przeczytajcie sami jakie są łatwe i puste: http://zdziry.blox.pl/2009/11/ELA.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o prosze co za ironia
Coraz więcej głosów w stylu: "a może się zakochała, a może miała depresję" :D:D:D:D:D bidulka... A do Pani co to w urzędzie pracuje-> przecież kobiety się tym nie chwalą idiotko, co nie znaczy że jest "tego mniej", tyle samo k******a wszędzie. Ja bym wziął za łeb i tłuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź jej wrzuć loggera coś takiego na kompie dowiesz się wszystkiego zbieraj dowody i do sądu. To może wydać się skomplikowane, trudne itd itd ale w skrócie to właśnie tak wygląda znam to z autopsji bez zbytniego roztrzepywania tematu, pora żebyś dowiedział się wszystkiego i poznał prawdę a później się ogranął nie będzie łątwo ale szkoda życia, trzymaj się ramy ... no :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zawsze tak jest co w tym nowego ale sa na to sposoby tez i mozna : :) www.youtube.com/watch?v=hTVVMwrJ-rk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×