Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
moniaczek123

Wesele w okolicach Stalowej Woli / Niska

Polecane posty

Gość ksiegowa
witam:) co do zajazdu nad Łęgiem to wesele sa super. Miałam sama tam wesele i jestem zadowolona goście byli tez bardzo zadowoleni. a ,,nowożeniec,, czy jakoś tam to chyba pomylił zajazd nad łęgiem z jakimś innym zajazdem . Szefowa jest bardzo miła i mozna sie z nia dogadac . jestem bardzo zadowolona i polecam ten zajazd !!!! wesela sa super w tym zajeżdzie!!! polecam i pozdrawiam:))))

Gość trojan
a macie może kontakt do sali w Raclawicach?????

Gość AnetaArmata
Zapraszamy do Domu Weselnego Wenus W Gorzycach. Oferujemy Państwu kompleksową organizację przyjęć okolicznościowych, tj. wesel, bankietów, przyjęć firmowych, chrzcin, komunii, studniówek, bali sylwestrowych, itp. Dom Weselny Wenus położony jest w odległości około 10 km od Sandomierza w zacisznym miejscu . Do dyspozycji naszych Szanownych Klientów jest: klimatyzowana sala do 120 osób (możliwość rozłożenia podłogi do tańca w ogrodzie, a tym samym zwiększenie liczby gości przyjęcia) kuchnia z pełnym wyposażeniem pokój i limuzyna dla Pary Młodej atrakcje i niespodzianki transport gości do 25 km gratis piękny ogród z oczkiem wodnym i fontannami w którym możecie Państwo zrobić zdjęcia plenerowe, które będą miłą pamiątką na wiele lat plac zabaw dla dzieci parking samochodowy Eleganckie wnętrze, profesjonalna i miła obsługa oraz wyśmienite potrawy sprawią, że państwa uroczystość będzie niezapomnianym wydarzeniem. Nasze usługi staramy się dopasować do indywidualnych potrzeb naszych klientów i sprawić żeby przyjęcie było niepowtarzalne. kontakt: Aneta Armata tel. 663620664 gg 2148884, e-mail aneta.armata@wp.pl

Gość małgorzata 2000
ja jestem z okolic stalowej , robię weselicho w rezydencji sandomierskiej koło sandomierza, urzekła mnie ich strona internetowa, na żywo jeszcze lepiej, mają dobre opinie, więc jestem dobrej myśli. jedyny minus to odległość, trochę daleko,no ale coś za coś. napisze jak już będę po imprezie, pozdrawiam

Gość Lidka

Świetne wesele wyprawiła moja przyjaciółka w tym miejscu http://klimatycznewesele.pl/. Było przepięknie. Pięknie udekorowana sala bankietowa wyśmienite jedzenie w ilościach nie do przejedzenia obsługa na medal. Do tego cicha spokojna okolica.  Spokojnie można ich polecić 

Gość Darek

Jeśli szukacie lokalu lub pomocy w sprawie wesela to polecam zerknąć tutaj https://www.gdziewesele.pl/

Gość Gosia

Jest taki lokal w Racławicach - Dom nad Rozlewiskiem. Koleżanka miała tam wesele i zostałam zaproszona. Jestem zauroczona tym miejscem. Piękna okolica piękna sala, udekorowana ze smakiem. Jedzonko wspaniałe. Wszystko smaczne i świeże oraz elegancko podane. Obsługa profesjonalna. Było super. 

Gość Oliwka

Dziewczyny dzięki za namiary na Dom nad Rozlewiskiem. Musiałam szybko zorganizować imprezę rodzinną i zdecydowałam się na ten lokal. I spokojnie mogę potwierdzić że są na odpowiednim poziomie. Lokal ładny, obsługa bardzo dobra, potrawy smaczne i ładnie podane. No i bardzo miły i pomocny właściciel

Dom nad Rozlewiskiem jest ok. Byłam tam na super wesele z bardzo dobrym jedzenie i świetną obsługa. Sala duża, przestronna i ładnie urządzona

Koło Stalowej jest bardzo ładne miejsce na wesele. Smacznie karmią, obsługa tez ok. Byłam tam na weselu w zeszłym roku i bardzo mi się podobało. W przyszłym roku zamierzam sama wyprawić tam swoje wesele także polecam - http://www.klimatycznewesele.pl/

Dom nad Rozlewiskiem jest ok. Mój brat miał tam wesele. Goście byli bardzo zadowoleni. Ładna okolica, ładna sala, obsługa sprawna i miła. Jedzonko tez pierwsza klasa. Mają tez pyszne ciasta. Polecam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować