Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zimna2325436543

Szukamy sali w oklicach Siemianowic Śląskich

Polecane posty

Gość zimna2325436543

Czy ktoś może mi polecić jakąś salę na wesele w Siemianowicach bądź okolicach (Bytom, Chorzów, Katowice)? Może ktoś z was organizował bądź był gościem na jakimś fajnym weselu w pobliżu? Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello_kitty
wsyzstko yaleyz ile chcesy wzdac, w siemianowicach U Ostrowskich, w Szleholtels tey mozna robic wesele, w palaczku fitznera. w katowicach w Kimie, w Jagience, w piekarach Palac Wisniewski, w czeladzi szafranowy dwor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello_kitty
eeeeeeeeeeeeeee cos mi sie podzialo z klawiatura i wszstkie y zyamienily sie miejscami z z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna 2323232
dzięki za odzew :) i prosze o inne miejsca miał ktoś w zameczku w Michałkowicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętnie pomogę...
A może w Bytomiu na działkach, znam 2 fajne sale - a żarełko... pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Shume w Dąbrowie Górniczej, Pałac Kawalera w Świerklańcu, Atene w Sosnowcu, Różaną Dolinę w Bedzinie, KEM w Dąbrowie górniczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha24
jeśli zależy ci na niepowtarzalnej atmosferze wokół lasów to jest taki jeden lokal w okolicy Tarnowskich Gór tj. w Brynku dojazd bardzo dobry z każdej strony Dworek Myśliwski jest tam fajna menażerka i wszytko ci załatwi miałam tam swoje na 80 osób,mają też pokoje hotelowe gdzie dostajecie apartament gratis,możesz się spokojne przebrać i odpocząć.Cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam kiedyś na weselu w restauracji \"Alicja\" w Siemianowicach - fajne miejsce, tylko ma osobne sale do siedzenia i zabawy - zależy co kto lubi dodatkowy plus - w pobliżu jest jakiś park z ładnymi alejkami, oglądałam zdjęcia z pleneru - bardzo ładne wyszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj lepszy
Witam, jestem Dj\'em, wraz z kolegą konferansjerem (dziennikarz Słowa Sportowego) zajmujemy się muzyczną oprawą wesel oraz imprez okolicznościowych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. KONTAKT kom. 606403797 gg 807557 mail djlepszy@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Wspaniałe weselu urządzili moi przyjaciele w tym miejscu http://www.uostrowskich.pl/. Bawiliśmy się tak jak nigdy. Piękny lokal i piękna okolica. Jedzenie fantastyczne i bardzo miła i profesjonalna obsługa. Jednym słowem pierwsza klasa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja

A Bielsko bierzecie pod uwagę? Bo w sumie niedaleko a mam tam extra salę do polecenia z autopsji. Wróblówka - w każdym razie warto się przejechać, pogadać z właścicielami i zobaczyć na żywo bo piękna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona

W Siemianowicach jest piękny lokal na wesele - U Ostrowskich. Byłam tam na weselu i jestem zauroczona tym miejscem. Sala robi ogromne wrażenie. Pięknie wykończona z dbałością o każdy szczegół. Nad salą króluje piękny, ogromny żyrandol. Czyliśy się jak na królewskim przyjęciu. Bardzo eleganckie dekoracje, piękna zastawa, wspaniałe jedzenie (urozmaicone i w odpowiedniej ilości) Obsługa też na wysokim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×